היום יומולדת

galileho

New member
../images/Emo65.gif../images/Emo213.gif היום יומולדת ../images/Emo213.gif../images/Emo65.gif

ליובלבלבלבלבלבלבל=] יובל.. מה אפשר לאמר לך ? D: אין לי מושג.. [רואים כמה אני גרועה בברכות..] ניראה כאילו אתמול הצטרפת לפורום [על P סלים לוסקי XD] התבגרת מפאקצה קטנה לבנאדם מגניב ביותר שכולנו מתים עליו =] [בעיקר אני] אני שמחה שהיה לנו אייפודים שבגללם בעצם התחלנו לדבר הו פלאי הטכנולוגיה.. בכל מקרה .. אני אעבור לברכות הנדושות כמו מזל טוב אושר ועושר וידה ידה ידה. אני מקווה מאוד שאני אפתח את השירשור לפני מייקי ולא אחרי או ביחד D: הלוואי וכל מה שתרצה יתגשם כי באמת שמגיע לך אני מקווה שתגיע עד 120 ויותר ולא תתאבד בדרך מפיתוי להשתמש באחד הרעיונות שבפורום ואני רוצה לסכם את הנאום הקצר באל תשתנה לעולם=]
אז יומולדת שמח מלא באייפודים
גלי שרשרו ברכות חברים D: [אם זה בהקדמה של כמה דק' זה כי השעון שלי מעאפן סליחה מראש , העיקר הכוונה=]

jogy

New member
מזל טוב אחי!!!

שיואו, אמממ אמרתי לך בערך בטלפון אבל תשמע, תעשה את היום הזה למיוחד, זה היום שלך, תחייך כל היום ותדע שאוהבים אותך. (אם לחפור כהרגלי, אל תקשיב לגלי, אנשים צריכים להשתנות כי אחרת החיים חוזרים על עצמם ואשליית הזמן נראית חסר תכלית אפילו יותר מהרגיל... אני סומך עלייך להשתנות לטובה) מקווה להפתיע אותך במפגש... יום יובל שמח בנאדם (אגב שמתי לב שאנחנו מדברים ממש ממש דומה.... מחר-כך, שעה-יומיים, בוקר-לילה.... מוחות גדולים חושבים דומה.... אבל יצא שגם אנחנו D:)

Under the GUN

New member
דאמ, אתה והפילוסופיות שלך על ביטויים פשוטים

אני חושב שמישהו חייב לי ציור, לא?

SlimNudel

New member
יומולדת!! ^_^ #2

מזל טוב יובל! ^_^ אתה בטח לא מכיר אותי אבל אני מכיר אותך דיי טוב מסיפורים וכו'.... בכל אופן אני עומרי(------>גלי) ורק רציתי לאחל לך מזל טוב עד 120, חלומות יתגשמו ושאר הברכות והירקות... ~יומולדת שמח~ עומרי.

IamAR

New member
מזל טוב יובלי!!!!

אכן סלים לוסקי אכן התבגר מול עיני (או מול מסך המחשב בזמן דיבורים באייסי בזמנו) אין מאושרת ממני, להכיר אותך כל החיים, ללות אותך לאורך חוויות האמינם ובתחילת הדרך לעולם הרוק לייעץ על בנות, ולהתיעץ על בנים ורק לחשוב שמה שהכיר בינינו היה "אס לייק דאט" והידע הקלוש שלי במחשבים אני אוהבת אותך לוסקי, ומאחלת לך את כל האושר בעולם שיהיה לך יומולדת מדהים וגיל 16 מדהים עוד יותר

Under the GUN

New member
../images/Emo6.gif אחחח לנה אני מאוהב בך קשות

כן אה? אס ליק דאת' הכיר בנינו.. הזוי ביותר... נראה לי זה הדבר הכי טוב שצמח מהשיר הזה
אני זוכר את לנה הקטנה הזאת, שהייתה ילדה פעורה וקטנה ולא הבינה איך עושים ריסט למחשב איפה הימים התמימים האלה? עכשיו יש לנו ילדה שחוטפת הרפס כל דקה (נו טוב, רק פעם אחת
)

יובללללללללל

המון המון מזל טוב!! עושר עושר עושר בריאות, אושר ועושר! עושר! עושר!!
עד 120 שנה, שץקבל כל מה שתרצה, ושאמא שלך לא תשבור לך יותר נרגילות!!P: שתמשיך להיות ב-ו-ל כמו שאתה--> דומה ליובל מנדלסון [סתאאםםם
] ואני ממש ממש גרועה בברכות, אז- מ-ז-ל ט-ו-ב

Under the GUN

New member
ואוו, אנשים, אתם לא מאמינים איזה כיף לראות את

לראות את זה! גלי אני חולה עלייך, תודה תודה תודה תודה!

למעלה