היום יום הולדת

mikko1

New member
../images/Emo65.gif היום יום הולדת ../images/Emo65.gif

חבר פורום נוסף חוגג היום יום הולדת, והיום הגיע תורו של סיני חן. סיני, מזל טוב ליום הולדתך. שתדע רק שמחה, אושר, עושר והרבה הרבה בריאות
מאחל לך את כל הטוב שרק יכול להיות. שתצליח בלימודים ובכל תחום בחיים. סיני, נפל בחלקי הכבוד להכיר אותך מעבר לכותלי הפורום. אני חייב לציין שאתה בן אדם מקסים, ובעיקר מיוחד ובעל חוכמת חיים. הרבה פעמים אני מרגיש שיש לנו הרבה מן המשותף: אנחנו בני אותו גיל, האירוויזיון הראשון ששנינו ראינו היה 1991 וכו', ובגלל זה כנראה, אתה אחד האנשים היחידים בעולם, שכשאני מדבר איתם על האירוויזיון, אני באמת מצליח לחוש באוויר אווירת נוסטלגיה... אני כל כך שמח שמסלולי החיים שלנו נפגשו, הודות לפורום הזה. אתה נכס לפורום הזה.
וכמובן, שאי אפשר לסיים ברכה בלי הקדשת שיר, ובגלל שאתה אדם יקר וחשוב מבחינתי, אני אקדיש לך שני שירים שמסמלים בעבורך המון. קבל את ישראל 89 - השיר האהוב עלייך אוור, ואת ישראל 91 - השיר שמשם הכל התחיל...

falkorit

New member
מזל טוב סיני ../images/Emo24.gif

שיהיה לך המונמון מזל טוב עד 120 שנה! אני מאחלת לך שתמצא סופסוף את הפלייבק לדרך המלך (ותודיע לי כשתמצא אותו) המון אושר ועושר וכושר ובריאות! ליאת

סיני חן

New member
ליייייאת../images/Emo24.gif

המון תודה על המילים החמות. בקשר לפלייבק (הנדיר) אני עדיין מחפש את זה. וכמובן אם למישהו יש את המסנג'ר של אתם יודעים מי שיודיע לי
(בדיחה סולשיקית)

E u r o b o y

New member
סיני היקר, מזל טוב!../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif../images/Emo41.gif

סיני היקר, המון מזל טוב ליום הולדתך, שתמיד תהיה בריא ומאושר, שתצליח בחיים, באהבה ובכל דרך בה תלך- גם בדרך המלך!
המשך להיות כה מקסים, שנון ואדיב! אתה חלק בלתי נפרד מהפורום ובכלל, זה לא אותו דבר בלעדיך! ליום הולדתך אני מקדיש לך את אחד השירים היפים ביותר ששלחה ישראל לתחרות- "דרך המלך"
(בחירה צפויה-משהו...
) אה...ודבר נוסף- אמרת שבילדותך נהגו "לרדת" עליך בגלל השם הכל כך מיוחד שלך- אז הנה, אפשר לנצל אותו גם למטרות חיוביות: סיני- אתה הרבה יותר מחצי-אי, אתה עולם ומלואו!
מור.

סיני חן

New member
יורובויייייייייייייייייייייי../images/Emo24.gif

דרך המלך
הוא באמת השיר כי טוב אוור ולא רק בגלל הלחן היפה למילים הנעלות אלא גם בגלל שהוא משלב בתוכו גם איכות (יורוסטאר) וכמובן לא פחות חשוב - כפית וחצי קיטש (יורובוי). תודה על על הברכה
סיני

drnaji

New member
סיניייייייייייייייייייייס../images/Emo99.gif

סיניס כפרות עד 120
קולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולו
|בוסניה 04 בטירה
| אתה פשוט אחלה בחלה של גבר גבר,ותמשיך להיות כך,אך לא יזיק אם תצעק מדי פעם כשאתה מדבר איתי בפלאפון או במסים
אני זוכר את הפעם הראשונה שראיתי אותך,היינו אני ומיטל במכונית ומחכים לכבוד הסיניס שיגיע כדי שנלך לנו לפגוש עוד שני חבוביס מהפורום,ואז נכנס הסיני,בחור קטן,צנוע עם חולצה אדומה וגינס ומאז נוצרה לה ידידות אמת ביני ולבין הסיניס. כומבן שהיו לנו עוד מפגשים במיוחד הנסיעה ברכבת למס במרכז שבאותה נסיעה יצא לי להכיר את הסיניס לעומק
אז סינייס,תמשיך להיות אותו חבוביס שאני מכיר,וכמובן שנפגש עוד הרבה. אגב,אנחנו חייבים לעשות מס-שש בש,חייבים
ועוד משוה,סורי שלא שלחתי לך סמס בחצות פשוט הייתי עם חברים שלי שלא ראיתי המון זמן והייתי כולי בהיי. ולסיום,איך לא: |כאפה נאג'ית לסנייס שחוגג יום הולדת|

סיני חן

New member
נאג'יייייייייייייייייייייי../images/Emo24.gif

אתה יודע שאם אתה רוצה לעשות איתי מס ששבש אז אתה צריך להתכונן לאכול הרבה מארסים טורקים, אה וגם עכשיו הבנתי ש6\6 זה בעצם הדוז פואה של הששבש. תודה לך על זה שאתה חבר אמיתי בשבילי... וכן- אני אצעק
נאג'יייייייייייייייייייייייייייייי

מזל טוב סיני! ../images/Emo65.gif

המון הצלחה בכל התחומים ויום הולדת שמח! כמו כן אני מאחל לך להגיע לפחות לגילו של שמעון פרס

סיני חן

New member
תודה רבה מולייייי../images/Emo24.gif

וכן אני אהיה במפגש פורום הקרוב, ואני מצפה לפגוש אותך שם

nir2107

New member
../images/Emo65.gif

מזל טוב, סיני, מי יתן והשנה תדבר ביותר היגיון.

סיני חן

New member
../images/Emo51.gif קוביייייייייייייי../images/Emo24.gif

מצפה לפגוש אותך סוף סוף

Euroziv

New member
../images/Emo65.gifסיני אחי התאוםם!!!!!!!!!!!!!!

מזל טוב עד 120 שנה שתצליח בכול מה שתעשה.... שיהיה לך רק טוב בחיים ושתזכה לעוד מלאאאאא אירוויזיון!!

סיני חן

New member
זיו ../images/Emo24.gif אחי הצעיר הפורומי../images/Emo70.gif

המון תודה ובהצלחה מחר ביורוסטאר. עלה והצלח בכל.

למעלה