מזל טוב תומאש!

bister

New member
../images/Emo65.gif../images/Emo77.gifמזל טוב תומאש!../images/Emo77.gif../images/Emo65.gif

איזה מין פורום זה שאתם לא פותחים שרשור מזל"ט לתומאש?...
האמת שאני שמח שאני הראשון שהספקתי לפתוח את השרשור, תומאש, אני מאחל לך את כל הטוב שבעולם בהאטריק ובחיים, תמשיך להיות בדיוק כמו שאתה ותגיע רחוק. מזל טוב

נמשל

New member
../images/Emo65.gif המון מזל טוב

ומאחל לך שהחיים שלך יהיו בדיוק כמו שאתה: פרץ של טוב לב ורצון לעזור ושביום שתהיה בן 98 ולא תוכל לחצות לבד את הכביש, שיעזור לך הנין של הנכד של אחד מהניובים שבזכותך הקבוצה שלו עלתה לליגה חמישית

The Bz

New member
תומאש תומאש תומאש

תומאש תומאש תומאש אחח אחח=) מזל טוב איש זקן היום הזדקנת בעוד שנה מי ייתן והקבוצה שלך באנגליה[האלה שהעתיקו את השלך :)] יעלו לפריימר ליג מי ייתן שתמשיך עם החברה שלך עוד שנים ארוכות שתעיר אותך למשחקים ונראה נציג ראשון חוץ מרז שעובר סיבוב 6 בגביע עד 120 והמשך את העבודה המצוינת שלך ובגיל 98 נשחק הכה את סבא ביורן :)

OFIR 10

New member
../images/Emo65.gif../images/Emo142.gif../images/Emo106.gif../images/Emo120.gif../images/Emo77.gif

המון מזל טוב ../images/Emo70.gif ../images/Emo77.gif../images/Emo65.gif

מי יתן ותצליח בכל מעשה ידיך, בעולם ההאטריק ומחוצה לו ותזכה להרבה בנות זכרים ! מזל טוב תומאשל'ה :)

tablul

New member
../images/Emo49.gif../images/Emo77.gif../images/Emo65.gif

מזל טוב יא תותח.. שתצליח בכל שרק תרצה..

מכביסט05

New member
../images/Emo77.gif../images/Emo65.gif../images/Emo57.gif../images/Emo72.gif../images/Emo49.gif

מזל טוב יא גבר
מי יתן ותצליח בכל מה שתעשה, ושנזכה לראות אותך משחק פעם בליגת העל, ושרק תמשיך להיות הבנאדם שאתה
עלה והצלח

Thierry Henry

New member
תומוש ../images/Emo24.gif../images/Emo49.gif../images/Emo65.gif

מזל טוב לרגל יום הולדתך ה29 . שתצליח בכל מה שתעשה, שיהיה לך רק אושר , בריאות ועושר. תמשיך להיות כמו שאתה, בנאדם חם ונחמד שמוכן לעזור לכולם , אחד שלא מפחד להראות את עצמו. אתה דוגמא למופת לכל ילד צעיר ולימדת אותי הרבה בתקופה הקצרה שאנחנו מכירים
שוב, שתצליח בכל מה שתעשה, כנס קצת לאדמין מידי פעם
והכי חשוב, תישאר כמו שאתה, זה יותר חשוב מכל דבר אחר בעולם

Fantasy WRC

New member
המון מזל טוב תומאש.. שיהיה לך

הרבה בריאות ואושר ועושר וכל מיני דברים.. מאחל לך גם להגיע לליגת העל בהאטריק! ולזכות באליפות..

kalay

New member
איזה צחוקים

גם לי יש היום יומולדת. מזל טוב

למעלה