הרבנות / ימי החושך

עליזה 22

New member
../images/Emo67.gifהרבנות / ימי החושך

בדרך הבייתה מהעבודה שמעתי תכנית ברדיו , נשים סיפרו על בעיותיהן, והנה מה שהבנתי, אשה שבוגדת בבעלה ואם יש לו הוכחה, מפסידה , לא תקבל מזונות, לא תקבל את הכסף של הכתובה, יתכן וילקחו לה הילדים, וכל זה אם לא תרוץ ראשונה לפתוח תיק בבית משפט מחוזי .משפחה. איך משכנעים את ילדינו לא להתחתן ברבנות? הרי אין אפילו סיכוי שילד או ילדה מאוהבים יסכימו לחשוב אפילו על כך שיתכן ויום אחד ירצו להתגרש. שנים אני שומעת על נישואים אזרחיים אבל לא מכירה באופן אישי אף אחד שעשה זאת. מה דעתכם?

דעתי הנה

שאת עיניני הגירושין עושים בבית הדין לעיניני משפחה,לא ברבני. לא שזה עוזר תמיד,אבל לפחות שטויות כאילו לא תראי שם..

maxima

New member
עליזה.......יש

רבים היום שמתחתנים בנישואים אזרחיים שזה אומר חוזה נישואין אצל עורך דין כשהחוזה כולל גם חוזה גירושים

שילה1

New member
ליזי-זו עובדה!

ואנחנו עוד נותנים למוסד זה כח,בעצם שתיקתנו!

maxima

New member
עליזה.........אנשים

פוחדים לצאת מהמעגל המוכר גם אם לא טוב להם אבל לדעתי לאט לאט זה משתנה

שילה1

New member
יש בלבי הרבה על המוסד הצדקני הזה..

אלא שמנועה לכתוב כאן,בשל תלאות שעברתי "הודות"לבא כוחי,שכתב באתר המתאים את טיעוניו כלפי הרבנים. הייתם מאמינים?

TJ

New member
נראה לי שבפורום הזה

עיקר היעוץ יהיה בקטע של הגירושין, נישואין זה לא אנחנו...

עליזה,יש לי חברה שילדיה נסעו

לקפריסין על מנת להנשא שם בנישואים אזרחיים או איך שקוראים לכך אבל עליה וקוץ בה מאחר וגם בנישואים האלה עד כמה שהבנתי, אם הזוג יקלע לקשיים או אהבתם תפרך באוויר, אם יחליטו להתגרש כאן בארץ לא יוכר כגרוש אלא אם יעבור גם כאן את הגירושים

למעלה