השגרירה: מלודי סוכרביץ

הבחירה

זו הייתה חרא של בחירה אפרת הייתה צריכה לקחת היא הכי טובה מכולם היא אלופה וגם היא לקחה בNBC וגם באום אומנם תקו עם מלודי אבל עדין זה אומר שהיא לקחה אוףףףףףףףףףףףףףףףף היון צריכים להחור בך את אלופההההההההההה

צחי9פיל

New member
בחירה שגויה

אפרת היתה יותר טובה ממנה בשתי המשימות ובכל התכנית אז מה אם היא יותר צעירה ב 3 שנים לאפרת יש יותר נסיון היא יותר רהוטה היא יודעת לנאום היא לא מפחדת מקהל יש לה דעה נחרצת וברורה והיא היתה צריכה לקחת לא איזה מישהי שעלתה לארץ וטוענת שישראל בלב שלה כי זה כל עולה יכול לעשות

leeo

New member
בהצלחה, מלודי.

בתחילת התוכנית ועד עתה הייתי עם ספקות רבים לגביך. את היית מסתורית, לא ברורה, מין מגוששת בערפל, חסרת חוש שיתוף פעולה, בלי שורה תחתונה, הייתה לי תחושה שאת באת לתוכנית בלי רצון אמיתי לייצג את ישראל אלא להתפרסם ולהיות ידועה בישראל על מנת להשיג מטרות אחרות. אבל.. וזה אבל גדול. הרגשתי בנאומך באו"ם הרגשה של כנות, הרגשה שאת רוצה לשנות, שאת באמת מתכוונת למה שאת אומרת ושדבריך הם לא ריקים ממשמעות, שאת באמת מחוברת לארץ ושאת מבינה את רעיון הסברה ומבינה את הכישורים שנדרשים בתפקיד של שגריר/מסביר. הפרקים האחרונים הראו את היכולות המצוינות שלך. עדיין מקוננים בי הספקות ועדיין אני חושב שאפרת היא זו שהייתה צריכה להבחר. אבל אני מצפה שתוכיחי לי אחרת
, שתצאי לעולם ושתשני את דעותיהם של מאות ברחבי העולם לגבי ישראל, ולו בקצת, כי זה אחד הדברים שאנו הכי זקוקים לו כרגע. תוכיחי לי שאני טועה. בהצלחה! אפרת- אני אעקוב אחריך ואני מצפה ממך לא להתייאש ולנסות להגיע לתחום הסברה בדרכים השונות, כי אני יודע שהסברה שלך היא יומיומית והיא באה מאידיאולוגיה חזקה ובעלת שורשים עמוקים. ישראל צריכה אחת כמוך בחוץ, אחת שתענה על השאלות בצורה האובייקטיבית ביותר, המדויקת ביותר ובעלת המסר הכי חודר. בהצלחה בכל מה שתעשי!!

brit18

New member
../images/Emo49.gif למלודי ../images/Emo23.gif

למרות שאני הייתי בעד אפרת
אבל גם מלודי טובה
מה איתה ועם תום

maaw2

New member
בחירה לא טובה!!

נמרוד היה עושה את העבודה הכי טוב אם תורידו למלודי את אפקט ה"וואו" אף אחד כבר לא יסים עליה,אין ספק שהאפקט הזה עשה את שלו. השופטים עשו בחירה גרועה והיה צריך לעשות הצבעה ושכל העם יחליט,ונמרוד ניצח בזה והוא פשוט צריך להיות השגריר ואני הייתי רוצה שהוא היה ייצג אותי.

Rollo n King

New member
חחח הם רשמו סוכר ביץ' ../images/Emo3.gif

ראיתי את הסמל ניצחון ואמרתי איזה מוזר.. זה סמל מורי... עד שקלטתי

1shayke1

New member
על מלודי

מלודי הדפוקה מלודי הבת זונה מלודי פיטרו אותך מהעבודה יא בכינית לא בוגרת בעצמך ולכל האנשים שלא יודעים מלודי הנאצית גנבה לי את הכסף נא להרוג אותה תודה

hemorrhoid

New member
הייתי עושה לה ילד... שתיים...

ואפילו שלושה!!!! אבל לתת לה לזכות בגמר השגריר?!?!??!?! החלטה תמוה ביותר...

אפרת עדיפה, בקצת...אבל גם מלודי

בסדר...ויש לה יתרון של יופי...זה גם חשוב..לאפרת יש בעיה עם האף...היא מחזקת את הסטראוטיפ שליהודים יש אף גדול

magicהאחת

New member
מזל טוב למלודי אבל!!!

כל הכבוד לנימי,על הרוח הספורטיבית ואיזה עידוד הוא קיבל פשוט מקסים הבחור!!!!

מ ו א י ד

New member
מברוק ................

כול הכבוד אמנם אף אחד לא אהב אותך מהיום הראשון אבל הלכת על גדול וניצחון גורף ההיא מסבירה נבונה שקולה והעיקר את ישראל תיצגי בכבוד.

STING3ER

New member
עוד אחת מהטעויות של הישראלי הטיפש

כל הישראלים האלה כולם הם שמאלנים יפי נפש קודם מכניסים אתיופי ואתיופית לא מקצועיים לתוכניות בגלל שהם רוצים להראות לעולם שכולנו הישראלים טובים.... וכל השטויות האלה הכניסו דוגמנית ערבייה לתוכנית ובחרו בה שהיא יפה מכולם אבל היא מכוערת דברים כאלה קורים בהרבה תוכניות ישראליות דוגמא נוספת לטיפשות שלנו לבחור בראש ממשלה גרוע ולהיכנע לטרור כמו שקורה היום שגם נותנים לאמריקאים שלא מבינים כלום במצב בארץ לקבוע לנו שברור שהם יגידו לנו להיות עדינים איתם! להיות עדינים עם רוצחים טרוריסטים?! או לשים זמרים לא מקצועיים להופיע בטלוויזיה כשאין להם כישרון במשחק והסיבה היחידה לצופים לצפות ב"סדרה שלהם"(אלופה\השיר שלנו) זה בגלל סיבה טיפשית שהיא: להסתכל בתוכנית ולהגיד "אווווווו אהבתי אותה בתוכנית הזו בערוץ 22" ועוד משהו מרגיז! שבתוכנית השגריר אמרו שאנחנו הישראלים גורמים למלחמות וסתם ככה רוצחים ערבים צה"ל צבא ההגנה לישראל! לא צבא הרצח ערבים בלי סיבה תקלטו משהו מכל זה!!!!!!!!!!!!! בקיצור ישראלים אם תמשיכו ככה אין לכם עתיד

עוד אחת מהתגובות של אחד שלא מתיימר

להיות "ישראלי". אתה בושה וחרפה אתה. כל השטויות שכתבת כאן רק עושות אותך לאחד שבמבט מהצד הוא "יפה נפש". אתה מתנהג כמו כולם ותמשיך להתנהג כמו כולם ולא משנה כמה תצדיק את העובדה שישראלים את הטיפשים. אז מה? גם אתה ישראלי. אתיופים הם חלק מאיתנו. חלק שאי אפשר לזרוק לפח או לשים בצד, במגירה ולשלוף בשעת הצורך. הם חלק מאיתנו. ערבים - אוייבים. אבל בחורה בת 19-20 שמתנהגת באסרטיביות למען זכייתה ולא נגררת לרמות של קנאה, חוסר פרגון וצביעות - מגיע לה. והגיע לה. עובדה שמכל התמונות של חמש הבנות האיטלקים לקחו דווקא את שלה. היא מעניינת מאוד. יש יותר יפות ממנה? תמיד יהיו. אבל אין ספק שהגיע לה לזכות. תתגאה במה שאתה. כי לשם כך אנחנו כאן.

STING3ER

New member
את לא קולטת את מה שאני מנסה להעביר

אני מנסה להסביר כאן שזה נהיה ברור כבר מכמה פעמים שעושים את זה בקשר לתוכניות ריאליטי עם האתיופים והעבים הערבי השמן והעביה הדוגמנית תבינו שחוזרים על זה עוד ועוד כאן מדובר בזה שבחרו באחת שמעודן להגיד שהיא טיפשה יכלו לבחור באפרת או בנמרוד שהם הרבה יותר חכמים ממנה אבל בחרו באחת שאין לה ניסיון בארץ ותשימי לב לתשובות שנתנו השופטים לבחירתה .. ממש לא מצדיק למה לבחור אותה ולא את אפרת אני לא מקנא באף אחד רק שיש את ההרגשה שהאנשים חרא אבל המדינה סבבה אני גאה מאוד להיות ישראלי ועוד יותר גאה להיות יהודי אבל בזמן האחרון אני שם לב להבדל בין ישראלי ליהודי וישראלי.... אני לא ממש מרגיש כזה בגלל שיש כמה טיפשים אני לא אומר כולם אבל יש כמה ולצערי הם שולטים בהכל משהו שקצת קשור למשהו שהזכרתי איך זה ייתכן שמדינה כמו שלנו תשים את הבנאדם הכי פחות אינטיליגנטי בתפקיד שר הביטחון?.... ותעבדי על ההגדרה שלך ליפה נפש זה מי שנותן אפלייה מתקנת.... מיותר להרחיב על זה

אני לא צריכה לעבוד על שום הגדרה

ובטח לא בעקבותייך. SO WHAT? אז עושים את זה. וימשיכו לעשות את זה עוד הרבה למרות שזה לא לרוחך. עושים מזה כסף. זה מה שנקרא "ריאלטי". למשוך אנשים. זה כמו שיעמדו מול עינייך שתי חנויות. האחת לבנה, סטנדרטית ביותר, חלון ראווה פשוט ביותר עם צבעים קרים ורכים, ולעומת זאת בחנות השניה יהיו קישוטים עזים, צבעים רבים, צבעוניות בחלון הראווה. לאיזה חנות תבחר להיכנס מבין השתיים? ככה זה עובד. מנסים למשוך אנשים. לגבי התוכנית- לצערי היום פספסתי את הגמר, ודעתי עדיין לא מגובשת בעניין "האם מלודי היתה צריכה לזכות". ונניח שכן ונניח שלא, אז מה? היא כבר זכתה, אז לפחות תפרגן. נכון, כמו בכל מקום גם פה יש אנשים חרא. אבל לא כולם. ואתה צודק, יש הבדל גדול מאוד בין להיות ישראלי לבין יהודי. ולגבי שר הביטחון - עם זה אני מסכימה איתך לגמרי. בחר את האדם שהכי פחות מתאים לתפקיד, אבל שוב, יהיו כאלה שיחלקו עליי עד מחרתיים. מיותר להרחיב כפי שאמרת. כל טוב.

נייר בשיער בזמן נאום- ממש מפריע

לא מבינה אף אחד לא יכול היה להחלץ לעזרתה להוציא לה את הנייר מהשיער הרי בגללו היא לא הצילחה לנאום כמעט. אריק בטוח כבר אכל את כל הכובע נחנק המיסכן. טוב אז ככה קודם כל אני שמחה שזאת אישה שעלתה אבל איזה בחירה גרועההההההההההה. אפרת- את הית צריכה להיות השגרירה טעות רצינית מבחינתם.

למעלה