היום יום הולדת

שש שבע

New member
תשים סוודר, ,,,,

מה עם הגב? איפה הדלקת? אני מקווה שלא בכליות. תדעיח לך שאני נגמלתי מספונג'ות אחרי שהגב נגמר לי.

בגב תחתון ותפס את האגן../images/Emo7.gif

יום כזה שעבר עליי אתמול הרבה זמן לא היה לי. נגמלתי בעל כורחי. אין ברירות חייבת לנוח. מחר נעשה סיטי ונראה מה קורה שם.

שש שבע

New member
עושה רושם של פריצת דיסק,

YYY את ממש משתוללת, אני מכירה את זה, עברתי את זה אחרי הלידה של הבן הקטן, יום אחרי הקיסרי קמתי על הרגליים, אבל יום אחר כך לא יכולתי לזוז, הביאו לי חצי בית חולים למיטה, נוירולוג, מרדים, אורטופד, אחר כך לקחו אותי לצילומים על כסא גלגלים, וככה התוודעתי ל-2 החוליות הדפוקות שלי. "העולם" אמר מישהו " מתחלק ל-2 אלה שסובלים מהגב, ואלה שלא יודעים שהם סובלים מהגב"... רפואה שלמה ותעדכני אותי. אגב תשתמשי בטנס, הוא מקל מאוד.

הטנס לא טוב לדלקת!

הוא החריף לי את הכאבים עד כדי שיתוק ממש!. אני מודעת לבעיות שלי בגב וכנראה שזה החריף מאז הלידה. יש לי פריצה מוכרת משנת 1993 אבל כעת זה התחדש לו ועושה טרור. יש לי ב L3 L4 פריצה לימין ושמאל אבל הסיטי החדש יבהיר את התמונה וכך אוכל לחשוב על דרכי טיפול נאותים יותר. לא תהיה ברירה? נלך לניתוח!

רלי123

New member
סיגל עדיף התעמלות

גם לי יש שתי פריצות ולא יכותי לזוז מה שהציל אותי זה פילטיס מכשירים אז בלי תרוצים תלכי לזה אפילו מצאתי לך משהי באילת רלי

במצב הזה פילטיס לא עוזר

ואפילו יכול להחמיר. עד שלא מחלימים מדלקת באגן לא עושים שום ספורט!!!! הוראה חד משמעית מהרופא מה לעשות?

danielma3

New member
סיגלהיא את צודקת אבל...

מנסיון, בזמן דלקת לא עושים ספורט נקודה. אבל אחרי פילטיס מכשירים יכול להיות אחלה פתרון למניעה. חוץ מזה שלהקדיש שעתיים בשבוע לעצמך עושה רק טוב.

s h i r k u s h

New member
../images/Emo65.gif מזל טוב לפורום ולנו ../images/Emo65.gif

לפני שנתיים קם לו בתרועה
, פורום חדש ששמו "חמותי ואני"
שנייה אחת והפך לפורום פצצתי
ואז השתנה לו השם, ולפורום "קשרי משפחה" הפכנו, ומלא חברים חדשים קיבלנו
בלי חרוזים, אני יודעת, אבל זה מה שיצא- תתמודדו

Rene2

New member
לפורום המקסים, המון המון ברכות

אחלה פורום שבעולםםםםםםם

yellow cheese

New member
../images/Emo49.gif ../images/Emo13.gif

אין אין אין מסיבה בלי בלי בלי בלי עוגה |עוגהדמיונית|
מזלטוב

snowhite1064

New member
../images/Emo65.gif מזל טוב ל-../images/Emo82.gif המקסים שלנו

(וכמובן גם לכל "הדיירים" המקסימים שגרים בו).

איך שהזמן רץ. אני כבר שנתיים גולשת

עם כל הכלות שלא מפסיקות לקטר על החמיות שלהן. לפעמים מתחשק לי לאסוף את כל התלונות ולהוציא ספר. אולי במשך הזמן אעשה זאת.

למעלה