יום הולדת לפורום

../images/Emo65.gifיום הולדת לפורום../images/Emo70.gif../images/Emo65.gif

גבירותיי ורבותיי- הפורום שלנו בן 3
ב-10.3.2004, עלתה חנה על רכבת מייד אחרי העבודה, ונסעה לה למשרדי תפוז ברמת-גן, כדי לקבל לידיה את הפורום הנפלא הזה. הרבה דברים קרו פה מאז, וחלק גדול מזה הוא בזכותכם
פורום אינו פורום ללא הגולשים שמרכיבים אותו
אנו גאות לומר שהפורום מורכב מאוכלוסיה איכותית ונפלאה, תורמת לפורום ואוהבת, יש לנו פחות מחיקות לבצע ממה שניתן היה לצפות מפורום פעיל, ובמשך השנים נחסם רק גולש אחד(
)- שזה דבר נדיר בפני עצמו. אנו רוצות גם להודות לכל מי שהיו או הינם אדומים בפורום: Jullian מלכת הוילה MeetLofe השטן השחור והייתה עוד אדומה אחת שהפכה לא מזמן לכחולה
אם שכחנו מישהו
יום הולדת שמח לפורום
הבה נרים כוסית

LeAnnDylan

Well-known member
../images/Emo48.gif*מרימה כוסית* מזל"ט../images/Emo65.gif

אני פה רק איזה חודשיים אבל כבר מרגישה בבית
מזל טוב

whatever4

New member
../images/Emo49.gif

אני מרגישה זקנת השבט פה- אני נמצאת כאן מהעונה הרביעית ואני חייבת להודות שהפורום הזה הוא באמת בית חם. גם בזמנים היותר סוערים שלו (הקרב בין מעריצי קונסטנטין לשונאיי קונסטנטין ייזכר בהסטוריית פורומי תפוז כאחד הקרבות הכי עיקשים, חזקים ואכזריים והוא לא יישכח במהרה
), הפורום הצליח לשרוד ולהיות אחד הפורומים הנחמדים שיש. מזל טוב ועד 120 שנות קיום! (מעניין אם התוכנית עדיין תהיה קיימת עד אז....קרוב לוודאי שלא כי בעצם, מי מסוגל להחליף את סיימון?
.

shavitlavi

New member
../images/Emo49.gif

ותרשי לי לחתום על כל מילה שלך
על החתום: זקן השבט

קפיטו

New member
מזל טוב!../images/Emo140.gif../images/Emo111.gif

לא יודעת מה הקונדום קשור, בטעות יצא
זה באמת אחד הפורומים הנחמדים ביותר פה ואם איך שהתכנית מצליחה, אני לא אתפלא אם נגיע (לא אנחנו, אולי הנינים) ל120 שנה

MeetLofe

New member
../images/Emo109.gif מזל טוב לנו ^_^../images/Emo106.gif../images/Emo34.gif

איזה כיף לשמוע ואני מקווה שהפורום רק יגדל ויתפתח במיוחד שעכשיו יש יותר הכרה לאמריקן איידול בישראל אני מת על האנשים פה ומת על הפורום הזה ומקווה שנמשיך להנות כמו שרק אנחנו יודעים
.

otollo

New member
../images/Emo174.gifמזל טוב../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif

שיהיה לנו עד 120?

always be me mc

New member
../images/Emo49.gif../images/Emo48.gif../images/Emo45.gif

מקווה שתזכו לחגוג הרבה ימי הולדת והתוכנית עצמה תזכה לחגוג הרבה עונות(ולפיכך גם אנחנו
)

2DH

New member
../images/Emo65.gif../images/Emo48.gif../images/Emo213.gif

מזל- טוף

14מתן

New member
3 שנים ???

הייתי בטוח שנתיים מזל טוב
ואל תשכחי את הקומונה

למעלה