מפגש פורום

me123

New member
../images/Emo65.gif../images/Emo41.gif../images/Emo26.gifמפגש פורום../images/Emo70.gif../images/Emo36.gif../images/Emo41.gif../images/Emo65.gif

בא לך לבוא? עזריאלי טוב לך? אם לא, אז מה עדיף? איזה יום נוח לך? השאלות מנוסחות ככה שיתאימו גם לזכר וגם לנקבה. גאוני, נכון?

me123

New member
עונה:

בא לך לבוא? כן
עזריאלי טוב לך? אם לא, אז מה עדיף? עזריאלי מעולה... אולי אני סוף סוף אראה את זה מבפנים
איזה יום נוח לך? כל יום נוח! השאלות מנוסחות ככה שיתאימו גם לזכר וגם לנקבה. גאוני, נכון? יצא לך משהו משהו!

ady18

Well-known member
עונה

1.2.07 לא יכולה בכלל 30.9.07 אם זה יהיה סביבות 12-15 אוכל לבוא 2.10 לא יודעת עוד תלויה במשהו אדע סופית עוד כמה ימים 3.10.07 לא יכולה עזריאלי אני לא אוהבת ומעדיפה משהו אחר אפשר למשל ים בכלל לא בטוח שאני באה אני די קבעתי דברים די בלאגן... אבל מאוד רוצה מקווה שכן.

dcohn

New member
לה לה לה

בא לך לבוא? יאפ
עזריאלי טוב לך? אם לא, אז מה עדיף? עזריאלי מעולה לי. איזה יום נוח לך? יום שני ה-1.10 או בהמשך אותו שבוע. השאלות מנוסחות ככה שיתאימו גם לזכר וגם לנקבה. גאוני, נכון? בטח, כל הכבוד

limors2

Active member
כן!

בא לך לבוא?כן! כמובן! עזריאלי טוב לך? אם לא, אז מה עדיף?כן! הכי נוח וקל להגיע. אלא אם בא לך י-ם
איזה יום נוח לך?30.9 הכי נוח לי כי יש לי חופש. אבל לא משנה לי גם בימים אחרים, אני פשוט אבוא כשאני אסיים לעבוד... השאלות מנוסחות ככה שיתאימו גם לזכר וגם לנקבה. גאוני, נכון?
גאונות שאין כדוגמתה

RJlake

New member
אני בעד שכולם יבואו לירושלים

נקח אותם לכותל שישימו פתק

me123

New member
וואי!!! מתאים לי בדיוק../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

אבל ביום ראשון/שני, חובה! כי רק אז אני שם
ועדיף יום ראשון!

tkuihehr

New member
לא

נפגשנו לפני חודש, מה אתם לחוצים להפגש שוב? ובכלל, לא סגרנו על חנוכה או משהו?

dcohn

New member
../images/Emo45.gifסגרנו על חנוכה.

ואין לי בעיה לדחות את זה לחנוכה. לא לכולם קל להגיע כל פעם..

אלא אם כן נקבע מספיק זמן מראש לחנוכה...

ואז לא נתכנן תוכניות לאותו היום
ולא חובה סיור בתחנה(למרות שאני ממש ממש רוצה!!) וככה יהיה אפשר יותר ימים...

dcohn

New member
../images/Emo45.gifמסכימה..

קיצר דוחים לחנוכה? אין לי בעיה מפגש מצומצם בעזריאלי בסוכות למי שכן יכול וזה לא בעיה בשבילו. אבל עדיף לסגור על חנוכה.
בא לי סופגניות!

למעלה