מזל טוב-יש לי יום הולדת

גליתrt

New member
../images/Emo65.gifמזל טוב-יש לי יום הולדת../images/Emo65.gif

"לפני שמכבים את הנרות
לפני שאומרים-לשנה הבאה לפני שפותחים מתנות
לפני שקוראים ברכות כדאי לחשוב עוד מעט על היום במה הוא שונה מאתמול ושלשום לא מספיק לשיר גדלנו בשנה צריך גם לשיר מה נישתנה כי ביום שבו מחליפים מספרים ביום שבו מעגל שנה ניסגר חייבים לעשות בלב קצת חשבון ולא ללכת לפני זה לישון
צריך לבדוק את השנה שחלפה במה היא הוסיפה ולמה היא תרמה כמה התקדמנו ואיפה נישארנו למי התקרבנו וממי התרחקנו למי כן הוספנו, ולמי החסרנו והאם ראשונים את עצמינו בדקנו איזה דברים הצלחנו לשנות ועל איזה דברים נמשיך עוד לבכות
לחשוב על השנה הקרובה מה זה אומר שגדלנו בשנה? הימים חולפים השנה עוברת אבל מה שחשוב היא לא חוזרת ולכן אם צריך לברר אמונות אז עכשיו אסור לדחות אם צריך לתקן בנו קלקולים אז לא לחקות לעזרת אחרים לדעת לנצל כל רגע שעובר לזכור שיום אף פעם לא חוזר ובקיצור בסוף השנה לשאול- מה הוספנו לעולם של אתמול? ורק אחרי שעושים קצת חושבים אפשר לחלק את ה-
לאורחים לקרוא ברכות, לקבל מתנות
ולשיר- עד מאה ועשרים שנה."
שנה של עשייה..... א-מן.

mimor2

New member
מזל טוב!!!!

למי שתמיד זוכרת את כולנו... איזה יופי של שיר כתבת! (חייבת לציין שזו פעם ראשונה שאני משקיעה וקוראת את הברכה...) כל מילה בו - אמת. מקווה שכשאת חושבת על השנה שחלפה את רואה דברים טובים שממלאים אותך אושר וגאווה. ומאחלת לך שכך יהיה בכל שנה. המון אושר!

סימה36

New member
המון מזל טוב../images/Emo65.gif

שתזכי למלא כל משאלותייך הרבה הצלחה בריאות אושר ושמחה. סימה

גליתrt

New member
תודה מקסימה...

זה לא שיר שאני כתבתי..... פעם קיבלתי אותו בלי ציטוט אז לא היה לי את מי לכתוב (בסוגריים) תודה על האיחולים.

mimor2

New member
לא חשבתי שאת כתבת בעצמך...

התכוונתי ש"הקלדת" עבורנו.....
בכל מקרה - שיר מקסים, שנכנס לי ללב. וזו הזדמנות שוב לאחל לך מזל טוב....

../images/Emo65.gif../images/Emo213.gif../images/Emo65.gif../images/Emo213.gif

מזל טוב מזל טוב!!! יום הולדת שמח ומאושר! שתזכי לשנה מהנה ומוצלחת- בכל הענינים!!!

little s

New member
יומולדת שמח

לאשה עם הכי הרבה אנרגיות חיוביות בפורום! שתהיהי לך שנה נהדרת, מלאה בהתחלות חדשות והפתעות משמחות...שנה של הגשמת חלומות, אושר ושמחה!

candy can do it

New member
הו..

"לגלי יום הולדת, אל נא תוסיפו שבת, הבה נברך אותה ליום הולדתה"... טוב, האמת היא שכבר ברכו אותך כולן וכ"כ יפה, ורק אני תמיד גרוכה בברכות ואיחולים, אז שיהיה לך אחלה של יום הולדת, שתהיה זו שנה של הגשמת חלומות, של אושר ושל המון אהבה וביחד.

גליתrt

New member
תודה...-איזזזה קטע....

השיר הזה שכתבת, הזכיר לי נשכחות.... יה, הוא כבר נתקע לי בראש-בפה.... במקור זה היה : לרותי יום הולדת!! תודה עשית לי ת'יום!!

גליתrt

New member
תודה ע-נ-ק-י-ת לכולכן!!! - קיבלתי..

מחברה שלי: סט-איפור חדש - לא שאני מתאפרת או משהו כזה.... אבל שיהיה. האיפור הקודם שלי כ"כ ישן, עוד מלפני שהתחתנתי...- זה אומר יותר מ-7 שנים!!!
מה'חצי' קיבלתי שרשרת מכסף, עבודת יד, מקסימה ועדינה - בהזדמנות אעלה לכן תמונה.......

למעלה