שירים תאומים

starcrazy

New member
../images/Emo65.gifשירים תאומים

בעודי מקשיב לאירו' 2003 פתאום קלטתי ש we've got the world .1 האירי ו - fly on the wings of love מ-00' זה אותו השיר בדיוק (ושניהם בסדר). 2. נה נה נה והשיר של דנמרק מהשנה זה גם כן אותו השיר !!!! (שניהם גם דוחים באותה מידה) וגם אז זה היה בדיוק כמו שיר אחר שאני כבר לא זוכר... וכמובן יוון 01 ו"אני שטה" של זהבה בן שזה בכלל שיבוט.............. מה דעתכם? מעניין אם יש עוד דוגמאות .............

F R O O G I

New member
אני יודע...

איך אפשר להשוות בין פורטוגל השנה לשוודיה 73' המופלא.

danduni

New member
1 באמת קצת מזכיר, אבל 2 ממש לא!

וסלובניה 03 לגמרי לא דוחה, הוא המקום הראשון שלי בשנה זו
שיר מסטיקי למהדרין!

just adiki

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

יוון 01' ו"אני שטה" ממש ממש ממש ממש לא דומים!!

Flendy

New member
דווקא יש דימיון. בעיקר בפזמון.

בכל מקרה שני שירים גרועים. בעיקר יוון01.

בן מלצר

New member
../images/Emo46.gifלאטמה מצלצלת ../images/Emo129.gif

מדובר בשיר הטוב ביותר בשנות האלפיים והטוב של יוון 2001. אגב, "אני שטה" הוא השיר הטוב ביותר של זהבה בן, בעצם השיר היחיד הטוב של זהבה.

GrandPrix2006

New member
יש לה שיר אחד יותר יפה מ"אני שטה"

לא זוכר את השם שלו אבל הוא הולך בערך ככה:
חולמת רק אותך נשמה נשמה חושבת רק אותך נשמה נשמה הולכת אחריך כפרה עליך אתה נשמתי אתה כל חיי
אהההההההההההההההההההההההההההההה
מה אתם אומרים? היה מתאים לאירוויזיון? קליט, לא?

Ran Bimba

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo99.gif

היא הזמרת שאני הכי אוהב בזאנ'ר הזה

בן מלצר

New member
../images/Emo6.gifאני מכיר את זה../images/Emo70.gif

ראיתי גם את הקליפ של זה ופשוט קפאתי על מקומי מרמת הטמטום שאפשר להגיע אליה - הקליפ הוא בהופעה חיה ורואים שם ילדים, זקנים וגם אשכנזים שרים את השיר הזה בהתלהבות כאילךו זה השיר הכי טוב של המילניום - שאלוהים יעשה כבר משהו וימחק את הזאנר המוזיקאלי הזה מעל פני האדמה!!! איך הם לא מתביישים לשיר את הזבל הזה!?! מילא המילים אבל הלחן הכ"כ מיושן והשירה המתייסרת.

Ran Bimba

New member
קוראים לו "חיה בשבילך"...../images/Emo13.gif

דירוג שירי זהבה
(אין מה לעשות, זה דורש)
01 נק'- מלך אמיתי 02 נק'- אבא שלי 03 נק'- אני שטה 04 נק'- אהבה אסורה 05 נק'- מאהב לטיני (זה שיר גרוע אבל אני מת עליו
) 06 נק'- אור יום חורף שימשי 07 נק'- זמר שלוש התשובות 08 נק'- הנסיך הקטן 10 נק'- טיפת מזל 12 נק'- חיים שלי

למעלה