מזל טוב לגולני היקר

חחחח.... איזה חמוד אתה..

דליוש תכף תחזור.. תברך ותסביר.. (חשבתי שלשים פה קישור זה אותו דבר..טוב, אני גם אחכה להסבר) לגבי שני האומנים שהעלת לנו.. הם מוכשרים מאוד, כל אחד בפני עצמו ומאוד נעים להקשיב להם..אך לי הם לא מזכירים בכלל את מייק.. לא במראה.. לא בקול.. לא בעדינות ובכריזמתיות.. זו דעתי בכל אופן.. ואהבתי את התמונה שצרפת..

daliat1

New member
איריסים, דעתי כדעתך לגבי שאלתו של גולני ../images/Emo22.gif

ולגבי הקישור, נראה לי שרצוי שמיכל תסביר זאת
כיוון שגם אני לא הצלחתי להתמודד עם הקישורים המעצבנים

מיכל שמ

New member
בוקר טוב חברים ../images/Emo6.gif

הקישורים עובדים פה בדיוק כמו בקומונות , לא צריכה להיות עם זה בעיה . לפעמים , כשעושים תצוגה מוקדמת , לא רואים הכחלה של הקישור , אך לאחר השליחה , הקישור כן מופיע תקין . לגבי ההודעות של גולן עם הקישור השגוי , לפי מה שראיתי שם שבטעות גולני פספס את מחיקת ה-HTTP ולכן הוא הופיע לו פעמיים . אם עדיין תהיה בעיה , אצור לכם קובץ הסבר בשמחה

סימה42

New member
גולני, כשאמרו שיאיר זיו מזכיר

את מייק בראנט, ראיתי שוב את השידור שהיה בטיוי, ממש התאמצתי למצוא דמיון..אבל לא מצאתי...שר יפה, בעיניי, אבל זהו...זו דעתי. לגבי דון מזר..אני פה קצת משוחדת, גם כי אני מאוד מאוד, אוהבת אותו, את הקול שלו, את השירים שלו, ובעניי יש לו עוצמות אדירות. אבל גם פה...לא חושבת שהוא דומה למייק... ובכל זאת, מה דעתך, שלך?

laveeg

New member
דעתי סימה שדורון מזר הוא הכי קרוב מבין השניים

אם כבר מישהו מבינהם יכול להזכיר את מייק ברנט

Alvai

New member
|ב../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif../images/Emo65.gifמזל טוב

מזל טוב גולן...! הבנתי שאתה נכנס לעשור החמישי... השנים שבהם הלב מתרחב, הרגש מתעצם, הערכים חשובים, הקרובים אליך הכי חשובים ! זו התקופה הכי הכי ! שתזכה לכל הטוב והאושר, ועוד עושר בריאות והרבה הרבה כושר ואהבה ! והלינק המצורף יקח אותך ואותנו לאן שאתה גולן מבקש... http://www.youtube.com/watch?v=tXpTsoMzU6s מזל טוב

laveeg

New member
קספסיבה חרשו יעקב../images/Emo70.gifזה הגיל הא?

מה שרשמת נכון יעקב וצריך לשמור על...כושר עם ה
לא
ככה כולם אומרים לי......... לגבי הקישורית אין לי אפשרות לצפות כרגע תודה

Alvai

New member
הפתעת אותי... לא צריך לשמור על כושר ב ../images/Emo226.gif

צריך לשמור על האהבה וזה כבר ישמור על הכושר. חרשו ? פנימאיי ?

למעלה