שבת שלום ומבורכת

yosef 30

New member
../images/Emo68.gif שבת שלום ומבורכת ../images/Emo68.gif

שבת שלום
שבת שלום למשפחת זוגיות גאה
מאחל לכולנו שבת חמימה ונעימה, עם הרבה התכרבלויות, ממתקים במיוחד במבה
אנוכי הולך להמשיך לנוח, אחרי יומיים של השבתה מלאה בבית עם כאבים בכל הגוף
. ואחרי תקופה מסויימת שבה הייתי בבועה משל עצמי. ניפגש היום החברים הטובים אצלי בבית עם הרבה יין ומצברוח -
" איזה רוח איזה רוח היא עושה לי מצב רוח"
אז מה אתם הולכים לעשות השבת, וכמובן איך חחגתם את חג האהבה
סופ"ש נעים לכולם באהבה גדולה יוסף.

E W

New member
שששששששש....שבת שלום

אתה יודע שעם כאבים אתה יכול לפנות אלי. בכלל אתה יכול לפנות אלי.. וכן, זה רמז להבטחות שזרקת לאוויר!!!! כמו כולם אתה... רק מבטיח ולא מקיים, ואז אני נשאר בחושך, לבד, בודד וגלמוד.... (עד כאן פינת הפולניה להיום) ולסופ"ש!!! אז הסופ"ש הזה בסימן של חברים ולהרגע קצת, אחרי כמה סופש"ים של פינוק (ספא בבית, רמת הגולן בשלג). לארוחת הערב הזמנתי את חברי הטוב (גרגולה!!! איפה אתה??? הרי חזרת!!) וזוגו לארוחת הערב, וכמובן שבעלי גם. בתפריט: מרק כרובית ותפוחי אדמה (שיצא חבל"ז) חזה אווז ברוטב דבש וחרדל סלט ירקות אולי תהיה תוספת נוספת מנה אחרונה עוגת שוקולד חמה עם גלידה (של בן אנד ג'ריס אם אתם חייבים לדעת) לחמניות הבית (שתופחות לאיתן) ויין... הרבה יין... סופסוף גרגולה כאן אז אפשר לשתות!! על הסוג תבוא הודעה
מתכונים מישהו? רק תגידו. ויוסף, הנה שוב הפסדת.....

yosef 30

New member
לאאאאאאאאאאאאאאאאא../images/Emo70.gif

נשבע לך שאני כבר שבועיים חושב עליך
. אני רוצה להתקשר,ולא מתקשר. נשבע לך זו האמת
שוב עוגת שוקלוד, ואני לא נמצא
- מיותר לבקש שתשאיר לי חתיכה....
המממ..... אין מילים בפי. אני עכשיו עומד להתקשר אליך. אני לא פעם לא יודע מתי הזמן הנכון
. שבת שלום. יוסף.

yosef 30

New member
בא לי לפנק אותכם בעוגת גבינה

העוגה הכי פשוטה להכנה, ומאוד מאוד טעימה. אומנם היא לא תראה כמו
העיקר הטעםםםםםםםםםםם
. עוגת גבינה אפויה
. מצרכים: 3 חבילות של גבינה לבנה 9% 3.1/2 כפות קונפלור 5 חלמונים (הצהוב של הביצה) קליפת לימון שלם מגורדת. כוס סוכר 1 שמנת חמוצה. מערבבים הכל ביחד וחצי כוס סוכר עד להקצפה. בקערב נפרדת להקציץ את החלבונים (הלבן של הביצה) עם החצי כוס סוכר הנותר. שופכים הכל לתבנית לא גדולה ואופים במשל שעה. תהנו נשמות. יוסף.

yosef 30

New member
../images/Emo197.gif פרשת השבוע ../images/Emo197.gif

פרשת השבוע פותחת במילים "ואתה תצווה....." המשך הציווים לבניית המשכן. בחסידות מוסבר שהציווי הוא גם קריאה לכלכ יהודי לעשות מעצמו משכן להשראת השכינה. במשכן היו כלים רבים, ואף בגופו של יהודי קיימים אברים רבים בהם עושים שימוש לעבודת ה'. לדוגמא: שכל: ללימוד תורה. פה: לתפלה ודברי תורה וכדומה..... כשם שבמשכן היו צריכים להזהר שלא לטמא את הכלים, כך צריכים להיזהר באברי האדם שלא להשתמש בהם לדברים שאינם טהורים. במשכן היו שני מזבחות שהיו מצופים בזהב ובנחושת, שלא יולכו להטמא, מכיוון שטומאה נוגעת רק בציפוי. גם באדם ישנה "נקודת היהדות" שגם אם האדם מתנסה בניסיונות ואף נכשל, נקודה זו נשארת בתוקפה ובטהרתה. אם נזכור אותה, מובטח שלא נתנתק מאלוקים. שבת שלום לכולם. הדלקת נרות בתל אביב 17:03 יוסף.

בופיק

New member
שבת שלום ...

לי היה שבוע מטורף עם הפתעה לחבר ... לפני שבועיים קיבלתי טלפון
מחבר קרוב שגר בת"א הוא ביקש לבוא להתארח אצלי למשך 3 ימים, הוא אמר שהוא מרגיש שהוא חייב חופש, חייב שקט, קצת לנוח ולהירגע... אמרתי לו שבכיף... בהתחלה קצת היססתי כי יש לי מבחנים וגם מחויבות עבודה, זה שהוא בחופש לא אומר שגם אני בחופש, מבחינתו הצפון והקיבוץ זה חופש מבחינתי זה שיגרת חיים, עבודה ולימודים כמו שמבחינתו ת"א, אבל אז אמרתי לעצמי יאללה, מקסימום לא נלמד 3 ימים, לא כל יום הבחור מבקש לבוא לחופש, מרחיק ונוסע 3 שעות לכל כיוון כנראה שהוא ממש צריך את זה ואם כך אז אני יארח אותו כמו שרק אני יודעת בלילה
השני שלו כאשר הגשם יורד
לו לאט ומיידי פעם מגיע איזה ברק ורעם
אני אומרת לו יש לי הפתעה בשבילך... שים מעיל קח מגבת ובוא, הולכים... שקט ודממה שומעים רק את צעדי הנעליים, עוברים את שער שדות הקיבוץ ומתחילים לטפס, עולים ומתפסים בהר, עולים למשך 20 דקות כאשר הכל מסביב חשוך, קולות התנים,חזרים
, הזאבים והפרות שבאחו נשמעים באוזינינו... לאט ובזהירות ממשיכים לעלות, משתדלים לא להחליק בבוץ ואז מתוך החושך אנו רואים אדים, זהו הגענו הנה ההפתעה... המעיינות החמים!!! פתחנו יין ובמבה
והתחלנו להכינס למים לאט לאט, רגל רגל, מרגישים את החום, בפנים כמעט 40 מעלות חום בחוץ אולי 8, התיישבנו ליד הנביעה החמה מסתכלים סביב ורואים רק את אדי המים החמים, מסתכלים למעלה ורואים את הכוכבים הכי קרוב שיכול להיות כמעט נוגעים בהם... מיידי פעם צפרדע
או שניים מקרקרות....פשוט חוויה מטורפת.... הוא לא הפסיק להתרגש ולהגיד שזאת החופשה הכי טובה ומרגיעה שהייתה לו זה מכבר, שהוא כל כך חיכה לזה כל כך רצה את השקט הזה.... לאט לאט גם אני התחלתי לדבר
, הוא בעיקר שאל, אני בעיקר עניתי ואז אמרתי לו שאני חושבת שקיבלתי מתנה שהוא הגיע דווקא עכשיו בתקופה הזאת שהיא דיי לחוצה עבורי... הוא כבר מחוץ לארון
כמעט 4 שנים ועד היום לא יצא לי לדבר איתו על התחושות שלי באופן כל כך מעמיק... פתאום העזתי לשאול אותו, העזתי לדבר על עצמי, באמת לחשוף את התסכול, הקושי, הפחד והחוסר קבלה שלי... לשמוע
את הצד שלו, את הזווית שלו, הרגשתי שהוא נותן לי בטחון
מאוד גדול בלהיות מי שטוב לי להיות גם אם זה לא הכי מקובל. הרגשתי כאילו שינינו היינו צריכים אחד את השני, הוא את החופש אצלי בקיבוץ, בטבע בשקט ואני את השיחה איתו... בקיצור הייתה חוויה מטורפת במעיינות, פשוט כיף עולמי, המים החמים, הטבע, השקט והשלווה פשוט עשו את שלהם.... בסופ"ש הזה, ההורים כנראה יגיעו לבקר בקיבוץ ואולי לעשות איתי טיול אופנים בנחלים... וחוץ מזה אחרי שנהנתי וחגגתי כל השבוע אני הולכת להיות צמודה מאוד וקרובה מאוד למחברת תיאוריות אישיות.... סופש מדהים לכולם:) בופיק

sidoni

New member
ואוו בופיק...איפה את גרה...

אולי גם אני יבוא מתי שהוא .......אחרי המבחנים שלך ??? אני יביא את היין וגם את הבמבה ועוד כמה טופינים ... יוסף לא כתבת מה משקל גביע הגבינה 500 או יותר ....חשוב לדעת... שבת מקסימה לכולכם ...תהנו מעצמכם ומכל מה שנמצא מסביבכם .

בופיק

New member
אתה בהחלט מוזמן...

ואני מדברת ברצינות... אני אשמח להראות לך אתהמקום הזה, והעדיפות זה באמצע שבוע, כיוון שבסופ"ש באים לשם יותר אנשים... באמצע שבוע פחות, ככה שזה יותר כיף:) ובקשר לכל מה שאתה חושב להביא, אז אני מודיעה לך ידידי היקר שכשאני מאחרת, אז האורחים לא מביאים כלום חוץ מאת עצמם ומצב רוח טוב.... שלך בופיק... שמחכה שתבוא..:)

בופיק, איזה כיף לקרוא../images/Emo9.gif

נשמע שמאד נהנתם. זה כיף לשוחח עם חבר קרוב, לחלוק ולשתף בהתלבטויות. גם המקום נראה מדהים. שיהיו לך עוד הרבה הפתעות טובות כאלה. סופ"ש נפלא עם ההורים ובהצלחה בלימודים
איריס

sidoni

New member
ריחות החמין עולים באפי....

בוקר טוב חברים חברות יקרים ויקרות יום מדהים לכולכם סידוני

בופיק, רק עכשיו ראיתי את ההודעה שלך

איזה סיפור יפה, איזה מקום אקזוטי ממש מתחת לאף...לא ידעתי שישנו מקום כזה בארץ כל טוב פורטי

בופיק

New member
הארץ מלאה כל טוב...

אנשים נוסעים לעשות טיולים בכל העולם, אבל את הארץ לא מכירים... תמיד ישארל נראת לאנשים כמקום שאין בו כל כך הרבה אטרקציות וחוויות, אבל זה לא נכון.. אני יודעת שאתה אילו רק יכולתי להיות כאן הייתה נשאר פה... אני יודעת שאתה אוהב את הארץ.... כשתבוא לבקר ואם תרצה אגיד לך איך למצוא את המקום, או אפילו אקח אותך בעצמי.... שלך בופיק

למעלה