שירי לייצוג ישראל באירוויזיון

just adiki

New member
../images/Emo68.gifשירי לייצוג ישראל באירוויזיון../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

בטח כבר חלקכם שמעתם על כך שקדם האירוויזיון השנה ישודר בערוץ 2 ומשתתפי הקדם יהיו מתמודדי כוכב נולד לדורותיו. בין המשתתפים כבר אפשר למצוא את חן אהרוני, עדן אמזגל ומישל גוריאשווילי (כך נטען לפחות). מה אתם אומרים על שיתופה של שירי מימון בקדם? לפי דעתי, זה יהיה פשוט אדיר|כתר
לא רק בגלל ההשתתפות בקדם ואולי הזכייה והייצוג באירוויזיון שוב. זה פשוט יהיה דבר מעולה לקריירה שלה כרגע שנמצאת בדעיכה. כלומר, כבר שנתיים לא ראינו משירי חומרים חדשים. בקרוב מאוד היא תוציא סינגל ולקראת החורף גם הדיסק השני יצא. ראינו בשנת 2005 איך ההצלחה באירוויזיון הקפיצה אותה, היא היתה במרכז הבמה בעיתונות הישראלית והקריירה שלה פרחה. מלבד זה שההצלחה באירוויזיון הקפיצה לה גם מכירות של הדיסקים כי עוד אנשים נחספו אליה ועוד אנשים התחילו לאהוב אותה בעקבות הצלחתה באירוויזיון, היא השיגה מעריצים חדשים מארצות שונות. אתרים נפתחו לה במדינות שונות ולי אישית יצא לדבר עם נערים מנורווגיה ופינלנד שהכירו את השם 'שירי מימון' ואפילו שמעו עוד כמה שירים שלה. תחשבו כמה עוד פריצה דרך האירוויזיון תקדם עבורה את הדיסק הישראלי בקרב העניין הרב שיהיה בה בחודשים לפני וכמה האירוויזיון יקדם את הדיסק הבינלאומי שלה אחרי [זאת במידה והיא תצליח כמובן]. בסה"כ גם אם היא שוב תצליח באירוויזיון וגם אם היא תכשל, שום דבר לא יהרוס לה. לשירי יש את המעריצים שלה כרגע שיקנו את האלבום. אלה שנשארו שנתיים לא יפסיקו לאהוב את המוזיקה שלה בגלל כשלון באירוויזיון או לא יחליטו לקנות אותו רק בעקבות הצלחה. אלה שלא חושבים לקנות את האלבום סביר להניח שלא יקנו ללא קידום משמעותי ואירוויזיון זה בהחלט קידום משמעותי שישי הרבה קונים. שווה לסכן מס' מועט של מכירת אלבומים בשביל מכירה כפולה. עכשיו בקשר לאלבום הבינלאומי. כמובן שהצלחה באירוויזיון תעזור בהחלט וגם שירי מרוויחה כי היא נוסעת לקדם את ישראל במלא מדינות וכך גם מקדמת את האלבום הבינלאומי. בקשר לכשלון, לא יודע עד כמה זה יזיק. סתומרת, חובבי אירו' שאוהבים את שירי ישמרו לה חסד וגם אם שירי לא תצליח באירוויזיון אני מאמינה שזה יהיה בגלל הצבעות גושיות והיא בכל זאת תתפוס את הלב של כמות אנשים מאירופה. בכל זאת, זאת שירי. היא פרפורמרית מצויינת, היא לא מפשלת. אני מאמינה בה. שירי! לכי לקדם!! זה לא יכול להזיק. סליחה על החפירה

kobbar

New member
אני גם בעד

לדעתי היא תלך או השנה או בשנה הבאה.

linoy7

New member
../images/Emo6.gif מה, את לא יודעת?!../images/Emo41.gif

זה חוק מרפי! תמיד התגובות לחפירות הן יבשות

אורון V1

New member
בעתיד כן, השנה לא

בתקווה שהנציג שיבחר בקדם של העריץ השני יכשל והקדם יחזור למקומו הראוי בערוץ הראשון. הקריירה לא נמצאת בדעיכה אלא במנוחה, ככה קורה לכל אומן שצריך לעבוד על חומרים חדשים בין אלבום לאלבום. ברגע שיצא הסינגל החדש מכונת יחסי הציבור תעבוד ויצא לנו לשמוע עליה. אין ספק שתקופת האירוויזיון הייתה שיא הקריירה שלה אבל לדעתי האלבום השני נחשב כאלבום מבחן, כדי להראות שהיא כאן כדי להישאר ושהיא יכולה להצליח גם בלי שיר באירוויזיון אלא בזכות הכישורים שלה (וכל הצוות שעומד מאחוריה כמובן). ברור שהיה עדיף להוציא את האלבום הבינ"ל כמה שיותר בסמוך לאירוויזיון אבל היא תסתדר גם עם מה שיש, כל עוד ידעו ליחצ"ן אותה טוב. בקדם הנוכחי אני מתאר לעצמי שהיא תיטול חלק אבל בתור זמרת שתופיע עם שיר שלה כדי לקדם את האלבום שלה, הופעה בתור נציגה תמתין להמשך.

just adiki

New member
למה../images/Emo35.gif

לפי דעתי קדם בערות 2 יהיה מעולה
. נכון, יהיו יותר פרסומות אבל נרוויח שואו, מתמודדים רואיים והפקה נורמלית!! לא של הערוץ הראשון שעושה את זה בשקל וחצי עם אמנים שמזמן עבר זמנם ולא שבזמנם הם היו כאלה טובים
שקריירה נמצאת במנוחה היא גם בדעיכה.. זאת אומרת, נראה כאילו הוא לא עושה כלום ואנשים מסתכלים על זה בדעיכה. למשל אנשים לא מבינים ששירי עובדת על שני תקליטים, הם לא מודעים לזה וכל הזמן אומרים לי שהיא נעלמה ומה הולך איתה שהיא לא עושה שום דבר.. עדיף לא להגיד שיא הקריירה, אלא השיא בנתיים
שישברו עוד שיאים במהלך השנים
ואני מכבדת את דעתך אבל אני מאמינה שגם עכשיו זה לא מוקדם מידי
.

אורון V1

New member
כובע../images/Emo163.gif

אין ספק שקדם בערוץ השני יהיה יותר מושקע כי לא חסרים להם משאבים, אבל כמובן ממוסחר ברמות. האירוויזיון הוא נכס של הערוץ הראשון ובתור אחד שגדל על הערוץ הראשון והאירוויזיון אני רוצה שהוא ישאר שם, כי זה ערוץ חף משיקולי רייטינג ששואף יותר לאיכות מאשר לרדת למכנה המשותף הנמוך ביותר כדי להרוויח מרשרשים. אני אוהב ישן, צנוע וטוב
מתמודדים ראויים מ"כוכב נולד"?, לא יודע לגבי זה, לדעתי התוכנית הזאת היא לא יותר מתחרות קריוקי. אם כבר קדם עובר מהערוץ הראשון אז עדיף שזה יהיה לערוץ המוזיקה ולתת את האפשרות לאומנים שרוצים להשתתף ליטול בו חלק. העניין הוא, כפי שנכתב בעבר במעריב, שאומנים מהשורה הראשונה לא רוצים להשתתף כי הם מפחדים ממפלה שתפגע להם בקריירה ולכן מסתפקים במה שיש. אנשים חושבים שהקריירה בדעיכה כי הם לא מבינים יותר מדי, אבל זה טוב "להעלם" ולחזור כי אז יש ציפייה ותאבון מאשר במקרה שהדבר קיים כל הזמן. מסכים, הלוואי וזה השיא הראשון מני שיאים רבים.

just adiki

New member
../images/Emo45.gifקדם בערוץ המוזיקה.

זה בהחלט יהיה מעולה. לפי דעתי, כרגע, זה הדבר הכי טוב, כי הקדם פשוט לא יכול להשאר בערוץ 1. מלבד הקדם ב-2005 שהיה סבבה ועובדה שהתוצאה היתה טובה, בשנים האחרונות זה היה ביזיון וככה היתה גם התוצאה
.

אורון V1

New member
אין קשר בין התוצאה לערוץ בה הקדם משודר

פשוט אם רוצים להצליח צריך שיר מנצח.

אני דווקא נגד.

הקדם הוא של מתמודדי כ"נ לדורתיהם כמו שכתבת. "כדיי להיות הטובים ביותר צריכים להתמודד מול הטובים ביותר" ואני לא חושבת שיוצאי כ"נ כמו חן אהרוני ועדן אמזלג מש ברמה של שירי.

just adiki

New member
אז מה, עכשיו שירי תשתתף בקדמים רק אם

האמנים שם ברמה שלה? היא לא צריכה "לעצור" את עצמה בגלל ש"הקרב" יחסית קל. [למרות שעם כל המעריצות של חן אהרוני אני לא יודעת עד כמה הוא יהיה קל..
]

לא..

אבל אני לא חושבת שהשנה זה יהיה נכון בשביל להשתתף בקדם.. אבל אולי היא בכל זאת תופיע שם רק לא בתור מתמודדת.. וגם לא ניראה לי שזה מה שהיא צריכה עכשיו, היא צריכה זמן פנוי בכ"ז יחסי ציבור לשני אלבומים במקומות שונים זה לא קל וגם בטוח שיהיה סיבוב הופעות.. אז פשוט לא ניראה לי שזה טיימינג מתאים..ולקדם לא מצביעים רק ילדים..

אבל זה יהיה מוזר האמת,

העולם יחשבו שאנחנו סתם ושאין לנו עוד זמרים,אני דווקא רציתי השנה מירי מסיקה

למעלה