מזל טוב לגולני היקר

מיכל שמ

New member
../images/Emo65.gif מזל טוב לגולני היקר ../images/Emo65.gif../images/Emo213.gif

יום הולדת שמח לך גולני , מי יתן וכל משאלותייך תתגשמנה , ותראה רק ברכה בכל מעשה ידייך
אושר ועושר והרבה בריאות ואהבה , שיהיו לך הצלחות רבות, היסוסים מעטים וכשלונות אפסיים. שתדע להבחין בין רע לטוב בין אח רחוק לשכן או חבר קרוב שתמיד תזכור שהכי בריא זה לאהוב. שילוו אותך בחיים הרבה מזל ורק טוב. ואוסיף את מילותיו של רבי נחמן מברסלב : " היום בו נולדת , הוא היום בו החליט הקדוש ברוך הוא שהעולם אינו יכול להתקיים בלעדיך."

שולה 13

New member
מזל טוב גולני../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif../images/Emo213.gif

הרבה אושר..בריאות ...אהבה..נחת מהילדים....ופרנסה טובה...שיתגשמו כל משאלותייך....מזל טוב...

סימה42

New member
גולני שלנו המון מזל טוב../images/Emo24.gif../images/Emo212.gif

גולנוש, ליום הולדתך, אני מאחלת לך אושר ונחת מהאישה והילדים, בריאות, עושר, ושתגשים את כל משאלות לבך. השאר כפי שאתה, צנוע, חבר טוב ואיש שיחה כייפי... קבל ממני בהמון אהבה

YORAMLA

New member
גולן אחי מזל טוב ליום הולדתך ../images/Emo140.gif../images/Emo213.gif../images/Emo48.gif|

גולן מזל טוב ליום הולדתך אח קרוב ויקר , מאחלים לך ולמשפחתך כל משפחת לוי לביא בריאות אושר ,שיתגשמו כל חלומתיך ....
. נשיקות למשפחה לרונית והילדים. מייק ברנט - המוסיקה שבלב. שבת שלום.

daliat1

New member
אהלן יורם ../images/Emo13.gif וברוך בואך לפורום מייק ../images/Emo140.gif

Alvai

New member
מה המצב יורם ? אתה וירון אשבל חופשי חולקים

אינפורמציה על שירים של שנות ה 80, אני שומע אותו מגיב לך מדי פעם...

nadinadinadi

New member
מזל טוב גולנצ'י../images/Emo8.gif

תצליח בעבודה ובהכל, בריאות ואושר עד 120 אחי

יום הולדת שמח גולן ../images/Emo140.gif../images/Emo65.gif../images/Emo213.gif../images/Emo212.gif

מזל טוב, אושר ועושר וכל טוב להרבה הרבה שנים..

laveeg

New member
../images/Emo140.gif היי תודה חבריה

מיכל ,יורם,נדבוש,סימלה ואיריסים ושולי
זה מחמם את הלב אוהב אתכם
נדבר בערב

לגולנציק היקר מזל טוב!!!

שפע ברכות ואיחולים לימים יפים ושלוים לך ולכל בני משפחתך שתמיד תהא סביבך מאחלת אושר והנאה ובכל מעשיך הצלחה ההצלחה -- היא דבר נהדר היא דבר שעושה את האדם מאושר ההצלחה כמו סולם עם הרבה שלבים כשבכל יום---- לפסגה מטפסים כולנו רוצים לעלות בשלבים אך הרבה פעמים איננו יודעים ולכן הכלל הראשון: אמונה ורצון והכלל השני : הוא להיות אני ותמיד להתחשב אחד בשני ויש עוד המון כללים כמו שמחה וחיוכים אז קדימה לעלות ולהחזיק אצבעות באהבה מרסלי-א-י

ברכות לפורום החדש!!!!!

את הברכה כתבתי בקומונה הישנה ואני מעבירה אותה כלשונה שפע ברכות למשפחת ברנד ולמיכלי המון הצלחה אני מאושרת שרה ורוקדת איזו בשורה נפלאה תודה לך צבי היקר מי יתן ונוכל כולנו להמשיך ולהנציח את הזמר הגדול מכולם בארץ ובכל העולם נזכור ולא נניח אף רגע שישכחו את שירתו ומורשתו של המלך "מייק ברנד " תזכרו כמוהו יש רק אחד ,יחיד ומיוחד עם קול הזהב השגריר הכי טוב שייצג את ישראל באירופה ,קנדה ובכל העולם "אמרו עליו אומן גדול עם קול מדהים ולב רחב שאין כדוגמתו !!!! מייק עוד חלום אחד מתגשם -בראבו--בראבו מגיע לך מגיע לנו תודה לכולם על ההשקעה שלכם תבורכו
"מייק בראנט המלך"

daliat1

New member
../images/Emo65.gif גולני יקר ../images/Emo49.gif ../images/Emo213.gif../images/Emo65.gif

יום הולדת שמח
אצו רצו להן השנים
והיום אתה חוגג ארבעים
מי ייתן וכל הרגעים שבחייך
יהיו מלאי חיוכים אושר ואהבה
שיתגשמו כל שאיפות לבך
בריאות ואריכות ימים
והשאר מקסים כפי שהנך
מקדישה לך את הלהיט של מייק יקירנו "אושר גדול":
http://www.youtube.com/watch?v=nEgFUXIcr14

laveeg

New member
תגידו לי בבקשה מה דעתכם /ן../images/Emo35.gif

אומרים שיאיר זיו מזכיר בקולו את מייק ברנט
ואני נזכר שהייתי צעיר יותר ודורון מזר בסיגנון השירים בעיקר הזכיר לי את מייק מה דעתכן/ם

laveeg

New member
../images/Emo35.gifאיך שולחים פה קישוריות ../images/Emo26.gif

דורון מזר יאיר זיו

למעלה