יש לי מתחזההההההה בעעעעע

../images/Emo68.gifיש לי מתחזההההההה בעעעעע

יש לי מתחזה הבנתי שנותנים להניהול בחדרים והיא מעיפה ועושה או שזה הוא אין לי מושג בקיצור אנשים סימוש האחת שנכנסת לבלוג תתן לכם כבר סימן שזאת אני אז מתחזה שבי בשקט ותתנדפי מכאןןןןןןןןןןןן בעעעעעעע לכל האהובים שלי אני אוהבת אותכם חיחיחי

babylove20

New member
עכשיו אני יודעת .....

בגלל זה שנה וחצי אני קוראה לך _ למתחזה המניוקה )....סימההההההה, סימעעעעעעעעעעעעעעעע,סימחהההההההההההה,סימחעעעעעעעעעעעע, סימחונעעעעעעעעעעעעעעעעעעע ולא ענית לי ....... חחחחחח אני הכי כיף לי ....אף אחד לא רוצה להתחזות לי .....חחחח מי התחזה לגרוזינית מרוקאית שעירההההה פחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

אורטל תכנסי מהר

אורטל תיזהרי ממנייייייייייייייייי בעעעעעעע אני אוהבת אותך ומהיום אני המתחזה שלך חיחיחחיחיחיחיחי

babylove20

New member
סימה חחחחחחחחחחח מזל שלא אמרתי

מי רוצה להתחזות אלייך ...את מתחזה לעצמך ...................... חחחחחחחחחחחחחחחחח סימה קרה לך פעם שהשארת את הפרטי שלך פתוח ובכוונה שלחת לך הודעה ....ואמרת וואי יש לי הודעהההההההההההה...........?

יאוווווווווווווווווו אמאלה

יואו תקשיבי לי יחתיכת מטומטמת את לא מתביישת גם להתחזות אליי וגם לרשום פה הודעה אורטל נו תראי היא גם רושמת פה הודעה אני מתה

babylove20

New member
סימה כפרה .....חחחחחח אני לא מתחזה

לך ....ממש לא.... תקראי את ההודעות ששלחתי לך ואחר כך תדברי ...... חחחחחחח ובואנה חתיכת סתומה מטומטמת תקראי לחברות שלך ....חיחיחיחיחי

babylove20

New member
חחח טעות שלי כפרה

חשבתי שלי קראת מטומטמת .....חחחחחחחחחחחחח סורי כפרה.....אני גרועה בהבנת הניקרא חחחחחחחחחח... חג שמח

למעלה