סיבה למסיבה

דב שינה

New member
שלום, אשמח לעזתרכם הדחופה באירגון יומולדת

ב"ה אוטוטו הגדולה שלי בת 5, אני רוצה לעשות לה יומולדת, ושישי שבת זה בעייתי בגלל השומרי שבת במשפחה. ואני לא מוצאת מקום באמצע שבוע, המתנסים לא משכירים מקום בימי חול בגלל החוגים.ואני בבעיה, ביררתי במוזיאון הילדים (אני מחולון) ויקר מאוד, השכרת אולם לשעתיים 750 ש"ח. הקיצר: אשמח להמלצתכם וגם מפעילה ליומולדת נסיכות ..וכל עזרה באירגון היום הולדת ?????תודה רבה

../images/Emo65.gifרעיונות למסיבת יום הולדת לגיל 3

שלום! בקרוב אני מתכנתת לחגוג יום הולדת 3 לבני (וגם יום הולדת לעצמי, כי התאריכים בהפרש של כמה ימים) אני בעצם צריכה עזרה ל"נושא" למסיבה. אני עושה את זה בשעה יחסית מוקדמת (שבת בבוקר) וזה אירוע לבני משפחה שאני מארחת בביתי (בערך 20 איש). בשנה שעברה עשיתי ארוחת בוקר מגניבה כזאת, עם כל מיני מאפינס, ג'חנונים, ביצים עלומות ושאר מאכלי בוקר, והיה ממש להיט- האורחים התלהבו מאוד. הילדים , כמובן , התרכזו במאפינס ובעוגות. השנה אני גם מחפשת נושא, אשמח לרעיונות!

אוהב פאזלים ו"יובל המבולבל"... ../images/Emo13.gif

...כמו כל ילד ישראלי בגילו, אני מניחה...

אז אולי לעשות לו יומולדת בנושא יובל

לקשט בהתאם,לעשות המון שטויות
,להלביש אותו בהתאם וכו'....

kramerkaren

New member
יום הולדת "יובל" זה קל....

משחקי חרוזים, לקשט כובעי מצחיה ולשים הפוך (תמיד אפשר לגלח לכולם את הראש אם מרגישה הרפתקנית
) משחק ההפכים (עושים להפך ממה שאומרים לעשות) לצלם אותם שרים שירים שלו ולהקרין בטלוויזיה

שירהק1

New member
הרגת אותי ../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

אני משערת רק שהייתי צוחקת פחות (ודומעת פחות תוך כדי...) אם הילד/ה שלי היו ביומולדת הזו

אולי..

אפשר בבית, כמובן שתלוי בכמות האנשים. אולי את מכירה מישהו שגר בבנין חדש שיש בו חדר אירועים? אולי יש באיזורכם בניינים כאלה ותוכלי לשאול את הועד אם הם מוכנים להשכיר את החדר? אולי למישהו מקרובי המשפחה שומרי השבת יש בית גדול מספיק? אולי יש משחקיות באיזורכם שאפשר לשכור שם? אולי כמו כשהיינו ילדים, במקלט?

lora bel

New member
אם לערוך את המסיבה בעיר השכנה לא מהווה בעיה

עבורך אז.. בדלי קרים בטיילת בת ים חוגגים ימי הולדת כנ"ל בפיצה דומינו בטיילת בת ים ואפילו כבר הוזמנו ליום הולדת בבת ימון..

למעלה