מזל טוב לפתיחת הפורום

spidi2

New member
../images/Emo65.gifמזל טוב לפתיחת הפורום

אני מברכת אותך על פתיחת פורום שכזה. אני כרגע בהליכי גירושין מאד לא סימפטיים, ואני בהחלט חושבת שזה דבר נהדר שתהיה כאן תמיכה ועידוד אחד של השני. ומקום להתייעצות. הרבה פעמים מצאתי את עצמי תוהה לגבי דברים מסויימים והאם אני צודקת או טועה במעשיי. היום יודעת שיהיה את מי לשאול.
חזקו ואמצו

מבט 20 שנה לאחור

מזכיר לי תקופה דומה לא סימפטית בחיי שלי. אני , שכל כך הרבה זמן "אחרי" מעבירה ומחזירה אלייך את ה"חזקו ואמצו" , כי כרגע זו את שצריכה את זה
. אני יודעת שכל אחד מתעקש ללמוד מהנסיון של עצמו למרות שתהיות הן מנת חלקם של הרוב , אני חושבת. אבל האינטואיציה , לא משקרת ומובילה בדרך כלל למקום הנכון. לכן , בשביל לדעת לבחור נכון , צריך אולי לא להגיד לך מה לעשות , אלא להציג בפנייך את מירב האפשרויות לבחירה. ואולי בזה נוכל לעזור כאן ואולי אפילו בהמלצות לאיזה סוגים של אנשי מקצוע (בתמיכה) כדאי לפנות. (ואני לא מדברת על עורכי דין , אלא על עזרה יותר "רוחנית-חברתית- נפשית " או איך שלא יקראו לזה.
). היום , שלא כמו בזמני , הרבה יותר מקובל ונפוץ לפנות לעזרה "מקצועית " כזו. אני מקווה שתמצאי כאן אנשים שיוכלו להעשיר אותך באינפורמציה ובאפשרויות. ברוכה הבאה

spidi2

New member
תודה

תודה רבה אביגיל. את העזרה ה"רוחנית-חברתית-נפשית"... אני מקבלת מהרבה גורמים, מקצועיים ולא מקצועיים כאחד. אבל המלצה חמה יש לי... ספר שצריך להיות מתחת לכרית לכל אחד... לאו דווקא אנשים שהגדרתם היא : חד הוריים.. אלא יכול לתרום לכל אדם באשר הוא אדם. הספר הוא: "שיחות עם אלוהים" של ניל דונלד וולש. פשוט מדהים ועוזר בזמנים קשים. מניסיוני האישי ומניסיון חברים קרובים מומלץ

למעלה