לאחת והיחידה רונה

../images/Emo65.gifלאחת והיחידה רונה

היום ב-12 בלילה את חוגגת את יום הולדתך
רונה היקרה שלי
מאחלת לך המון מזל טוב
מאחלת לך שכל משאלות ליבך יתגשמו
מאחלת לך את כל מה שהייתי מאחלת לעצמי
רונה אוהבת
אותך
בכל
ליבי
שלך לעולמים טלוששש

vi li

New member
מצטרף לצרור הברכות - מזל טוב ../images/Emo140.gif

../images/Emo140.gif../images/Emo65.gifרונה../images/Emo213.gif../images/Emo77.gifמזל טוב../images/Emo71.gif

רונה שלי את רונה רונה אותך אוהב. חופף אליך ישובה עם געגועים בלב... רונה שלי רונה.. בנשמתי..רונה רונה שלי את רונה. רונה'לה - לרגל יום הולדתך קבלי שי צנוע.. מנוי ל 10 חפיפות במספרת מוזס. המספרה היחידה שהיא וירטואלית גם במציאות... מכל צוות המספרה יום הולדת שמח ועד..כלות.. אוהבים אותך יא רונה !!! קפיש???

רונה..בריאות אהבת אמת והמון חברים..

אני מאחל לך.. שתקומי כל בוקר עם שיר חדש בלב.. שתצליחי להגשים את עצמך.. נ..ב.. אם תתחנני אז מתנה ליום הולדת...סקס..וזה...

מ-ז-ל ט-ו-ב !!!! ../images/Emo65.gif ../images/Emo65.gif

יום הולדדדדדתתתתתתת היווווווווווווווווום יום הולדדדדדדדת היווווווום יומולדתתתתתתתת וחגגגגגגגגגגגגגגגג לה שמח וזרררררררר לה פורחחחחח היום יומוווווולדת לרונה מזל טוווווווובבבבבבבבבב !! שתזכי לשנה הבאה עד 120 שנההההההההה!

מזל טוב רונה חמודה!!

שבליבך יהיה רק שמחה ואושר עד 120 שתדעי רק אהבה ולא אכזבות, תחגגי את היום הולדת בכיף [אגב,בת כמה תיהי?] ושהחגיגות לא יגמרו!! כי באמת מגיע לך-מהקצת שדיברתי איתך התגלית כבחורה נהדרת! אז שוב,מזל טוב!!!

soofgania

New member
../images/Emo65.gif|../images/Emo213.gifלרונה המלכה../images/Emo47.gif../images/Emo77.gif

מזל טוב לך הגברת שחוגגת יום הולדת לא נגלה לאף אחד את הגיל הכל עניין של כושר ותרגיל אז מה נאחל לך היפה בנשים שהכל יהיה מושלם לפרטי פרטים שהמזל יאיר לך פנים כי את בחורה ממש מהסרטים אוהבת אותך --- סופגניה

רiנה

New member
מכל ה-../images/Emo23.gif ../images/Emo51.gif ../images/Emo70.gif

אתם אנשים מקסימים ומי ייתן שיבוא עליכם אושר מלוא חופניים ושתקפצו משמחה... עד השמים. ושוב

למעלה