סתם כי בא לי לכתוב משהו....

Yaron5000

New member
../images/Emo66.gif סתם כי בא לי לכתוב משהו....

מכירים את זה שמנסים להעמיד עיפרון על חודו ? אז אני חייב לבשר לכם שאחרי כמה מטרים של הליכה יש לי הזדהות מוחלטת עם עפרונות, ככה בדיוק אני מרגיש. מכירים את העפרונות האלו עם המחק למעלה ? כזה מחק מגומי זול שנראה כאילו מישהו לקח חתיכה מה"למטה" של המגב של הספונג'ה והרכיב על העיפרון (גם הריח לא משהו) ואז כדי למחוק הופכים את העיפרון ומוחקים את מה שכתבתם בעמל רב ואם יש לכם מזל גם לא תקבלו דקירה בסנטר...הזדהות מוחלטת, גם כשאני הולך (אם אפשר להגדיר את זה ככה) אני מרגיש שכאילו הראש שלי מחוק לגמרי ועוד שניה אני מתהפך.. קרה לכם שלפעמים אתם מחדדים את העפרון שלכם ואז בשמחה ודיצה אתם מתחילים לכתוב ואז פתאום יאיקס !!! טראח ! החוד היפה והמדוגם שהכנתם ובניתם עליו קרס ונשבר ? ככה בדיוק אני מרגיש לפני שאני יוצא להליכה קצרה ואחרי שאני חוזר ממנה...כל כך חד כשאני מתחיל ללכת ואז כשהטרשת מראה לי שהיא שם אני קורס ונשבר ולא יכול לתפקד... מה שלא מותיר לי ברירה לחשוב אלא שאולי בעצם אני עיפרון...גם האותיות הסופיות של המילה דיי מרמזות על זה, לא ? אבל לא על זה רציתי לדבר אתכם... אתמול שמעתי שיחה הזויה לחלוטין : האחיין הקטן שלי (בן 4) : סבא, דוד כבר סבא ? סבא (אבא שלי) : לא, מה פתאום האחיין : אז למה הוא הולך עם מקל סבא ? סבא : כי קצת כואב לו הרגל. האחיין : אז למה אין לו "מקל דוד" ? נו שויין...
גם כן מקל... אנשים שלא ראו אותי הרבה זמן ופתאום רואים אותי עם מקל תמיד יש להם את השאלה המבוהלת והדבלית הזו (שגם חושפת את ה IQ שלהם): מה, אתה עם מקל ??? ת. "לא", זה סתם נחש שלקח ויאגרה... (כאילו באמת, עד עכשיו היית עיוור ופתאום התחלת לראות ???) וזה עוזר לך ? (בסטייל של מינימום נציג אמנסטי) ת. "לא", סתם התחשק לי לסחוב אותו עד לכאן להראות לו העיר... נו באמת (!!!), אין שאלות קצת יותר חכמות ??? אבל לא על זה רציתי לדבר אתכם... מכירים את זה שאתם מדברים עם בחורה סתם שיחת חולין בלי שום קטע להתחיל איתה ואז פתאום משום מקום היא משחילה בתוך נושא המשפט (שבכלל מדבר על רצח ארלוזורוב) שיש לה חבר ? מכירים ? אז אני באמת שמח לשמוע שמישהו נטל את האחריות עלייך אבל מה לעזאזל את רוצה ??? זה מחרפן !, אתה הולך ברחוב, שואל בתמימות מישהי מה השעה והתשובה שלה זה "יש לי חבר"... טוב נו, ולי יש מקל ואני בכל זאת מת לדעת מה השעה, כאילו ? מה שהכי מפחיד זה שאתה שואל גבר מה השעה והוא עונה לך שיש לו חבר... אישה מבוגרת בקושי זזה, אני אומר לה בנימוס שיש שם ספסל לשבת, היא עונה לי שיש לה חבר... קיצר, אני מגיע לקופ"ח נכנס לרופאה שלי ובזמן שאני מדבר איתה אני שומע שמקישים שתי נקישות על הדלת והידית נלחצת בנחישות מטה והדלת נפתחת לרווחה. מכירים את זה שרואים דלת סגורה ואז כדי לשאול משהו בנימוס (עאלק) מקישים שתי נקישות ומיד פותחים את הדלת בלי לקבל אישור ? אף פעם לא ממש הבנתי מה הקטע של זה, כאילו מה השבריר שניה הזה יכול להספיק אם היה בחדר משהו שבאמת אתה לא צריך לראות...ועוד בחדר שיש בו מישהו עם מקל... הדלת נפתחת ובפתח הדלת מציץ ראש של בחורה (אני חושב שזו היתה בחורה) שבחיוך שובה לב שלדעתי עם קצת יותר מאמץ היתה גם מצליחה להרוג את הרופאה ולא רק לגרום לה לסיבוכים קרדיולוגים שואלת את הרופאה "אמממ...מה שלומך היום ?" ויוצאת חזרה...אך לא לפני שהיא אומרת לי "אממ...יש לי חבר"... אבל לא על זה רציתי לדבר אתכם... רגע, אז על מה רציתי לדבר אתכם ? אה ! רציתי לשאול מה שלומכם. בריאות לכולם, סתם שיעמם לי קצת...
ירון

../images/Emo24.gifכיף לקרוא אותך...

וסתם בא לי לכתוב לך...שמי שבאמת תכיר אותך תזכה.{המקל,כ"כ לא משמעותי...אלא אם היא תרצה לעשות בו שימושים נוספים...

bali

New member
מנהל
../images/Emo6.gif../images/Emo7.gif../images/Emo6.gif../images/Emo7.gif אני בוכה מרוב צחוק אם לא הבנת

וגם יש בזה משהו שאם זה לא היה עצוב זה היה מצחיק. האחיין שלך מתוק, כשיהיה גדול הוא צריך להיות קופירייטר ולהמציא שמות לדברים כמנו המקל דוד. אני בסדר
מקווה שגם אתה.

נבדה

New member
ירון../images/Emo24.gifבזמן קשה הצלחת להעלות חיוך על פני!

הצחקת אותי ועל זה שלוחה לך תודה!!

ירון...

אמממ... יש לי חבר
הצחקת אותי כל כל כך!!!! אתה צריך להופיע אצל יאיר לפיד. אולי באמת תתחיל לכתוב מופע סטנד אפ??? יש לי הרגשה שאתה תהיה ממש טוב בזה. תותח על! וכולנו נבוא לראות אותך. יאללה, מקווה שתקח את הרעיון שלי ברצינות.

Yaron5000

New member
אממ..השאלה אם בעלך יודע...../images/Emo8.gif

להופיע אצל יאיר לפיד ??? מה, את רוצה עוד הפסקות חשמל יזומות ? בין רגע התוכנית שלו תהפוך מטוק-שאו לשתוק-שאו...

שוב אתה מצחיק אותי.. יש לך את זה. אתה חייב

להעריך את עצמך יותר. פשוט ככה!!! ויאללה תתחיל כבר לכתוב מופע. אתה תצליח בטוח

אהבתי...חבל ש.."יש לי חבר"...

היי ירון, אהבתי את הציניות, נחמד לפעמים.. האמת ש"אין לי חבר", קצת קשה להכיר עם טרשת והתקפים כל יומיים. מזדהה עם כל מילה. בריאות הילה

Yaron5000

New member
קחי בקלות, הכל היה בהומור..../images/Emo13.gifתרגישי טוב הילה

limor371

New member
ירון, אתה כזה מקסים... מצחיק...

אתה כותב מעולה, עין אחת צוחקת ובשנייה דוק של דמעות... זה באמת לא פשוט..... רציתי להגיד שאם לא היה לי חבר.... שתהיה לך שבת נפלאה... לימור

limor371

New member
ואתה מכיר את זה שאומרים

תתעודד.. הכל יכול להיות יותר גרוע? אז אני מתעודדת מהמלים שלך... ואיזה פלא-הכל נשאר טוב
ממש קסם... תודה...

ayelety1

New member
אחרי יום מלא כעסים מיותרים על אנשים לא חשובים

והלקאה עצמית של "למה את מתעצבנת..לא חבל על האנרגיות שלך..הבטחת לעצמך לא להתעצבן..." קראתי את מילותייך ושמחתי על כך שיש לי זוג אזניים לעצור את החיוך... תודה ירון..הייתי זקוקה לזה.. הרגש מוזמן לכתוב בכל רגע של שעמום וגם בין לבין.

Yaron5000

New member
תודה לכולם על הפרגון ../images/Emo45.gif../images/Emo13.gif

מבחינתי, אם הצלחתי להעלות בפיכם חיוך עד צחוק מתגלגל ולעשות לכם טיפה של גוד טיים כשאתם קוראים את השטויות שאני כותב לפעמים, עשיתי את היומית שלי.
רק טוב לכולם, ירון

agibagi

New member
ירון, כל הכבוד לך ../images/Emo9.gif

ברצינות לא חשבתה להיות סופר או בדרן ??? אתה מאוד כישרוני !!! רק בריאות טובה לך והרבה סיבות להצחיק ולצחוק
שבת שלום

לילולה

New member
ירון.... בהחלט קביעה חד משמעית, יש עתיד!

הצחקת אותי עד דמעות (משמחה)
ממש ממש אהבתי את הציניות שלך הומור שחור/ מכבי, דרך טובה להתמודד ... (כך לפחות אומרת הפסיכולוגית שלי, שאני נפגשת איתה שעה בשבוע, ומתוך השעה 1/2 שעה היא מתפקעת מצחוק, יכול גם להעליב אבל אני שמחה שמישהו קנה, הבין את הציניות) כל טוב ורק בריאות

Yaron5000

New member
../images/Emo66.gif יש הדרן ! ../images/Emo202.gif../images/Emo41.gif

או יותר נכון מיחזור... למי שאהב את הסגנון, מצאת בארכיון של הפורום כמה קטעים שכתבתי מהעבר הרחוק. אני מניח שיש כאלו שבטח זוכרים ולכן ההפתעה תהיה יותר לחדשים שבינינו... אני משוכנע שיש עוד קטעים שלא הצלחתי למצוא ושאני בכלל לא זוכר אז מי שרוצה מוזמן לחפש אך לעת עתה זה מה שהצלחתי להעלות באוב : רופא השיניים שלי : http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/viewMsg.asp?id=189&msgid=4858922&archive=1 מסיפוריי המ.ל.ל שבחלל : http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/viewMsg.asp?id=189&msgid=5759555&archive=1 טסט לרכב : http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/viewMsg.asp?id=189&msgid=5199205&archive=1 (איזו קמצנות ! אי אפשר לעשות פה יותר מ 3 קישורים ישירים מוארים בכחול אז עבור השניים הנותרים תצטרכו לעבוד קצת ופשוט לסמן את הקישור השחור, להעתיק אותו ע"י CTRL + C ולהדביקו לשורת הכתובות באקספלורר ע"י CTRL + V....עמכם הסליחה) למה לכולם מגיע ולנו לא : http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=189&msgid=64912447 רשיון לצלוע 2 : http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=189&msgid=64724366 מקווה שתיהנו
נ.ב. למה אין בתפוז אפשרות ליותר משלושה קישורים מוארים בכחול בהודעה אחת ???

למעלה