שרשור הפרק היומי

נעמהdj21

New member
../images/Emo68.gif../images/Emo202.gifשרשור הפרק היומי../images/Emo26.gif

כתבו פה כל מה שקשור לפרק של היום! צפייה נעימה

Tristana

New member
הפרק של יום שלישי ../images/Emo15.gif

לא חשבתי שאי פעם אומר זאת, אבל אני כבר לא שונאת את אינסיו. אני עדיין לא אוהבת אותו, ומשהו בו עדיין מטריד אותי, אבל זה הכול. והשיער שלו נראה ממש מצחיק במסיבה. אני כבר מחכה לראות את המהפך שרנאטו יעשה לנואמיה. באמת הגיע הזמן שיא תתפוס את עצמה בידיים ותפסיק להתנהג כמו קורבן. מחזיקה אצבעות שסנדרה תעזוב את פאולו סזאר. הילד לא בשבילה. אז הוגו כן מאוהב במריה קלרה. הפתעה גדולה, באמת... מעניין מה יקרה עם התכנית הגניבה הגדולה של דרלני ו-וולדימיר. הם ממש זוג פושעים חמודים.

נעמהdj21

New member
וואו הוגו ../images/Emo9.gif../images/Emo99.gif

כל כך מרענן את הסידרה, וכל כך חתיך. ואני עדיין לא מוותרת על הזוג סנדרה-פאולו, הם פשוט מתוקים למרות הכל.

Tristana

New member
i'll second that....

הוגו באמת נראה לא רע ב-כ-ל-ל!!! לפחות הוא יכניס קצת אקשן לזוגיות הטיפה משעממת של מריה קלרה ופרננדו. אולי פרננדו יתגרש סוף סוף, יש גבול כמה אפשר למתוח את זה.

../images/Emo58.gif הוגו באמת שווה בטירוף

שמתי ספוילר חברה אל תגידי שלא הזהרתי. הוגו הוא הגבר הכי חתיך בסידרה לטעמי והוא שם את כל החתיכים הקודמים של הסידרה בכיס הקטן. קוראים לשחקן הנרי קסטלי ההורס אבל לצערינו בנות הוא התחתן בחודש דצמבר האחרון עם בחירת ליבו איזה דוגמנית ברזילאית יפהייפיה. ובחזרה לסידרה הוא יהיה עם מריה קלרה ובוא נודע שהוא הרבה יותר שווה מפרננדו המכוער. וואו (נושא אחר) דרלני ואינסיו ישכבו השבוע, הולך להיות באמת מעניין. הא כן והוגו יהיה באמת באיזה שלב בקשר רומנטי עם מריה קלרה לקחת נשימה עמוקה ולהאמין הוא באמת יהיה איתה.... ונעמה איך את סובלת את פאולו סזאר המגעיל הזה? שכל הזמן בוגד בסנדרה המסכנה אמן שתזרוק את הזבל הזה אחת ולתמיד!!

נעמהdj21

New member
יש לי משיכה לבאד בויז../images/Emo6.gif

אין לי דרך אחרת להסביר את זה, הוא שובב כזה תמיד מסתבך, וכבר פעם אחת שזה לא באשמתו אז לא מאמינים לו, מסכן שלי. לגבי הספויילרים שכתבת במיוחד בנוגע לדארליני ממש קשה להאמין...

למעלה