מזל טוב לאופירה!!

catנוע

New member
../images/Emo65.gif מזל טוב לאופירה!! ../images/Emo65.gif

אמנם קצת מוקדם, אבל ממילא עוד מעט מתחלף התאריך ולא רציתי שתבזבזי דקה מהיומולדת שלך
אני מאחלת לך המון אושר, בריאות, אהבה ו... כן, גם סקס. תמשיכי להנות מהבנות המקסימות, שתמיד תהיו מאושרות ביחד, ושתהיה לך שנה מדהימה ונפלאה. יומולדת שמח!!!!!!!!

../images/Emo213.gif../images/Emo212.gif../images/Emo25.gif../images/Emo24.gif

אופירה, המון המון מזל טוב. מאחלת לך כל מה שאני מאחלת לעצמי, אושר, אהבה והרבה הרבה בריאות לך ולמשפחתך
כן, גם מה שנועה כתבה
הפרט השולי ההוא
שתגדלי את בנותייך בנחת ובהרבה אהבה
נשיקות ממני ומהבייב

לאופירה היקרה

שתמשיכי להיות אמא קולית, ותמשיכי להנות מהבנות המדהימות שלך ולהנות גם בעצמך
שהשנה הבאה תהיה לא פחות טובה מהשנה הקודמת. ומאחלת לך גם שיהיו לך הרבה בלונים ..........

אורora

New member
יום הולדת שמח../images/Emo65.gif

מאחלת לך כל טוב. אושר בריאות אהבה, שמחה , כיף וגם עושר עם אפשר. שתמשיכי להנות מ-2 היפהפיות שלך. ורציתי לומר שאני נהנית מאוד מהפעילות המוגברת שלך מאז שהקמנו את הפורום הזה , ובטוחה שלא רק אני. יום הולדת שמח ומאושר

דש1דש

New member
מזל טוב../images/Emo65.gif../images/Emo20.gif../images/Emo141.gif

אופירה, שכל שתרצי - יתגשם, שהאושר שיש לך רק יגדל ויתעצם, שהמשפחה המקסימה שיצרת תמשיך לפרוח, ליהיות בבריאות מלאה ואושר גדול! הרבה הרבה כיף!

Tin Tinn

New member
../images/Emo79.gifטו טו תרועה../images/Emo70.gif../images/Emo124.gif

יומולדת, יומולדת הנה בא
אופירה יקרה,שיהיה לך יומולדת מדהים, חגיגי ומהנה.
שהבנות יתנו לך לישון עד מאוחר
והעיקר, שהיומולדת יהווה סיפתח לשנה מדהימה, של הגשמת משאלות, בריאות, אושר
, עושר
והמון המון אהבה

../images/Emo49.gif../images/Emo65.gif../images/Emo212.gif../images/Emo213.gif../images/Emo77.gif../images/Emo151.gif

יומולדת שמייח ו
לרבה שנים מאושרות, מוגשמות ומלאות נחת ובריאות ביחד עם הנסיכות שלך וגם בלעדיהן

נוRית

New member
אופירה יקירתי ../images/Emo49.gif

המון המון מזלטוב ליומולדתך! המון אושר עם שתי הבנות המקסימות והנהדרות שלך, וגם קצת ככה רק עם עצמך, ואני מאחלת לך גם שנה חברתית, עם הרבה מפגשים וטיולים וכיף (טוב, נו, אני מאחלת את זה גם לעצמי, יעני - שתהיה לנו שנה בה ניפגש קצת יותר מבעבר ונחזק הקשר בינינו) מקווה שאת חוגגת את היומולדת כמו שצריך!!! מזל טוב, אושר, עושר (אף פעם לא מזיק) והכי הכי חשוב - בריאות!!!

תומילי

New member
מזל טוב אופירה../images/Emo140.gif../images/Emo213.gif

הרבה אושר, אהבה, שמחה והעיקר הבריאות (בפורום הזה זה must...) לך ולילדותייך. ותמשיכי להיות 10
|ייו|

lollla

New member
מזל טוב לגיברת האוגרת (אפרופו שרשור

תחתון) שתזכי להמון שנות אושר וחוויות שתנצרי אני מניחה שאת עדיין יחסית ילדה - לפי מה שזוכרת עד מאה כעשרים

gezers

New member
קולולולו.. ../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif

המון מזל טוב אופירה!!!!!

אופירה10

New member
תודה, תודה!!

מאד התרגשתי מכל הברכות שממש נגעו ללבי - אתן נהדרות! באמת תודה! (אורורה, התוספת שלך ממש ריגשה אותי...) והנה הברכה שהכינה בתי-בכורתי, כלשונה: לאמא מזלטוב יומלדט סמאח תיאי ברא שטזאר בדרחם ולמי שלא הבינה (מה, זה לא ברור?? לי זה ממש מובן!!) - לאמא מזל טוב יום הולדת שמח תהיי בריאה שתיזהרי בדרכים את כל זה היא רשמה בתוך לב שגזרה, הדביקה והכינה אתמול בערב והשביעה אותי לא להציץ!! היום הכנו ביחד עוגת יום הולדת מתוקה להחריד, הדלקנו נרות, הבנות שרו לי בקולי קולות שירי יום הולדת ואני כיביתי את הנרות והבעתי משאלה... יום הולדת שמח לי!!

דש1דש

New member
אוי ../images/Emo23.gif איזה אושר.

אין יותר טוב מזה - נכון? המשפחה שיצרת חוגגת איתך! פשוט אושר!

נוRית

New member
אופירה ../images/Emo24.gif

קיבלת צמרמורת ממקרא דברייך. אכן, כפי שכתבה דשדש - אין אושר גדול מזה שהמשפחה הנהדרת שלך חוגגת לך - ובמקרה זה - בנותייך הנהדרות!!!

catנוע

New member
וואו, מרגש ../images/Emo23.gif

איזה כיף זה שהיא כבר כותבת לך ברכות כאלה מרגשות

Tin Tinn

New member
אוי, כמה מרגש ../images/Emo24.gif

איזה כיף שהיא כבר מספיק גדולה וכותבת לך ברכות

למעלה