פעילותכם בחודש כסלו בפורום "העולם החרדי

צחק צחק..בפורים זה בערך מה שהלך פה

במזיד/tapuzforum/images/Emo201.gif/tapuzforum/images/Emo122.gif(אם ת`שואל אותי אנלוידע,/tapuzforum/images/Emo163.gifאולי עדיף כך,מצד שני תמיד נחמד לראות כמה/tapuzforum/images/Emo241.gif/tapuzforum/images/Emo241.gifברקע..)

גם וגם.

א)שה/tapuzforum/images/Emo28.gifשם התפוגג/tapuzforum/images/Emo201.gifב)שה/tapuzforum/images/Emo28.gifפה התפוגג(איפה הימים שמקום ראשון היה צריך לנפק 1500 תגוב ותגובה? . . אנלא אומר כמות ע``ח איכות,אבל אז מתוך כ/שלל התגובות היתה גם רמה יותר מכיום/tapuzforum/images/Emo201.gif)

כשהיא תחזור מהעבודה?

או כשהיא תופיע/tapuzforum/images/Emo230.gifלראשונה/tapuzforum/images/Emo35.gif/tapuzforum/images/Emo99.gif

lאביחיl

New member
בחודש הזה אני יהיה בעשיריה..

אבל קחו בחשבון שזה כניראה יעלה בחסימתי..

lאביחיl

New member
חחח אהבתי..

אני רואה כבר כמה חודשים אתה מתנחל כאן עם הניק הזה.. תפסיק להיות פגוע משטויות..

למה נראלך שנפגעתי ממשו? הייתי אמור

להפגע והחמצתי משו?/tapuzforum/images/Emo12.gif ושלא תבינותי לא נכון ,אני בעד פעילות ענפה ומזידית/tapuzforum/images/Emo152.gifכמה שיותר..(רק בלי להפיל ל/tapuzforum/images/Emo64.gif ת`תמימים וכד`/tapuzforum/images/Emo8.gifאה?)

lאביחיl

New member
אתה תמיד נטפל אלי. .

גם בניקים הקודמים שך הייתה נטפל אלי.. ואינלי מושג מה עובר עליך, מקווה שהתברגת (לא התבלבלתי באיות המילה)

רק צ`פר לי על איזה ניקים ת`מדבר..

שאדע לפלח ת`קולות.. // ו..ישלי אחלה התברגויות/tapuzforum/images/Emo178.gif,טנקס.

למעלה