פרפרית בת 29

יום הולדת שמח לאישה מיוחדת ../images/Emo140.gif

ליפהפיה אמיתית - בגוף ובנפש! לאישה חכמה, נעימה ונפלאה. מאחל לך אושר, הנאות גדולות וקטנות, הצלחה בכל, הגשמת חלומות והמון המון אהבה

מזל טוב שנכנסת לשנה ה-30../images/Emo65.gif

איזה יופי אני חולה על ימי הולדת.. ואני ממש נהנית לראות כמה חברים יש לך פה...

אני רוצה להגיד לך משהו...../images/Emo23.gif

היי נשואה לבוגד - נעים לי מאד
ראשית , תודה רבה על הברכה ובנוגע לחברים שיש לי כאן . יש משהו מיוחד מאד בחברות וירטואלית שלעתים אף יוצאת את הוירטואל ומקבלת מימד אמיתי ומיוחד כאשר נפגשים פנים מול פנים אחרי השתפכות ארוכה מעל הרשת והכרות עמוקה . הרבה פעמים יותר קל לפתוח את ליבך בפני אדם שאיננו מכיר אותך או את ההיסטוריה שלך בסיפורים או עיצות שאתה רוצה לקבל מאדם זר ונטרלי . כל אחד ואחד שזכה לברך אותי קיבל מקום חם אצלי בלב , וכפי שתמיד חברי מוצאים להם את הזמן עבורי , כך גם אני מוצאת עבורם. לכן שוב ....תודה רבה לכולכם ולכולכן , זה באמת מרגש מאד . עכשיו רק שנאר להעביר לכם את רשימת המתנות

מזל טוב פרפרית יפה

היום יום הולדת לאישה מיוחדת שיהיו לך חיים טובים ומשאלות לבך יתמלאו לטובה וברכה מלאים באור אהבה וחושניות רפואה שלמה מבורא נבקש עבורך את אכן מקסימה ומכל הלב לך מאחלת תמזכי לעטוף ולהתעטף באהבת אמת כך את צריכה לחיות מעולם ועד עולם היי מחייכת כולך זוהרת מאורו של הבורא לך הוא ישלח חיים טובים ורפואה שלמה ראי ברכה במעשה ידך עשי רק מה שאת שלמה איתו אם תביטי על התחלת המילים תראי ברכה נוספת

למעלה