מומולדת שמייח לכרמית

../images/Emo65.gifמומולדת שמייח לכרמית../images/Emo65.gif

אחותי הקטנה והאהובה שיהיה ללך יום הולדת מקסים מלא ב
ושנה מלאה ב
ושיהיה לך רק טוב אוהבת אותך מלא מלא מלא מלא מורי

מזל טוב כרמיתי../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

blue devil

New member
מזל טוב בובה!!!

i loved you forever and life time before! happu birthday to you שהשנים יעברו בכיף בשמחה ובאושר לא יודעת מה נסגר איתי אבל מזל"ט

jeackyh

New member
../images/Emo65.gifמ ז ל ט ו ב מלאכית שלי../images/Emo140.gif

כרמיתוש, אהבתותי הנצחית, אשתי הממזרית, משוש חיי המון מזל טוב..הכי הרבה בעולם!!!! שתדעי רק אושר, תופים ואהבה...

ZVI Z

New member
../images/Emo72.gifיומולדת שמיייאח כרמית../images/Emo72.gif

הרבה הרבה מזל טווווב עד כמה שתרצי. תהני,תחגגי עם הדוברנים או בלעדיהם! ושיהיה לך הרבה אושר ועושר ושמחה ואהבה וכל הדברים הטובים מזלל טוב! שולי"ב!

SimsY

New member
מזל טוב !!!!!!

אם הייתי יודע את האיי סי קיו שלך גם הייתי שולח לך כרטיס ברכה אבל אני לא יודע
אז אני אשלח רק פה.

Ez sLeeP

New member
כרמיתי מיתי..

מזל טוב יקירתי!!.. לאב יו סו מאץ'! עד מאה כעשרים!.. שיהיה רק במזל!! אוהב המון, נדבו'ש. נ"ב - יש לעוד מישהו מהפורום יומולדת בתאריך הזה, לא?

כרמיצצצ../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif../images/Emo65.gif

מזלטוווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווף המון המון המון המון המון המון המון אושר עושר בריאות וכושר:] מזל טופפ.. ובתור מתנה... נראה לי שמיכל אמורה לחזור אחרי סוכות..:]

לירן מם

New member
../images/Emo65.gif יואוו כרמיתי!! המון המון../images/Emo140.gif

מזל טוווווווובבבבבבבב!!!!!
שיהיה לך יומולדת שמח ונפלא!!!
שבשנה הזאת שמתחילה היום יהיה לך כ"כ טובבבבבבב
ושתצליחי בכל מה שתחפצי!!!!!
כמובן שתקבלי
את כל מה שרצית!! בקיצור,אז המון המון
מזל טוב!! ויומולדת
שמייחחחחחחח!!!!
אז בהמון המון אהבה
לירן

ילדת יומולדת!! טרילילילילי!!!!

כל היום חשבתי עלייך,רציתי ב-12 בלילה לשלוח לך הודעה אך נזכרתי שרצחת את הפלאפון שלך בדם קר לגמרי! אז...ויתרתי! וכל היום חשבתי-ילדת יומולדת שלי,כרמית...ובבית ספר-לעוד חברה שלי היתה יומולדת,ומרוב שחשבתי עלייך,שחכתי אותה!!! אבל לא היתה שום פאדיחה למזלי! קיצר בובה-אני אוהבת אותך מאוד-ואת יודעת את זה.. תהני לך בחיים,תפגשי אנשים (שיגידו לך-שמעי,תפסיקי עם השכל,תביאי נשמה!) תבלי,והעיקר-תיהי מאושרת!!!! המון מזל טוב,שיהיו לך חיים הכי טוב בעולם (אם תוכלי הרבה ממתקי כרמית-אין ספק שתיהי מאושרת!)-או שלא..) יומולדת הכי שמייח בעולם,תהני לך בדורבנים היום-אם את נוסעת. ו-כמובן-אין לא..-אני אוהבת אותך!! מאוד!! אפילו!!!

רק בגלל שבקשת!!!!!!

מזל טוב כרמיתוש~!~~~ הרבה אושר עושר ובריאות!!! עד 100 כ20 חומץ!! מת עלייך......

יא אין לי מילים ../images/Emo9.gif

תודה ענקית לכולם מורי, תומריקו, ספיר [אין לי מילים לתאר אותך תפסיקי להיות כזאת טובת לב אין יום שאני לא אומרת למישהו עליך, באמת!], נוץ', צבצב, אהרון, דנדוש [
], שירה, הילה, גלווווווווושששששששששש, נדבי, הדס וסליחה סליחה סליחה אם שכחתי מישהו אין לכם מושג עד כמה שרשור כזה משמח אותי
אוהבת אותכםםםםםם

למעלה