היום יומולדת

רציתי לפתוח!../images/Emo7.gif אבל לימודי ההיסטוריה זיינו

אותי בתחת. היום הבגרותת!! אז- יוווווווווווווווווובבבבבבבבבבללללללללללללללללל. וואו ! לאט לאט אתה הופך לפחות ופחות קטין!! אנלא אשכח את המפגש הראשון, עם רוני וזה. הייתי בשוק במפגש השני שנהיית גבוה רצח! וואי! אני אוהבת אותך המון המון המון. אני לא חושבת שאתה אפילו מבין כמה. אני אוהבת שאתה מתחפרן כל פעם שאני מפילה לך תאייפוד!! את העובדה שבאת איתי לזרוק את האבן סבתא שלי מהגג! את הפלסטרים שקנית לי! והכובע סנטה! [שהוא סלב אצל החבר'ה שלי! ושמרתי לך קרדיט!] את זה שאתה בנזונה שמעדיף המבורגר על פסטה עם שמנת ובטטות!!!!!!!!!!! את זה שהנרגילה שלך העבירה לנו מפגשים בסטלות! את האביויו שעשית לי במפגש האחרון! אשכרה לא נפלתיD: !!!!!!!!@!@@$! אני מאחלת לך המון פטרוזיליות!! [זוכר?! זוכר?!?!] המון המון אושר, הצלחה, בריאות, אהבה, וכל המרבה בכוס- הרי זה משובח! אז תתגדל ותשתבח!!!!!!!!!!!!!!!! המון אלכוהול וסטלת כל כך טובות עד שתרגיש שאתה משחק לאלוהים עם הביצים מרוב שאתה גבוה בשמיים. המון מוסיקה טובה, המון חומות שתצליח לשבור לבד:p המון WWE!!!!!!!!! [דאמ סינה שווה] המון המון קרבות שאדג' הבנזונה הזה לא יקח אותם במרמה. אתה אחד האנשים הראשונים שהכרתי פה בפורום ולא התחרטתי על זה לשניה! [פשוט את גלי אני לא סובלת...:p חחהחהחהחהחח סתם:) אוהבת אותך] מי יתן והפלסטר יהיה עמך לנצח. וואו! מזל טוב! אני ממש מתרגשת!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! תזכור את המסיבת 18 שלך אני רוצה לתכנן. [שזה אומר אלכוהול וחשפניות רק בשבילך] מי יתן וחייך יתברכו באלפי דיוות מטומטמות עם ציצים מזוייפים שיעלו אחת על השני במקום בזירה - אצלך במיטה. בחור אני אוהבת אותך. מזל טוב!!!!! אושר!!!!!!!!!!! [ובמקום המילה הנטחנת עושר אני אגיד-] פולללללללללללללללל כסף!!! [מאני אינ דה באנק יו!] יום אחד שתהיה הגאידמאק הבא, תתן לי להתחתן עם הבן שלך! ברור!? כמו שאמרתי אלף פעם אני אוהבת אותך. חולה מתה שרופה דקורה גוססת מנורפת מרוססת מחושגזת מופגזת מחוררת דרוסה מטוגנת מבושלת ועוד דברים משעשעים וכואבים- עללללללללללייייייייייייייךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך. ממני באהבה אמוציולנאלית אירפואית ומשובחת!! המייקי האצילית! זו שלא רואים אותה בחושך! *אנד אוף דה חפירה*

Under the GUN

New member
../images/Emo9.gif פאק, הברכה הכי טובה שקיבלתי אי פעם בערך

וואי מייקי, תעשי לי המוני ילדים!!! תודה תודה תודה (בדילאיי קטן)

jogy

New member
גם אני רוצה לעשות לך ילדים!

יובל! תתקין לי רחם! XD

jogy

New member
תמיד... :)

אבל רחם איכותי, שלא יצא לי אופנובר בטעות

IפותI

New member
אעע!! אני בדיליי מטורף!!!../images/Emo65.gif

יובלללללל מזל טוב!!! אמן וכל חלומותייך יתגשמו ובלה בלה בלה *אוסף קלישאות מטורף* תשאר סקסי כמו שאתה, ומי יתן ותדרדר עוד ילדות בנות 13 לנרגילות!! תהנה בחיים ותעשה רק מה שאתה מרגיש איתו טוב ובהצלחה בבגרויות! שיהיה לך רק טוב בחיים ושתמיד תהיה מאושר וכפרע כמו שאתה! ^^ [כי אני כבר לא ילדת הנסטי
]
נרות

למעלה