יום הולדת למאיה בוסקילה

למאיוש...

יום הולדת שמח... יש כל מיני סוגים של מזל... יש מזל טוב ליום הולדת ויש מזל טוב לחתונה... ולי יש את המזל שיש לי אותך.... את האור בחיי, הארת את פני ואת פני היקוםם love you

../images/Emo65.gifיום הולדת למאיה בוסקילה../images/Emo65.gif

ישבתי וחשבתי מה לך אוכל לכתוב לבסוף החלטתי שזאת לא תהיה מילה או משפט גם לא סיפור או אגדה זאת תהיה רק ברכה קטנה שבאה מהלב. עם הגיעך ליום הולדתך ברצוני אותך לברך,
"לתת את הלב ואת הנשמה לתת את כל מה שאת יכולה". אני מאחלת לך את כל הטוב שבעולם , שתמיד תדעי רק אושר בחייך , הצלחה בכל אשר תפני ולא חשוב מה תמיד תזכרי שיש לך אותיייי אז שיהיה לך את היום הולדת הכי מאושר שיש אוהבת אותך המון המוןןןןן חן

../images/Emo65.gifמזל טוב למאיל'ה שליי!!../images/Emo65.gif

מאיה!! המון המון המון מזל טוב ליום הולדת ה-28 פיי כבר לא ילדה..!! שיהיה לך רק טוב בחיים,שנה מוצלחת בדיסק החדש שהולך לצאת בסוף נובמבר..ובהצלחה עם הארוס-דודי מליץ:).. שתמיד תהי מאושרת בחייך ,ותעריכי את הנתון ביידיך!!.. שיהיה לך מזל טוב חם ואוהב מזל טוב מכל ה-
... בדיוק עכשיו לפני שנה חגגנו עם מאיה את היום הולדת והיה הכי כיף בעולם!! הגשמתי חלום האמת!!.. והודות לדיקלה ולעוד אנשים נוספים!! אם זה המנהל של מאיה ובעצם מאיה בעצמה שגרמה לי להיות מאושרת..!!.. אבל כיום לצערי חח אני לא מעריצה אותה אבל אוהבת אותה וחושבת שהיא זמרת עם קול שאף אחד לא תגיע אליו בישראל ויכול להיות שבעולם כולו!!... לסיכום: מאיה אני אוהבת אותך!! ומאחלת לך את כל הטוב שבעולם!! ליאתי!!:)

sivan1207

New member
לאישה הכי מושלמת...

החטתי להיות נחמדה נורא ולכתוב לך ברכה יפה, חשבתי לכתוב לך דברים כבדים, אושר בריאות והצלחה בכל התחומים (שבדרך, משחק, חו"ל...) אבל אכתוב טיפה מהלב, של מה שתרצי התגשם בלי כאב, תנצלי כל טיפה של אושר שקיים, ושלא תהיי עצובה לעולם, אז בקיצור ולעניין שיהיה לך המון מזל טוב, תהני כל שניה ואל תשתני אפילו טיפה! כי ככה כולם אוהבים אותך ! מושלמת...! אוהבת המון סיון!!

מאיוששש../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif../images/Emo41.gif

טוב ת'אמת זה קצת קשה לרשום ברכה לאישה שכבר יש לה הכ=ל אז כמה מילים קצרות...
עד 150 שנה ויותר
שתמשיכי לחייך ולצחוק ולהנות
שתצליחי עם דודי
שהיה לך המון המון הצלחה עם הדיסק החדשש
ו..שתדעי שאני פשוט
מתה עליך
את כזו מושלמת שזה לא ייאמן
אוהבת המוןןןןןןן
מלודי
מואהה

הדרוס

New member
מאיוששששששששש ../images/Emo3.gif

היום יום הולדת, היום יומהולדת, היום יום הולדת למאיהההה (ולאמא
) חג לה שמח וזר לה פורח, היום יוהמולדת למאיוששששששששש
מאיה שיהיה לך אחלה יומהולדת, שכל חלומותייך יתגשמו ובהצלחה בכל מה שתעשי... שתדעי רק אושר הצלחה ובריאות... אוהבת, הדר

מאיוש שלי

מזל טוב עד 120 שנה ושוב מלא מלא מלא מלא מזל טוב!! שכל דבר שתירצי התגשם (החלום להיות זמרת התגשם) שיהיה לך הצלחה בריאות.. שתמשיכי להוציא שירים אלבומים וכל דבר אחר.. שתהני מכל שניה מהחיים!! אני מתה עליך תמיד תזכרי את זה!!! דיקלה!! חברתך

ד י ק ו ש

New member
../images/Emo24.gifמזל טוב למאיוש שלי!../images/Emo24.gif

מאילה שלי!!!!!!!!! המון המון המון המון המון המון המון המון מזל טוב!!! כל כך מהר עובר הזמן והנה את כבר בת28!!!!!! עם בן זוג מקסים וקריירה פורחת ומעריצים שחולים עלייך !!! רציתי לאחל לך את היומולדת הכי מקסימה שיש~!!!! שתהני!! שתמשיכי לפרוח ולהצליח ולאהוב את מה שאת עושה!! שזה הכישרון הכי מקסים שלך!!! לשיר!! הקול שלך זה הקול הכי יפה ששמעתי מימי ואת יודעת את זה ;) !! שתהיי מאושרת ולא תפסיקי לחייך אף פעם!! ושהחיים ימשיכו לחייך אלייך!! שיהיה לך בהצלחה עם הדיסק החדש ועם הסרט ועם הרבה פווייקטים חדשים שמגיעים לאט לאט.. !! ושבאמת יהיה לך רק טוב!! נותר לי לומר לך תודה על תקופה ארוכה ומקסימה של יחס חם ואוהב!! המון המון מזל טוב!!
שלך , באהבה , דיקלה :)

../images/Emo65.gifמזל טוב למאיוש שלי!!!!!../images/Emo65.gif

"היום יום הולדת היום יום הולדת למאיוששששששששששששש"!!!!
.. למאיוש המדהימה והזמרת הכי מוכשרת העולם כולו..
.. מאיה, היום יום הולדתך, ולכן רציתי ביום מיוחד זה עבורך לומר כמה מילים ישירות לליבך. לפני הכל כמובן, איזה מזל טוב קטנטן מלווה בהמון חיבוקים ונשיקות ועוד מספר ברכות. המון בריאות אושר ואהבה שממלאים את החיים בהרבה שימחה. שתזכי לחיות עד מאה ועשרים ושיהיה המון הצלחה בחיים. אני מקווה, שתמשיכי להיות זמרת מקסימה ומעבר לכך אישה מדהימה...
תודה על כל מה שנתת לי בכל הפעמים שפגשתי אותך..!!! מאחלת לך בהמוווווווון
אהבה מזל טוב מכל הלב
באהבה חיבוקים נשיקות והמון הערצה מאי...!

../images/Emo65.gifמאיוש שליי מזל טוב חיי!../images/Emo65.gif

היום יום הולכת היום יום הולדת היום יום הולכת למאיושש שליי חג לה שמח.. היום יומולדת למאיוש
מאיוש חיימשלי אני רוצה להגיד לך את המזל טוב הכי הכי מהלב שיכול להיות אני אוהבת אותך הכי בעולם את העולם שלי תמשיכי להיות כזאת ככה אהבה שלי אליך גוברת! אני אוהב אותך בכל מצב מזל טוב היום את בת 28 כבר גדולה..אני נזכרת ביום שניפגשנו זה היה ב19/5 עבר המון זמן אבל אני עדין איתך..ויהיה איתך לנצח!!! את החיים שלי מאחלת לך המון אהבה בהצלחה עם דודי שרק תיהי מאושרת וזה יהיה האושר שלי..מקווה אמן בע"ה לפגוש אותך שובב ולחוות את האושר ולחייך את החיוך שלא ירד לי מהפנים שבועייםם.. כל יום שעובר אני אוהבת אותך י-ו-ת-ר ו-י-ו-ת-ר
מאיוש חיי..לאהבה שלי אליך א#י#ן סוף אוהבת אותך ל#נ#צ#ח יפה שלי
ושוב מזל טוב חיים שלי מתה מתה מתה מתה מתה מתה מתה עליך זה לא מילהה
בהמון המון המון המון אהבהה כל האהבה שישש ליי לתת לךך [היא ענקית חח] הודיהה..

../images/Emo65.gifיום הולדת למאיוש שלנו../images/Emo65.gif

היום יום הולדת היום יום הולדת היום יום הולדת למאיוש היום יום הולדת היום יום הולדת למאיוש חג לה שמח וזר לך פורח היום יום הולדת למאיוששש מאיה נשמה שלי מזל טוב עד 120 אין לי מה לאחל לך כי יש לך את כל הטוב שבעולם... את אישה נפלאה וזמרת מעולה עוד יותר אני אוהבת אותך ברמות מטורפות שאי אפשר לתאררררררררר אוהבת המוןהמוןמוןמוןמוןמוןמוןמון, הגר...

מאיה, נסיכה שלי...../images/Emo140.gif../images/Emo23.gif

רציתי לאחל לך שהשמש תחייך אלייך שהקשת תגן עלייך, שהגשם יבכה בשבילך, והפרחים יפרחו למענך. שכל בוקר עם חיוך תתעוררי, שלשמוח ולצחוק לא תשכחי, שלעולם לא תפסיקי לחלום, ותמיד תשמרי על התום. שראשך יגע בעננים ושתדעי רק ימים מאושרים. שתגשימי את כל חלומותייך ובהצלחה בכל מעשה ידייך. יש יום בשנה, יום חשוב, יום מיוחד יום שמח, יום חלום, וזהו יום הולדתך היום מאיה, יפתי, שיהיה לך המון המון מזל טוב
ליום הולדתך. אני מאחלת לך שתדעי רק אושר בחיים, ובע"ה בחיים המשותפים שלך יחד עם דודי. שיהיו עוד הרבה שנים יפות ומאושרות, והכי חשוב- בריאות. שתהיה המון הצלחה בהמשך הקריירה, ולעולם אל תפסיקי לשיר, ולעשות את הדבר שאת הכי טובה בו, כי יש לך את הקול הכי מדהים, הכי מיוחד, והכי מצמרר ששמעתי בחיים, את פשוט דיווה אמיתית... אוהבת אותך המון, ומתגעגעת.... רותם

TOUSH

New member
../images/Emo49.gif../images/Emo65.gifמאיה../images/Emo70.gif../images/Emo49.gif../images/Emo65.gif

|בלוןלמאי'ושששש שליייי ../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif

אומנם באיחור אבל אתמול לא הייתה לי דקה של זמן ! המון המון מזל טובבבב
שתצליחי בהכוללל !!! שתיהי מאושרת עם דודי ומזל טוב על החתונההה !! תמשיכי להיות זמרת כזאת מדהימהההה!! ממה שפגשתי אותך את אישה מקסימההה!!
המון מזל טובבב
נויוש

מאיה...../images/Emo140.gif

שיהיה לך המונהמונהמונהמונהמון מ-ז-ל ט-ו-ו-ו-ו-ו-ו-ב... עד 120 (אם אפשר יותר... אז יותר
) הרבה בריאות
אהבה |דודי|
עושר (למרות שזה לא הכל בחיים...)
הצלחה
והכי הכי הכי הכי חשוווווב... המונהמונהמונהמונהמונהמונ א-ו-ש-ר
מה שווים חיים בלי אושר??? בקיצ' המון
, הצלחה ו... הכל מהכל... "כל שתבקשי לו יהי, אמן..."

כנסו כולם! אני צריכה דעות של כולם

בוא נגיד ומאיה בארץ היא ממש לא טרחה לירשום הודעה בפורום תודה לכולם על הברכות וזה וזה חבל!! שהיא לא רואה את זה כמה שמעריציה אוהבים אותה!! זה ממש לא יפה לדעתי! מה דעתכם?

אני לא מאמינה שזה כל השרשור!!!

הלוו זה פורום של מאיה בוסקילה והוא מפוצץץץ אנשיםםם איפה כל הברכות שמגיע למאיה? אני עוד חשבתי שהשירשור יהיה מפוצץ !!... טוב שיהיהההה.....

למעלה