|בלון

NaDaV18

New member
../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif|בלון

מזל-----טוב
ה
רותם שיהיה לך המון מזל טוב,שתצליחי בכל מה שתרצי ותמשיכי להיות חמודה כמו שאת ולהיות איתנו

עו מר 5

New member
וואלה נכון איך ברח לי מה"מוח"

רותם, אני מאחל לך מזל טוב עד 120 שתדעי רק טוב, שתצליחי בכל מה שאת עושה ורוצה לעשות. אני מאחל לך את כל מה שאני מאחל לעצמי ועוד הרבה הרבה דברים טובים, שלא תהיי עצובה אף פעם ואל תשכחי שאני חולה עלייך. שיהיה לך הכי טוב בעולם תצליחי בהכללללללל. ואל תשכחי שאנחנו חולים עלייך

Silviya Bamper

New member
יומולדת שמייח רותם../images/Emo70.gif ../images/Emo49.gif

השעה הזו של הלילה לא עוזרת ליצירתיות שלי במיוחד, אז לא נותר לי אלא לאחל לך המון אהבה, שמחה
בריאות...
שתהיה לך הצלחה, בכל דרך שאליה תפני, בכל מעשה שתעשי.
מאחלת לך, שכל חלום, אפילו הכי קטן שיש שלך, יתגשם.
כל מטרה שתציבי בפנייך תמומש על הצד הטוב ביותר שאת יכולה!
חייכי כמה שרק אפשר.
יומולדת שמייח,
המון מזל טוף
אוהבת, לימור

../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif../images/Emo77.gif../images/Emo77.gif../images/Emo65.gif|מזלט

מתוקתי
לכי תעשי חיים!! ואל תעשי שטויות

../images/Emo41.gifמ../images/Emo41.gifז../images/Emo41.gifל../images/Emo41.gif - ../images/Emo41.gifט../images/Emo41.gifו../images/Emo41.gifב../images/Emo41.gif

missundaztood

New member
../images/Emo49.gif מתוקה../images/Emo70.gif../images/Emo140.gif

| מזל"ט, עד 120, חודשיים ויום (זה לא נחמד במיוחד למות ביומולדת
) המון, המון, המון ב ה צ ל ח ה, שתישארי כזאת מקסימה לעולם ועם זאת, תמשיכי להתפתח ולהשתנות בכל רגע נתון, שתגשימי את עצמך, את חלומותייך ואת משאלותייך.
א
ו
ה
ב
ת הגר

שאול4

New member
מ../images/Emo79.gifז../images/Emo79.gifל../images/Emo79.gif../images/Emo79.gifט../images/Emo79.gifו../images/Emo79.gifב../images/Emo79.gif

../images/Emo65.gifמזל טוב../images/Emo77.gif

רותם! הכוסית של הפורום! המו המון המו המון המון המון המון מזל טוב אהובתי!!!!!!! כל הטוב בעולם שתקבלי, שתיהיי מאושרת תמיד המון הצלחה ואהבה וכל האיחולים בעולם פי אין סוףףף.:) מתה עלייייך שיהיה לך היום הכי הכי מושלם שיש.

רותם טל

New member
ווווווווווווווווווווווווואייייייייי

אני פשוט מתה עלייכם!! איזה כייף חשבתי שאף אחד לא יזכור אתם ממש הפתעתם אותי,אני ממש מתרגשת לא קיבלתי כל-כך הרבה ברכות כמו שקיבלתי פה.. אני באמת מתרגשת ויש לי ממש חיוך על הפנים.. אז תצודה תודה תודה תודה ואני באמת אוהבת כל אחד מכם אתם לא יודעים כמה תודה!!!!111

../images/Emo20.gifמ../images/Emo20.gifז../images/Emo20.gifל../images/Emo20.gif-../images/Emo20.gifט../images/Emo20.gifו../images/Emo20.gifב../images/Emo20.gif

מזל טוב רותםםםםם!!!!! שיהיה לך הצלחה ב-ה-כ-ל
שיהיו לך חיים מאושרים וארוכים (מקסימום יהיו לך קמטים) שיהיה לך רק יושר ואושר עושר כושר שתקבלי המון
והמון
ואל תשכחי שכולם חולים עליך פה

ש ק ד ב ת

New member
רותמוש

שתמיד...
לך החיים שלא תדעי
שתמיד תמצאי את הסיבות הנכונות ל-
ולכל אלו שיעצבנו אותך פשוט-
שכל בוקר תזרח לך ה-
ובלילה ישמרו עליך ה-.
לסיום אני מרימה
שיהיה לך רק טוב המון מזל טוב!
שקד

ש ק ד ב ת

New member
כן,בגלל הרעמים והברקים שהיו ביום

שישי זה פגע לי במודם החיצוני(המהיר). אז רק אתמול בא טכנאי להחליף לי אותו.. כך שהייתי מנותקת מספר ימים מהנט

../images/Emo72.gif../images/Emo168.gifמזל-טוב../images/Emo15.gif../images/Emo20.gif

שיהיה לך אחלה יומולדת! שתהיה לך אחלה שנה! שיהיה לך אחלה בכל מה שתרצי! ושיהיו לך אחלה חיים! "..
..תחשוב אחלה יהיה אחלה..
.." מזללללללל טווווובבבבבבבבבבבבבבבבבבבב

למעלה