וטוב שעדיין לא מאוחר

אורית ג.

New member
../images/Emo65.gif../images/Emo48.gif וטוב שעדיין לא מאוחר

לאחל שנה אזרחית טובה למי שמתחיל היום בלילה אחת כזו. שהיא תהיה טובה יותר הלוואי. יותר שקטה. שמי שייולד בה יזכה לתוחלת החיים שהמדענים צופים לו (150 שנה) בשלום בכבוד ובאושר. ואל תשכחו לתת
בדיוק בחצות למישהו שאתם אוהבים (לי יש כאן טוסיק מתוק בן שנה ורבע שלא הולך לישון. איזה כיף
)

_גלית_

New member
שנה טובה טובה לכולם ../images/Emo13.gif

באופן אישי, השנה שלנו היתה הכי נפלאה בחיים
וזה עמד בסתירה מצמררת לשנה המזעזעת שעברה על העולם והמדינה שלנו. אז באמת, שיתחיל להיות כבר קצת יותר טוב פה, ושהאנשים בעולם הזה יתחילו לכבד אחד את השני למרות השונות, ושיפסיקו לחשוב כל הזמן שהם יותר טובים וצודקים מכולם, כי זה מה שגורם מלכתחילה לכל הצרות האלו. אנחנו העברנו את הרגע הזה בבית בין הארגזים של המעבר, אבל התעקשנו להביא משהו לאכול ולשתות ולהגיד מה ההחלטות שלנו לשנה הבאה (זה מין מנהג קבוע שלנו ביום הזה) ולברר ולגלות לשמחתנו שכמעט כל מה שהחלטנו בפעמים הקודמות, אכן קרה
. ומי התעורר ב 10 דקות לחצות
כדי להתנשק אתנו ברגע הנכון
? כמובן, אדון תומר, שמשום מה החליט פתאום להפוך את הלילות האחרונים ללבנים..
...

דיאנה1

New member
שנה אזרחית טובה ומוצלחת לכולם!

שתהיה שנה יותר סובלנית, של קבלת השונה וכבוד לאחר גם אם דעותיו שונות, או אם הוא קטן מדי כדי להביע את דעתו או את כאבו. אנחנו חגגנו בארוחה אצל חברים. קבענו לאחר שעת השינה של בר. לאחר האמבטיה והדיסה הנקתי אותו וכמו תמיד הוא נרדם. שמתי אותו במיטה, ופתאום הוא מתעורר ומתחיל לבכות. מאד לא אופייני לימים האחרונים. טוב, הוצאתו אותו, הנקתי אותו שוב, הפעם הוא עמד על המשמר ולא נרדם וברגע ששמתי אותו במיטה הוא חזר למחות. הגענו לחברים עם בקבוק יין, ציוד לפונדו, עגלת תינוקות ותינוק אחד שמח ומרוצה. מה הוא פראייר להשאר בבית כשאנחנו חוגגים?

אורית ג.

New member
../images/Emo23.gif מתה על הבליין הקטן

וכיף לכם שיצאתם לחגוג. למי יש כח למי יש זמן עם ילדה אחת עוד היה אפשרי... אבל בחצות (אצלינו זה אמצע היום שלו) ביקשתי "תן לי נשיקה" והוא התחיל להתאמן ופתאום יצאה לו אחת עם ממש רעש של נשיקה והלב
המריא אל על (הערה : אין לראות במשפט האחרון המלצה על חברת התעופה הלאומית. ממש לא
) מעניין איך תהיה 2002. לפחות מבחינת אי-ברית , אני בטוחה שכדור השלג יתחיל לדהור.

Ludwig

New member
מי זה משמיץ את אל-על?

לזכות אל-על אני יכול לומר שבהשוואה לחברות התעופה הארופיות גם השרות בטיסה ובמיוחד האוכל טובים יותר (לדעתי גם טובים יותר מסוויסאייר וק.ל.מ.). שרותי הקרקע זה כבר משהו אחר... וסליחה שאינני מצטרף לסיפורי ה-"שנה החדשה". זה לא מתוך התעלמות, רק שבאמת אין לכך משמעות בעיני (בסך הכל קידום אינדקס, אפילו פחות מראש-השנה היהודי שהוא לפחות יום חופשה ויש בו אווירת חג), כך שאין לי מה לספר.

Ludwig

New member
לא בדיוק...

אצל חברות אחרות יש גם כן אוכל כשר ליהודים ועד כמה ששמעתי (לא ניסיתי בעצמי) הוא לא כל-כך טעים. אני מניח שבהשוואה לחברות תעופה מהמזרח-התיכון או מהמזרח הרחוק כבר לא יהיה יתרון ברור לאל-על (עכשיו אני נזכר שכשטסתי באולימפיק-יוון האוכל היה טעים מאוד, לא פחות מבאל-על). בכל אופן אני יכול לדבר רק על האוכל הצמחוני...

אורית ג.

New member
יותר טובים מסוויס אייר ../images/Emo13.gif

טוב... כבר הרבה זמן לא טסתי עם סוויס אייר . אולי זמנים חדשים וזמירות חדשות. אבל קשה להאמין...בלי להתייחס כלל לשרותי הקרקע.

Ludwig

New member
בשנים האחרונות חל שיפור ניכר...

ברמת השרות של אל-על בטיסה והאוכל (שלטעמי היה תמיד מוצלח יותר משל האירופים) השתפר. יצא לי לטוס הרבה, בעיקר בסוויסאייר, ק.ל.מ. ולופטהנזה והם פשוט פחות טובים (להוציא שרותי קרקע וסרטים בטיסה...). אז מותר להגיד גם מילה טובה

Yarik N

New member
מה זה פה? אל-על בעד ונגד ../images/Emo35.gif

ארבעה ימים אני מחסיר ואין לי אפילו חומר להשלים? מה שלומכם? בעיה מחשבית
גולש בינתיים אצל חברים עד שאתקן את הגלשן שלי...

אנדה

New member
אצלינו זה לא חג אבל הרבה ברכות למי

שכן חוגג שנה חדשה. סתם שלום לפורום , מזמן לא הייתי פה וזה כי אני ממש עסוקה. שמחה לראות שהצטרפו הרבה חדשים. אצלי שגרה : חזרתי לעבודה, אלון אצל מטפלת. שיהיה רק טוב אנדה של אלוני

למעלה