יומולדת שמח יאיר יונה

LadyG

New member
../images/Emo65.gif יומולדת שמח יאיר יונה ../images/Emo65.gif

מזל טוב גדול ממני. מקדישה לך את השיר של ריצ'רד תומפסון, שאתה הכי אוהב בעולם. מכיוון שאני לא ממש יודעת איזה - אתה תבחר
ועכשיו תורכם.

giloni

New member
ומשם לעוד קישור ליאיר ולכולם

תראו איך שני גיטריסטים שאף פעם לא היו ג'ימי פייג' ואריק קלפטון - אבל לא נופלים מהשניים, לכל הפחות - עושים עם הבסיסט של האחרון בית ספר לדואט של גיטרה עם הגדול מכולם. קישור שהיה שם במקרה למי שמשום מה לא שם לב. יקי

Barmelai

New member
../images/Emo65.gif מזל טוב י.י. ../images/Emo65.gif

שתהיה לך שנה פוריה ומלאת תוצאות בכל הדברים הרבים שבהם אתה עוסק, שד יצירתי שכמותך. הנה לך קליפ משעשע להרמת המוראל

giloni

New member
האבא האמיתי של כולם

כשדילן בא למנצ'סטר וסיימון לארלס קורט, ברט יאנש, ג'וני רנבורן, מרטין קארתי ואשלי האצ'ינגס כבר עברו את סדרת החינוך שלהם אצל ה'קוסם' הזה, ממש כמו שהבנות עברו את הסטאז' אצל שירלי קולינס (שעד היום אני לא מצליח לאכול אותה, אבל מדי פריור וסנדי, וג'קי וקלודה ואן בריגס ועוד ועוד דוקא כן) ויזארד ג'ונס האבא יקי

חברים!! איזה כייף

מודה לכולכם :) היום עשיתי סיבוב במקדש של ב"ש ונרכשו הדברים הבאים : Ad Eskew - Little Eyes האלבום השני של היוצר הביזארי והמדהים הזה Gene Clark - Roadmaster בשביל להשלים את המאסטים John Fahey, Leo Kottke, Peter LAng שני מאסטרים, ואחד שאני לא מכיר Roy Buchanan - S/t+Second Album קדוש קדוש קדוש.

pasteran

New member
מה עם הופעה?

כמה מחברי הפורום ציינו לטובה את הופעתך בפולקל'ה אבל עלית מוקדם מדי בשבילי...

למעלה