אל תשליכני לעת זקנה

loli20

New member
../images/Emo7.gifאל תשליכני לעת זקנה

לפני כמה ימים צדה את עיני מודעה שעשתה לי ממש עצוב על כלב זקן שזקוק לעזרה לבית אומן או כמובן שיאמץ אותו הסתכלתי עליו ועל התמונה שוב ושוב ושוב ופשוט המבט שלו לא עזב אותי והחלטתי שאני ישמש לו בית אומן המודעה נעלמה כל כך מהר ולכן אני מעלה כאן שוב את התמונה שלו אולי מישהו מכיר מישהו יודע הכלב המקסים הזה שלדעתי הוא מעל 13 וגם לדעת הבחור שעובד בצער בעלי חיים ברחובות, נמצא בכביש סואן מבוהל ומפוחד כרגע הוא אצלי, וכל פעם שאני מסתכלת עליו אני בוכה הכלב הזה היה שייך למישהו שהוא היה צעיר הוא שיעשע מישהו עכשיו שהוא זקן מאוד הוא לא שווה??הורג אותי איזה אנשים מגעילים יש בעולם . הוא כלב כל כך טוב , כל כך שקט ועדין הוא אפילו לא נובח , ואם הוא כבר נובח יוצא לו קול ממש צרוד של נביחה (אולי בגלל הגיל) הוא נראה מאוד עצוב רוב הזמן שוכב באפטיות , ושהוא לא שוכב הוא יושב ומסתכל שעות על הרצפה . הוא גם הולך ממש לאט , ובכלל הוא כלב מאוד ממושמע . איך איךךךךךך יש לאנשים לב לזרוק כלב בגיל כזה לרחוב , אני לא מבינה איך הם ישנים בלילה שהם יודעים שהכלב הזקן שלהם מסתובב ברחוב אחרי שהיה שנים בבית , הם לא יודעים שבגיל כזה רוצים רק לנוח אי אפשר לשרוד ברחוב בגיל כזה אז אני מאחלת לכם לאלו שנטשו אותי( במידה והוא אכן ננטש) שתגמרו את החיים שלכם ושתהיו זקנים הילדים שלכם יזרקו אותכם בדיוק ככה ולא יהיה מי שידאג לכם זהו הייתי חייבת להתפרק בכל מקרה מעלה תמונה שלו אולי מישהו מכיר או יודע

loli20

New member
אופס התמונה

ויש לי עוד 2 אבל הם רוצים לישון אין להם כוח להצטלם

../images/Emo10.gif איזה נורא

אולי בכל זאת יש סיכוי שהוא הלך לאיבוד בכל המזג האוויר הסוער הזה?

goolo123

New member
הוא לא נימצא עכשיו, הוא נימצא לפני

כחודשיים בת"א, מי שמצאה אותו ניסתה לחפש את הבעלים,ובסוף הוא הועבר לצב"ח רחובות.

תמונת השכיבה שלו צובטת.

ומכמירת לב. ואם אכן הוא נזרק - מאחלת גיהנום למי שעשה זאת. ותודה שעזרת לו.

night mistress

New member
כל הכבוד..

מקווה שהוא ימצא בית מהר..בגיל כזה קשה להתרגל למקום אחר.

night mistress

New member
בית=את הבית..

המקלדת שלי בעייתית..אני כותבת משהו אחד ויוצא משהו אחר.. מממ.. אני שמחה שהוא נמצא אצל מישהו שמעניק לו אהבה.

goolo123

New member
כל הכבוד לך, אני מאמינה שאחרי

שהוא יתרגל אלייך ולבית הוא יתאושש ויהיה פחות אפאטי. ממש כל הכבוד!

טון טון1

New member
משליכים מבוגרים ומשליכים תינוקות../images/Emo7.gif

עד מתי????????? כל הכבוד לך שאספת אותו לביתך. בטוחה שמצב רוחו ישתפר בהמשך. המשיכי לעדכן.

למעלה