מזל טוב לנו! הפורום בן שנה

../images/Emo65.gifמזל טוב לנו! הפורום בן שנה../images/Emo70.gif

הנה ההודעה הרשמית המבשרת על היוולדנו! [למרות שהפורום היה עוד שבועיים קודם "באוויר"].

leah3

New member
מזל טוב לפורום החשוב הזה../images/Emo65.gif../images/Emo20.gif

קבלתי את המחשב פחות מחודש ונכנסתי לפורומים לראות מה יעניין אותי פתאום ראיתי פורום בנות ללא אם וזה קלע בול אמי נפטרה לפני שנה ואני עדיין לא יכולה להיתמודד עם המצב הקשה הזה ותמיד חשבתי שרק אני ככה כולם אמרו לי ממשיכים הלאה ומהר ואני לא יכולתי להמשיך הלאה רגע דבר נוראי קרה וראיתי את הפורום הנפלא הזה ואמרתי אני לא לבד יש שמרגישים שלוקח זמן עד שאפשר להמשיך תודה סקאלי על הפורום הנפלא ותודה לכול הבנות הנפלאות שמצאתי פה אני שולחת לכולן
מכול הלב

מזל טוב..../images/Emo9.gif

מזל טוב לפורום המדהים הזה שהחזיק אותי בשנה הכי קשה בחיי,הפורום שנתפח בזמן כל כך משמעותי בחיי.. מזל טוב לכולנו על שמצאנו "בית חם" שכזה, מזל טוב לי שמצאתי חברות כאלו נהדרות, מזל טוב לסקאלו'ש שהכל מגיע לה..
בקיצור,אין לי מילים כמה אני אוהבת ומעריכה את הפורום הזה וכמה הוא חשוב ..
(אני יכולה להמשיך עוד ועוד ועוד) אז יאללה, הוקוס פוקוס1

hartuvim

New member
מזל טוב../images/Emo39.gif

ואיזה מזל טוב יש לנו שהפורום הזה נולד... וגם,זאת הזדמנות טובה להגיד תודה לסקאלי- האמא של הפורום!

../images/Emo65.gif מומולדת שמח ../images/Emo65.gif

מזל טוב לפורום
ותודה ענקית לך סקאלי על כל ההשקעה שלך כאן..

לונה..

New member
הא, לאבלי

איזה גוש נתקע לי בגרון כשראיתי את ההודעה הזו... כאילו בלעתי צב. זה הזמן והמקום להגיד שאני מודה לכן כל כך על כל השנה הזו. היה כיף דווקא
(למרות המובן מאליו)

Ofra m

New member
מזל טוב לפורום המדהים שלנו../images/Emo151.gif

תודה לפורום המדהים על שהוא קיים, תודה לסקאלי שבזכותה הוא קיים,ותודה לכל הבנות החמות והמפרגנות ואחיות לעת צרה....נשיקות עופרה.

S u n n y 1

New member
מזל טוב ../images/Emo41.gif

סקלאי אלף תודות על הנס שעשית והקמת לנו בית כל כך חם עברתי והבנתי הרבה בזכותו ובזכות הבנות המדהימות שפה, והוא חלק חשוב ומהותי מכל התהליך של האבל שלי, ואני מושה על כך יום ביומו!

למעלה