מחפש נואשות עבור סרט מצוייר

lost on earth

New member
../images/Emo7.gif מחפש נואשות עבור סרט מצוייר

שלום לכל חברי הפורום וחג אורים שמח! בציעורתי (חח, אני רק בן 16) אני זוכר סרט מצוייר ועד עכשיו אני מנסה כמיטב יכולתי לחפשו ברשת וחשבתי שאולי אתם תוכלו לעזור לי, והנה התיאור של הסרט: זה סרט מצויר על שני ילדים שמעולם לא פגעו בשום זבוב ויש איתם מקק (נדמה לי) והם במסע כלשהו (שכחתי מה היעד של המסע) , מה שאני כן זוכר זה שהמקק, כביכול, תמיד אמר "המחושים שלי משתוללים" אז ניסיתי לחפש ציטוט זה ברשת. הבעייה היא שאני לא יודע איך זה הולך בגירסה האמריקאית, כי ראיתי את הסרט שהייתי קטן בגירסה העברית. אשמח אם תוכלו לעזור לי.

GK_FF

New member
אין לך עוד מידע..?

תיאור דמויות, תיאור סצינות, זמן יציאה, היה בקולנוע? סטודיו שהוציא? ועוד.

lost on earth

New member
אממ אם היה לי הייתי כבר מצליח להשיג

זה היה בערוץ 6 עם שני אחים (בן ובת) ומקק שחזר ואמר "המחושים שלי משתולים" המקק הזה שהם עזרו לו כשהם יצאו למסע הם יצאו דרך חלון.. וזה בעיקר מה שאני יודע. המון תודות.

lost on earth

New member
מצטער, לא התכוונתי שזה יישמע ככה

אני מתנצל, לא התכוונתי להעליב אותך (אם אכן ככה), פשוט התכוונתי שאם היה לי אחד מהנתונים הנ"ל הייתי גם מצליח למצוא את הסרט. לא התכוונתי שזה יישמע גאוותי. אני מודה לך !

Chakotay

New member
אני יודע על מה אתה מדבר!

אני לא זוכר את השם, אבל יש לי עוד מידע...אולי מישהו יזהה. אז ככה... הם עזרו למקק באיזשהו מסע שכזה, והיה איזה קטע עם סוכריות כרמל! לילד היו הרבה סוכריות כרמל, והם השתמשו בהם למשהו חוץ מאוכל מתישהו(בגלל שהן דביקות). והילדים הם כביכול טהורים ונשמות טובות(בן ובת - אחים).

lost on earth

New member
בדיוק! ../images/Emo6.gif

והיה גם משהו גם דוב וירח ורוח הצפון.. חבל שאתה לא זוכר את השם אבל.. אולי עוד מישהו ? אבל תודה תודה!

lost on earth

New member
אז אני מניח שאף אחד מכם..

לא יודע שם הסרט?.. אני לא רוצה להיות נודניק, פשוט זה די חשוב.

lost on earth

New member
זה היה סרט..../images/Emo59.gif

אני לא זוכר אבל אם זה היה בערוץ 6 או ערוץ 4, איך שזה לא יהיה, שלחתי דוא"ל לערוץ הסרטים ונראה אם הם יוכלו לעזור לי. יש לך אולי מושג?

למעלה