פינת הכר את החבר פותחת את שעריה

bleeding guitar

New member
../images/Emo65.gif פינת הכר את החבר פותחת את שעריה../images/Emo168.gif

מידי יום חמישי [או שבעצם לא כי סביר להניח שאני אשכח...] אפתח את פינת הכר את החבר
מה זה אומר? שכל שבוע אני בוחרת באקראי [או לפי רשימה מחושבת שלי] מישהו אחר מחברי הפורום בו שיעמוד במטר השאלות שישאלו אותו חברי הפורום הנותרים. אותו בן אדם שנבחר ורק הוא יענה לשאלות החברים. חובה אגב לרשום שאלות כמה שיותר מטומטמות ודביליות, כנ"ל לגבי התשובות
מה המטרה בסופו של דבר? אין כזאת!!! כי לא נכיר יותר טוב בגלל השרשור הזה אף אחד, אבל זה יצא חביב. זהו גמרתי לבלבל את המח, הכינו את האצבעות להקליד שאלות בשיא המהירות כי ה"קורבן" הראשון שלנו היא נקבה, די ברור למה היא ראשונה בטוח צפיתם את זה מראש קבלו את: רוני, כן כן כן! INDIAN FRIEND מנהלת הפורום שלנו [ואפשר לחסוך את השאלה למה דווקא הניק הזה...] יאללה הפציצו אותה בשאלות

Kettercat

New member
הו-הו... ../images/Emo190.gif

בטח יגיעו אחר כך עוד אבל... עם מה, לעזאזל, אפשר לשחד אותך כדי שתרקדי איתי סוף כל סוף?
ומתי אני אקבל את העזים שלי?

Kettercat

New member
אבל עברתי ליד!

אפילו פעמיים, ועשיתי לך "שלום" מרחוק!

bleeding guitar

New member
אני אמרתי להם!!! ../images/Emo168.gif

אני רוצה טיול למעברות
תכלס יש הסכמה עקרונית של האנשים שצריכים, רק צריך לארגן באמת

bleeding guitar

New member
חפירה אמיתית ../images/Emo168.gif

מוכנה? בטוחה? כי זה מגיע!!!! כמה אחים/אחיות? מוצא: צבע עיניים? צבע שיער? מאכל אהוב: צבע אהוב: דמות אהובה מסרטי ילדים: את שונאת מישהו? סרט אהוב: ספר אהוב: את מנגנת על משהו, אם כן אז מה? את אוהבת לרקוד? יש לך קעקועים? אם כן, כמה ושל מה? יש לך פירסינג? אם כן,כמה ואיפה? באיזו מגמה את לומדת בביה"ס? קיים מקצוע שאת לא יודעת, אבל ממש מעוניין לדעת? איזה תפקיד לא היית עושה בחיים? מה המבחן האחרון שעשית? מה הסרט האחרון שראית ועם מי? נחייה את הרגע: מה מתנגן עכשיו? עם כמה אנשים דיברת/מדבר בזמן הזה שאת עונה על השאלון הזה? איזה עוד ישומי מחשב פתוחים? מה הספקת כבר לעשות היום? התקלחת? אכלת? שתית? ראית טלויזיה? התכתבת אונליין? ביקרת בבית ספר? ראית סרט? ישנת? חיבקת מישהו? רבת עם מישהו? פגשת אדם מפורסם? [גבע לא נחשב, חח] כמה שאלות כלליות יש לך מיטת יחיד,וחצי,זוגית או קומותיים? עונה אהובה של השנה: צבע אהוב: תכונה אצל בני אדם שמרגיזה אותך יותר מכל דבר: התקווה הכי גדולה בחיים שלכם: איפה היית רוצה לגור עכשיו? היום: באיזו שעה התעוררת? מה/מי העיר אותך? מה היה הדבר הראשון שאמרת? מה היה הדבר הראשון ששמעת? מה היה השיר הראשון ששמעת? מה אכלת? איזו מחשבה הכי העסיקה אותך? מיקום כרגע: חג מעודף: ערוץ מועדף: מילה אהובה: להקה אהובה: הבנאדם הכי יפה שראית: הפאדיחה הכי גדולה שלך: הדבר הכי מטורף שעשית: הדבר הכי מטורף שאמרת למישהו: את חושבת שאת יפה? את חושבת שאת צבועה? את חושבת שאת קנאית? את חושבת שאת קרצייה? את חושבת שאת עקשנית? את אוהבת את עצמך? בזבזנית או חסכנית? בנאדם ש: מתגעגע/ת אליו: חסר לך: עושה לך טוב להיות איתו: הכי מצחיק: הכי דפוק: הכי מוזר: הכי כיף לדבר איתו: הבנאדם-היום: שרצית להרוג? שצחקת עליו? שאיכזב אותך? שחיבק אותך? ששימח אותך? שראית איתו סרט? שדיברת איתו בטלפון? שראית? איזה סידרה נוסטלגית את אוהבת? למי את מתקשרת הכי הרבה? איזה צלצול יש לך? איזה רקע יש לך בשולחן עבודה? ושומר מסך? אם הייתה סידרת ריאליטי והיו מזמינים אותך,היית משתתפת? אמרו לך פעם שאוהבים אותך? כשאת אומרת אני אוהבת אותך את מתכוונת לזה? איפה את רוצה פירסינג אם בכלל? אם היית מוצאת מיליון שקל מה היית עושה בו? מה החלום שלך? איזה ספר היית לוקח לאי בודד? איזה סוגי מוסיקה את אוהבת לשמוע? איזה אומנים את אוהבת? מה הדיסק הראשון שזכור לך שקנית אי פעם? מה הדיסק האחרון שקנית? מה ההופעה האחרונה שהלכת אליה? איזה הופעה תמיד תזכרי כההופעה הכי טובה של חייך? בעד/נגד: הורדות מאימיול/קאזה- קניית דיסקים- הורדת מחירי הדיסקים- שכל הזמרים נהיים פתאום שחקנים ורקדנים- בכלליות: השיר האהוב עלייך: השיר השנוא עלייך: המילים בשיר שהכי השפיעו עלייך: שיר שנשמע לך מטומטם: זמר/ת אהוב/ה: להקה אהובה: זמר/ת שאת/ה אוהב/ת אבל עוד לא היית בהופעה שלו/שלה: סגנון אהוב(רוק,מטאל,פופ,ראפ,מזרחית,אנגלית,ישראלי..): איזה להקה את הכי שונאת? איזה אמן אתה הכי שונאת? פופ או רוק? את יותר מקשיבה לשירים באנגלית או בעיברית? מה הדיסק האהוב עליך? מה הקליפ האהוב עליך? איזה שיר גורם לך לצחוק? איזה שיר גורם לך לבכות? איזה שיר גורם לך להתגעגע? איזה אומן הוא נזק מוזיקאלי מבחינתך? מי הנגן האהוב עליך? על מה הוא מנגן? מנגן/ת על כלי כלשהו? רוצה לנגן על כלי כלשהו? אם כן למה את/ה לא מנגן/ת עליו? איזה שיר אסור להשמיע לדעתך? איזה קליפ אסור לשדר? זהווווווווווווווווווווווווווו, חפירה נו הזהרתי, נראה אותך עונה על הקול, חח צחוק מרושע

Kettercat

New member
../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif

Indian Friend

New member
לוקחת אוויר

כמה אחים/אחיות? מיליון אחיות מוצא: חצי גרמניה, רבע פולניה ורבע צ'ילאית צבע עיניים? חום צבע שיער? חום עם שטויות בקצה [מחליף צבעים] מאכל אהוב: אוכל של בית צבע אהוב: סגול וכולם דמות אהובה מסרטי ילדים: אליוט הדרקון את שונאת מישהו? לא. סרט אהוב: שמש נצחית בראש צלול ספר אהוב: מאוד נהניתי מצופן דה וינצ'י
את מנגנת על משהו, אם כן אז מה? הצלחתי לנגן לבד את יונתן הקטן על מפוחית! וחלילית מכיתה ג' מי זוכר
את אוהבת לרקוד? לא. יש לך קעקועים? לא אם כן, כמה ושל מה? יש לך פירסינג? לא [אוזניים לא נחשב נכון?] אם כן,כמה ואיפה? באיזו מגמה את לומדת בביה"ס? למדתי אמנות. קיים מקצוע שאת לא יודעת, אבל ממש מעוניין לדעת? פילוסופיה נראה לי מרתק. איזה תפקיד לא היית עושה בחיים? לא יודעת מה המבחן האחרון שעשית? מתכונת בספרות היום בבוקר
מה הסרט האחרון שראית ועם מי? אוי אני לא זוכרת נחייה את הרגע: מה מתנגן עכשיו? "Strangest Tribe" של פרל ג'אם עם כמה אנשים דיברת/מדבר בזמן הזה שאת עונה על השאלון הזה? יפית איזה עוד ישומי מחשב פתוחים? מדיה פלייר, מסנג'ר מה הספקת כבר לעשות היום? מתכונת בספרות והרבה כלום התקלחת? לא אכלת? כן שתית? כן ראית טלויזיה? קצת התכתבת אונליין? כן ביקרת בבית ספר? כן! אחרי מלא זמן ראית סרט? לא ישנת? עד שקמתי חיבקת מישהו? לא רבת עם מישהו? לא פגשת אדם מפורסם? [גבע לא נחשב, חח] היום? לא. באופן כללי כן. וברור שגבע לא נחשב, הוא לא מפורסם
סתם. כמה שאלות כלליות יש לך מיטת יחיד,וחצי,זוגית או קומותיים? זוגית עונה אהובה של השנה: חורף ואביב צבע אהוב: סגול וכולם, וזה כבר היה תכונה אצל בני אדם שמרגיזה אותך יותר מכל דבר: זלזול, חוסר כבוד, חוסר הקשבה, קולניות יתר... התקווה הכי גדולה בחיים שלכם: קשה להגיד. אני מניחה ש.. שהאמנות אכן תהיה חלק נכבד מהחיים שלי. איפה היית רוצה לגור עכשיו? בחדר לבד, שיהיה מוכן כבר! היום: באיזו שעה התעוררת? 8:00 מה/מי העיר אותך? שעון מעורר מה היה הדבר הראשון שאמרת? אין לי מושג מה היה הדבר הראשון ששמעת? מיפ! ממיפיפ! מממיפיפיפיפיפ!! שונאת את השעון המעורר של הפלאפון מה היה השיר הראשון ששמעת? לא זוכרת מה אכלת? טוסט עם חביתה, השקעתי
איזו מחשבה הכי העסיקה אותך? "אוי לא אוי לא יש מתכונת בספרות ופתאום שכחתי הכל!! מי זה בעל זבוב? מה זה ביאליק? למה קוראים לה זלדה?? מה????" מיקום כרגע: החדר שלי חג מועדף: סוכות, פסח, יום העצמאות ערוץ מועדף: 4 מילה אהובה: נבלה להקה אהובה: באמת שאי אפשר לבחור אחת הבנאדם הכי יפה שראית: לא יודעת הפאדיחה הכי גדולה שלך: חח הדבר הכי מטורף שעשית: לא יודעת הדבר הכי מטורף שאמרת למישהו: לא זוכרת את חושבת שאת צבועה? באמת שאני לא מצליחה לענות על השאלה הזו את חושבת שאת קנאית? לעתים את חושבת שאת קרצייה? חח כן את חושבת שאת עקשנית? לעתים, כשאני מרגישה שצריך. את אוהבת את עצמך? לא בזבזנית או חסכנית? בזבזנית בנאדם ש: מתגעגע/ת אליו: הילה חסר לך: הילה עושה לך טוב להיות איתו: בר, ירדן, טליה הכי מצחיק: גל הכי דפוק: צ'יף הכי מוזר: כולם הכי כיף לדבר איתו: טליה, בר הבנאדם-היום: שרצית להרוג? אף אחד. שצחקת עליו? לא זוכרת משהו כזה שאיכזב אותך? אני ששימח אותך? אחות שלי שראית איתו סרט? היום? לא קרה שדיברת איתו בטלפון? אמאבא, ליהי, תמי שראית? מיליון איזה סידרה נוסטלגית את אוהבת? המומינים, דובוני אכפת לי ועוד מלא למי את מתקשרת הכי הרבה? בר אולי איזה צלצול יש לך? "People are strange" של הדורז איזה רקע יש לך בשולחן עבודה? תמונה מהטיול לאיטליה ושומר מסך? סתם של windows אם הייתה סידרת ריאליטי והיו מזמינים אותך,היית משתתפת? לא נראה לי אמרו לך פעם שאוהבים אותך? כן. כשאת אומרת אני אוהבת אותך את מתכוונת לזה? כן. איפה את רוצה פירסינג אם בכלל? באוזן למעלה או משהו אם היית מוצאת מיליון שקל מה היית עושה בו? קונה מלא צבעים ובדים ומכחולים ודיסקים ואז שמה בצד מה החלום שלך? לא יודעת בדיוק איזה ספר היית לוקח לאי בודד? ספר אמנות הכי גדול ומגוון איזה סוגי מוסיקה את אוהבת לשמוע? רוק על סוגיו השונים, מוזיקה ישראלית ישנה (אחרי 17 שנה שמשמיעים לי את זה בבית זה חילחל..) ועוד כל מיני איזה אומנים את אוהבת? המון מה הדיסק הראשון שזכור לך שקנית אי פעם? אביב גפן-המכתב, בכיתה א' או ב' מה הדיסק האחרון שקנית? לא זוכרת מה ההופעה האחרונה שהלכת אליה? לא זוכרת.. היום זה יום הבלקאאוטים הרשמי שלי איזה הופעה תמיד תזכרי כההופעה הכי טובה של חייך? ההופעות של הפליינג בייבי, ההופעה של רוג'ר ווטרס... בעד/נגד: הורדות מאימיול/קאזה- בדעות חלוקות קניית דיסקים- בעד הורדת מחירי הדיסקים- מבחינתי בעד, אבל אני לא יודעת מה ההשלכות של זה מבחינת האמנים... שכל הזמרים נהיים פתאום שחקנים ורקדנים- איף בכלליות: השיר האהוב עלייך: אין אחד השיר השנוא עלייך: גם כאן, לצערי, אין אחד המילים בשיר שהכי השפיעו עלייך: גם כאן שיר שנשמע לך מטומטם: "רוצה בנות" זמר/ת אהוב/ה: דייי להקה אהובה: יייייי זמר/ת שאת/ה אוהב/ת אבל עוד לא היית בהופעה שלו/שלה: ממ. נלך על כאלה מהארץ, כי מחו"ל זה לא נגמר- אלג'יר, אלקטרה, רונה קינן [הייתי במשהו נורא קצר נורא מזמן], ערן צור [כמו אצל רונה] ועוד... סגנון אהוב(רוק,מטאל,פופ,ראפ,מזרחית,אנגלית,ישראלי..): רוק איזה להקה את הכי שונאת? אתניקס, טיפקס ועוד כל מיני איזה אמן אתה הכי שונאת? לא יודעת פופ או רוק? רוק את יותר מקשיבה לשירים באנגלית או בעיברית? לא משנה לי מה הדיסק האהוב עליך? יש מלא מה הקליפ האהוב עליך? של אטליז, יפה מאוד איזה שיר גורם לך לצחוק? "שיר עליז נשיר כולנו, על חברה של ילדים... על חברה שהיא שלנו, של גדולים ושל קטנים......."
איזה שיר גורם לך לבכות? איזה שיר גורם לך להתגעגע? איזה אומן הוא נזק מוזיקאלי מבחינתך? vilderness סבלתי קשות בהופעות [חימום!!] שלו. זה הרגיש כמו נצח, ולא אחד טוב. מי הנגן האהוב עליך? גל וולף על מה הוא מנגן? גיטרה מנגן/ת על כלי כלשהו? לא עניתי על זה כבר? רוצה לנגן על כלי כלשהו? לא בדיוק אם כן למה את/ה לא מנגן/ת עליו? איזה שיר אסור להשמיע לדעתך? לא יודעת איזה קליפ אסור לשדר? של כל מיני "סופרסטארז" למיניהם...

bleeding guitar

New member
חח גדולה מהחיים + שאלת בונוס ../images/Emo168.gif

*לא להבהל* סחתיין שענית על הכל, כמו שהבטחתי קראתי הכללללללללללללל שאלת בונוס: למי מעביר את העינויים שבוע הבא, את בוחרת!!! [וזכרי כמה אנשים שיהיו לפני יותר "ישנאו" אותי וירצו לתת מלא שאלות קשות...]

NoaHK

New member
סופרסטארז הכי פוטוגניים בקליפים!

לי יש שאלה - אם היית מוכרחה להתחתן מחר, את מי היית בוחרת? (וזה כזה, חיים ומוות!) ועוד שאלה (אחת החשובות בעיני, באמת) - מה החיה האהובה עליך?

Indian Friend

New member
הכי פוטושופיים אולי..../images/Emo3.gif

למה להתחתן? ולמה מחר? ולמה לא עם ג'וני דפ נגיד? סתם. לא יודעת. מי רוצה להתחתן בכלל. סתם יותר מדי תשומת לב. החיה האהובה עליי היא כלב נראה לי. לא מקורי, אבל מה לעשות. כיף לאהוב כלב.

מתנות

New member
שלום

איפה את הכי אוהבת לצייר? לצלילי איזה אמנים או שירים? את עוברת לחדר ליד הנעורים? לבד או שאת מאלה שנולדו עם הרבה ילדים באותה שנה? את זוכרת מתי הכרנו? (מותר לי לעבור על החוקים, נכון? אם הם קיימים בכלל)- בקשה: תמליצי לי על שירים מרגשים, באנגלית אם אפשר. לילה מקסים לציירת.

למעלה