היום יומולדת היום יומולדת ל -

../images/Emo65.gif היום יומולדת היום יומולדת ל - ../images/Emo65.gif

= הדר = חחג לה שמח , וזר לה פורח , היום יומוללדת ל |הדר| עוגה עוגה עוגה , במעגל נחוגה , ניסתובב הכל היום עד אשר נימצא מקום . לשבת לקום , לשבת לקום , לשבת ולקום . D; איזה כייף לי , יומולדת , ! חוגגים לי , יומולדת ,! 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 בדיוק היום , לפני כמה שנים , יצאתי מהבטן ישר לעניינים . הולך להיות לי יומולדת מדהים . מ , מ , מ , מ , מזזזל טוב מאוראלי החמודה . D; אאאז הדרייי ? . :) המון מזל טוב יפפה שלי ,, אני אווווהבבתת אוותך ! ומאחלת לך רק אושר , עושר , בריקות הצלחה והמון המון - - אהבה- ותזכרי שאני תמיד פה לצידך . :] ואני שוב אוומרת - אני - א - ו -ה - ב - ת - , אותך ! אוראלי :)
יאאללה תברכו ת'יפיופה :) . ><

lililulu

New member
מזל טוב :)

שמחה אהבה בריאות הצלחה הגשמה וכל מה שתרצי [;

../images/Emo210.gif תברכו י'קקות . D;

איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה העוווגה ,, ? . אכלו אותה ? O; הנה הנה הנה הנה הנה הנה הנה הנה הנה הנה הנה הנה הנה הנה הנה הנה הנה הנה הנה הנה הנה הנה הנה הנה הנה הנה הנה הנה הנה הנה הנה הנה הנה הנה הנה הנה הנה הנה הנה הנה הנה הנה הנה הנה הנה הנה הנה הנה הנה הנה העוגה . :) איזה יום שמח לי היום איזה יווםם להלהלה :) היום יומולדת , חגיגה נחמדת מה נעים ומה נחמד שכל בן , וכל בת לא נולדו ביום אחד , כי רק ביומולדת רק ביומולדדתת [סלחו לי אם אני לא מכירה כ"כ ת'מילים חחח D;]

MaStuLa76

New member
מזל טוב עד 119../images/Emo65.gif

אף אחד לא רוצה למות ביום הולדתו ה120

למעלה