מזל טוב לאור!

שעוכי

New member
../images/Emo65.gifמזל טוב לאור!../images/Emo65.gif

(פחיחצה) סוף סוף היא הצטרפה לחבריה והגיעה לגיל 17. יקירתי, מאחלת לך את כל האהבה שבעולם ואת מילותיי כבר תקבלי.. אז קדימה, ברכו את אשת הבית הגדול, איפה שרואים שעות על גבי שעות ילדות רעות, השיר שלנו ועוד כל מני תוכניות מוזרות איפה ששותים קפה ותה בלופים, אוכלים סקיטלס ואפרופו עם גבינה ואיפה שכולם תמיד מרגישים רצויים ומי שלא היה שם, לא היה בבאר טוביה באמת:) יאללה!

Z A M i

New member
אור../images/Emo99.gif../images/Emo65.gif

מזל טוב,קטינה! זה הזמן להודות לך על כל השעות שבילינו בביתך..
אז תודה! המון מזל טוב, ואושר.. נתראה בשמחות..(ובין לבין גם)

כפרות ../images/Emo70.gif

מותק, מה אאחל לך לבן אדם מיוחד כל כך?! המון המון מזל טוב מותק. שתגשימי, שתצליחי, שתשאפי, שתגיעי גבוה גבוה.. אני לא מכיר הרבה אנשים חזקים כמוך , שמלאים בכח כמו שאת. ואת לימדת אותי הרבה מאד מהו כח אמיתי של האדם. רק שתיהיי מאושרת ובריאה מותק שלי
נ.ב תכלס שעוכ! כל כך. מי שלא היה אצל אור בבית לא היה בבאר טוביה. צריך להפוך את הבית לאתר תיירים או משהו... :->.

אור../images/Emo9.gif

אולי זו ההזדמנות הכי טובה לומר לך כמה שלמדתי ממך, אז, כשראיינו אותך לסרט שלנו, הבנתי כמה שאת אדם חזק, אולי הכי חזק שיצא לי לפגוש. ואולי את לא רואה את זה בעצמך, אבל אני כן רואה, ממבט אחד בעיניים. הבית שלך זה בערך הפנטזיה של כל האנשים הלא עשירים במיוחד, הפוף הנמרח שעל הרצפה, הסטיקלס והפריכיות שחיסלנו תוך שניה וחצי
תודה על תקופה. שיהיה לך המון מזל טוב
, מקווה שאת נהנית ומנצלת את היום הזה, ואני מאחלת לך רק ימים יפים ומחוייכים. תשארי כמו שאת.. ענבר.

אור ../images/Emo9.gif

אני יודעת שלא יצא לנו לדבר כמעט, ובאמת שהייתי רוצה להכיר אותך יותר. אבל בינתיים, שיהיה לך המון המון מזל טוב!
באמת שלא מזמן גיליתי שאת כמעט בגיל שלי והייתי בהלם, הייתי בטוחה שאת יותר גדולה. אני מאחלת לך עוד המון שנים של אושר, ואהבה. ושתהיה לך את היומולדת הכי טובה בעולם.

אורצ'וק.../images/Emo23.gif

דבר ראשון - מאמי -
המון מזל טוב!
שי| אוהבת אותך, המוןהמוןהמוןהמון. מאחלת לך שתקבלי מכל הטוב שאת נותנת לאנשים, כי זה המון... שכל מה שאת מאחלת לעצמך יתגשם, ואפילו יותר. כי מגיע לך
אוהבת המון,
נופר

S h A b i T

New member
אמאאאא../images/Emo65.gif

המון מזל טוב אור וחיוכים אני אוהבת אותך הכי הכי הכי הכי בעולם שיהיה רק טוב ואושר.

Dark Tear

New member
וואי,מצטער ממש על האיחור..

אור :}}}}} את שיא המתוקה!! שיהיו לך חיים מאושרים ושרק תמשיכי לחייך. שתצליחי בכל דבר שתגעי בו. ושתפיקי מסקנות מכל צעד בחייך. ושרק תלכי שדרך הזהב והאושר! אוהב, אני.

למעלה