זהו!!!!!!!!!!!!

גלית1305

New member
../images/Emo65.gif זהו!!!!!!!!!!!! ../images/Emo65.gif

זוכרים אותנו 27 שבועות עם ניתוח במעיים... אז ככה ב29.10.03 השתחררנו!!! 97 ימים קשים אבל שווים כל שניה. כרגע אני יכולה להתפנות קצת למחשב בין טיטולים, אוכל, גרפסים, כביסות, דאגות והכי חשוב הנעה אין סופית מביתי ומחיוכים שהיא מחלקת. במצב ממש טוב, היא עולה במשקל אמנם לא מחלב אם למרות ששאבתי עד רגע אחרון עד שהוחלט שהיא לא מצליחה לספוג אותו, ולכן אנחנו אוכלים אוכל מיוחד Neocate שהוא הכי מפורק ועושה רושם שעושה לה טוב. לפעמים היא פולטת אבל נראה לי בגלל שאני עוד לא מצליחה להתאים לה פיטמה בבקבוקים, בסוף קניתי את כל הסוגים שיש ומנסים כל פעם משהוא אחר. אז זהו רציתי לשמח אותכם קצת, אבל כמובן הכי הכי זה תודה רבה לכם כל צוות של פגיה בבית חולים "כרמל"
ו
לכולכם. אוהבת אותכם שלי וההורים שלי
. גלית

מזל טוב!!! ונשיקות לשלי!!!

אין כמו היום הזה. זה היום הולדת השני שלה...את תחגגי אותו להרבה שנים (ב"ה). מחכים לשאלות שלך בנוגע ליום יום...למעקבים...להתפתחות....

../images/Emo65.gifאין לך מושג כמה שימחת אותנו

אזה כיף לפתוח את השבוע עם בשורות טובות שכאלו. לא חשוב ממה היא עולה במשקל העיקר הוא שהיא במגמת עליה ולא להפך. מקווה שתישארי איתנו וסחטיין עלייך שאת כבר מוצאת זמן למחשב
כנראה שהיא באמת ילדה טובה

hagit2000

New member
מזל טוב

אנחנו גם ניסתנו את כל הבקבוקים בשוק עד שמצאנו את הבקבוק והפטמה שהליידי היתה מוכנה לאכול מהם. ברור לכם שזה הבקבוק הכי לא סטנדרטי שקיים....

גלית1305

New member
תודה לכל התומכים!!!!

אני אנסה להישאר ככל שאוכל, וכמובן לשאול שאלות. גלית

כרמל596

New member
חילופי משמרות

אנחנו נשמור כעת על הטנ"פ והפגיה ב"כרמל" לעוד
ימים. שיהיה לכם רק טוב.

../images/Emo65.gif מזל טוב לשחרור ../images/Emo20.gif../images/Emo39.gif

המון מזל טוב לשחרור- איזה כייף שהם בבית.... לגבי פליטות- זה ממש נורמלי. יש להם את הקטע של הפליטות עד שלב הישיבה. וכל עוד היא עולה במשקל יפה- זה בסדר. אצלנו, הגר מאוהבת ב B-FREE ועד היום (בת שנה) לא מוכנה להחליף אותו בשום בקבוק אחר! נשמח אם תישארי איתנו!

למעלה