שרי43

אפרת.א

New member
../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif שרי43 ../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif

מתנצלת על איחור בן יום :) מקווה שיסולח... מזללללל טובבבבבבבבבבב יקירתי ליום הולדתך ה-44 אוהבת ומאחלת כל מה שרק אפשר ויותר...
איריס.

motin10

New member
שרייייייי 433333333

מזל טוב לשרי 43 המון אושר עושר והרבה כושר והמון בריאות והלוואי שהשנה מבחינתך תיהיה יותר טובה משנה שעברה ...ושרי פותח לכבודך בקבוק יין מזל שהשכנים אצלי מחלק כוסות לאישתי לשכן לשכנה ...וכולנו שותים לחייך ......לחיים שריייייייייי נץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץ

קוב

New member
../images/Emo39.gifמזל טובבבבבבבבבב../images/Emo141.gif

הרבה בריאות וברכה.
תראי, תראי איזה השקעה בפרחים. אם פספסתי זה בגלל שכל הציורים קטנים כאלה ואני צריך כבר כמעט משקפיים אבל עדיין בשלב ההכחשה...

שרי 43

New member
../images/Emo51.gif ../images/Emo25.gif ../images/Emo24.gif

אתם מבינים חברה´לך, אנחנו בשלב שקודם כל מברכים שתהיה בריאות
ואחכ´ בא כל השאר (אוףףףףףף ואנחנו טובים בכל השאר חחחחחחחחח) תגידו...בית האבות..ההוא שדיברנו עליו מתקרב?
שרי44 ויום וחצי חחחחחחחחחחחחחחח

natali323

New member
ממממממ

4 4 <מזכיר לי משו>
בלי אוףףףףףף.......טובים בכל השאר........מתאים!!! ברכות.....חיבוקים.....נשיקות.........<לא לא בא לי גרפיטי> ו "בריאות" מזל טוב שרי היי אפרתי
בוקר

רינוש 10

New member
../images/Emo65.gif../images/Emo65.gifמזל../images/Emo65.gifטוב../images/Emo65.gif

עד מאה כעשרים
המון אושר וחיים טובים
רינוש 10

קוב

New member
שרייי

מה זה הבית הזה אנחנו עוד בתקופת הילדות לא? מה אין ילדים קרחים ומעט ככה ממממממממממממ שמנמנים?

למעלה