מזל טוב לאריאלה המהממת שלנו !!!

ninga 3

New member
../images/Emo171.gif../images/Emo65.gifמומולדת שמח אריאלוש מתוקה../images/Emo77.gif../images/Emo213.gif

רוצה לאחל לך את כל הטוב שבעולם מגיע לך בהחלט בריאות טובה חיים טובים ומאושרים אוהבת מוצ'ו מוצ'ו...
ומכל ה-
גילה

מזל טוב אריאלה אהובה

כל המילים שאומר לא יתארו את ליבך הטהור כל המילים שאומר לא יוכלו לספר על הרצון שלך תמיד לעזור. כל המילים שאומר לא יוכלו להסביר ולהמחיש את אשר ליבי באמת מרגיש. את האהבה לך אני רוכשת לך אישה אחת ויחידה מיוחדת במינה. זו את אריאלה אותה אישה שפגשתי לא מזמן בדפי הפורום, האישה שעליה כולם מדברים, אותה אישה בעלת חיוך מדהים. אישה בעלת לב רחב, שאת ליבו של כל אחת ואחד כובשת מיד. אישה חזקה, שעבור כל אחד היא מושג להערצה. אריאלוש' אהובה - ברגע זה פתחת דף חדש לשנה חדשה. היום את חוגגת את יום הולדתך, ושנה אזרחית חדשה בפתח. לך אני מאחלת עם המון אהבה, שתעיפי לפח את כל הרע של שנה שעברה. תשארי את הרגעים הכי יפים וטובים וקחי אותם איתך לשנה חדשה שתהיה מלאה בדברים טובים ומאושרים. התחילי את השנה הזו ברגל ימין - קדימה צעד התחילי את השנה הזו עם המון חיוכים. מאחלת לך רק בריאות בריאות וכל הבריאות שרק אפשר לבקש ובטוחה שהשאר יבוא לבד מבלי לבקש. המון המון מזל - טוב ושתגשמי את כל משאלות ליבך.

ומזל טוב אחד גדול לבנים של אריאלה רועי והראל

שחוגגים יחד איתה יום הולדת. מאחלת לכולכם מזל - טוב אחד גדול, בריאות בריאות בריאות ואושר.

ממש חגיגה ענקית ../images/Emo65.gif../images/Emo213.gif

ארי היקרה והאהובה
מאחלת לך המון
ליום הגדול והמאושר מאחלת לך המון בריאות,אושר,ואהבה ושמשאלותייך יתגשמו
ולשני בניה של ארי רועי והראל שפע איחולים לכם

kriz

New member
היום יום הולדת היום יום הולדת

מה אומר ומה אגיד? אריאלה האהובה, את אחד האנשים היותר מדהימים שיצא לי להכיר. מרגישה שנפלה בחלקי זכות עצומה להכירך. לכבוד יום הולדתך אני מאחלת לך המון מזל טוב. בריאות, אושר והמון חיוכים. שכל מה שאת מאחלת לעצמך יתגשם לטובה. תמשיכי להיות מדהימה וחזקה כמו שאת. עם המילה הנכונה, במקום הנכון ובזמן הנכון. נשיקות וחיבוקים חזקים ואוהבים
אורית

אורית אהובתי, מה אומר ומה אגיד....

אין לי מילים, נו... את תמיד פורטת על מיתרי נפשי, נודניקית, את יודעת שאסור לרגש אותי. מתה עליך !!!

אריאלה יקרה../images/Emo23.gif

"יש דברים שזוכרים בלי ללמוד ויש דברים שחשים מבלי להסביר כמו: כיצד הדגים צוללים במצולות ופרפר מרחף באוויר איך רגליים יודעות להלך ושפתיים יודעות לחייך ומדוע הלב מחפש לב חבר
וכשהוא כבר מוצא הוא לרגע עוצר... "
אוהבתותך מחבקת אותך.
קושרת לך סרטים של ברכות איחולים ותקוות, מאחלת שתחליפי כל חלום משומש - בחדש. שתאמיני שהאתמול הוא הזיכרון של היום, והחלום של היום הוא - המחר ויותר מכל שיהיה לך באמת באמת באמת
רק טוב! שלך ריקי

ריקיייייי, ממתי את מושכת בעט?

לא אמרת לי שגם בזה את מוכשרת. אלופה שלי, אלופה !!!! אני אוהבת אותך ואני מודה לך כל כך, ריגשת אותי בטרוף. תודה!!!

יום הולדת שמח ../images/Emo140.gif../images/Emo65.gif../images/Emo20.gif../images/Emo77.gif../images/Emo230.gif

שפע ברכות ואיחולים ליום ההולדת שלך. אין ספור איחולים לבריאות טובה, לשמחת חיים ולאושר רב. את ניפלאה ומדהימה ואני שמחה שיש לי חלק בחייך.

יש לך חלק גדול בחיי

בכל פעם שאני נכנסת וקוראת אותך הלב שלי קופץ לו באנג'י, את ללא ספק פורטת על נימי נשמתי וזה חלק ענק.... תודה אהובה, על הכל.

../images/Emo65.gifמזל טוב אשה יפה../images/Emo65.gifהמון../images/Emo39.gifים../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif

ומליון חיוכים ולך מכל העולם נכון היום לומר, תכלה שנה וקללותיה תחל שנה וברכותיה ונאמן אמן

../images/Emo65.gif מזל טוב אשה יקרה ומיוחדת ../images/Emo65.gif

מאחלת לך את כל האושר והבריאות שבעולם. כל השאר כבר יצטרפו מאליהם

שמים1

New member
מזל טוב לך אריאלה שלי ../images/Emo65.gif../images/Emo212.gif../images/Emo23.gif

מאחלתלך יקירה שתזרח לך השמש גם כאשר מעונן שליבך יפצח כל יום מחדש בשירה חדשה ורעננה מאחלת בריאות איתנה ושמחת חיים לך ולכל יקירייך ושולחת לך אהבתי מכאן עד בבל חליל ובכלל
יום הולדת שמח נשמה
עד 120 שנה עם שבתות וחגים ומבלי לנקות מס הכנסה

אחותי האהובה שלי

המילים האלו שלך שיוצאות להן כבהינף יד הן המילים הכי מתוקות בעולם. אוהבת אותך, את זה את יודעת, והכי מתגעגעת שבעולם, גם אליך, גם לפריצוש וגם לאחים שלה. נשיקות אהובה.

למעלה