הודעות משוטטות

idan3k

New member
קצת מאוחר - היי לכולם../images/Emo70.gif ../images/Emo140.gif

אחרי שבפורום הבית שלי (117) ירדה הרמה והא נהיה בעע
... החלטתי לשנות קצת את סדר העדיפויות שלי בפורומים בתפוז והחלטתי שזה יהיה הפורום בו אני אשתתף הכי הרבה. זאת לא פעם ראשונה שנאי כותב פה, אבל בכל זאת (כי אני די חדש...), טוב אז ככה: קוראים לי עידן כהן, בן 14 (כמעט 15 - ב17.11) מר"ג. התחלתי לראות באפי קבוע מאמצע/סוף העונה ה-3, בשידורים (החוזרים) הנוכחיים בביפ. הייתי רואה בסטאר כשהייתי עובר במקרה (ככה ראיתי את האש ועוד כמה שאני לא זוכר). גם בסטאר התחלתי לראות קבוע לא מזמן (נגיד מלפני 4 פרקים משהו כזה)
לא ראיתי את עונות 1-2 וחלק מ3 - אם לא יהיו עוד שידורים חוזרים שלהן בביפ (מישהו יודע אם יהיו
) אז אני אשלים מהאינטרנט...
אני רוצה ללמוד עוד על הסדרה (למרות שהספקתי לא ללמוד לא מעט) ואשמח לעשות זאת בעזרת הפורום. אז היי לכולם ומעכשיו תראו אותי די הרבה...

bigbadjoe

New member
אנדרומדה

היום יש פרק ישן של אנדרומדה ב 21:10 ב- AXN ואם אני לא טועה זה הפרק עם ג´יימס מרסטרס

t i n k

New member
אני לא רוצה להעליב אבל....

מה זה הגלרית תמונות העלובה הזאת???? בשבוע אנחנו שמים בפורום יותר תמונות. לספייק אתם נותנים 15 תמונות בערך??? בושה!!! למה לא להגדיל את הגלריה??? אם תגידו שאפשר או איך להוסיף (אולי רק אני המפגרת ואני לא יודעת שאפשר...), אני בטוחה שהרבה חברה יתנדבו!!! לי יש מלא תמונות מדהימות של כולם (בעיקר של ספייק- יאמי) אז למה לא לשטוף את העיניים?

ארגו 7

New member
חדשה כאן...../images/Emo140.gif

שלום לכולם!!!!!!!!!!!! יש לי שאלה - מישהו יודע אם ביפ מתכוונים לשדר בקרוב את העונה החמישית? כי ביום רביעי הזה מסתיימים השידורים החוזרים של העונה הרביעית... אני מאוד מקווה שכן, כי הבנתי שעם כל בצינזורים של סטאר ראיתי בערך חצי עונה...

LordSoth

New member
הפרק הכי מדהים שראיתי בינתיים

HUSH פרק מדהים... מזכיר קצת את העונה השנייה, מיוחד ונראה לי שהוא אפילו מן נקודת תפנית בעונה כי בו ריילי ובאפי קלטו אחד על השנייה... בקיצור... פרק מעולה, הכי טוב שראיתי עד עכשיו

bewiched

New member
../images/Emo106.gifהמגזין SFX הכריז על:

ספייק בתור השחקן הכי סקסי והדמות הכי מצחיקה(היתה שם כתבה גדולה עליו ועל גוס כהכי:GODLIKE PERSON והיו עוד כמה דברים מגניבים על באפי שם,ובקשר לגוס וספייק, כאילו שלא ידענו קודם....

bigbadjoe

New member
מישהו יכול לעזור ?

איך אני מחליף כינוי בלי להכין משתמש חדש? חשבתי אולי לכיוון של כינוי לפי הקעקוע כמו טאז אבל לא מצאתי משהו (יש לי קעקוע של הסמל הרומולני מסטאר טרק...
אם למישהו יש רעיון אני אשמח לשמוע!!!!

ברוך הבא והנמצא!

אבל תיזהר.. כשמתחילים, קשה להפסיק
חובה עלייך לראות את העונה הראשונה, או לפחות את השניה, כי היא עונה עם הופעה מעולה של ספייק ודרוסילה ועוד הרבה הרבה פרקים טובים. כנ"ל לגבי עונה 3 , יש הבדל גדול בין העונה הנוכחית לעונות הללו, דמויות התבגרו וכו´, אבל זה שווה כל רגע של צפייה. ואל.

Schnickelfritz

New member
ברוכה הבאה../images/Emo70.gif

והבנת נכון, סטארס וורלד הם אכן מצנזרים כרוניים
אבל לפי מה שאני יודעת, ביפ אכן ישדר את העונה החמישית. אני לא יודעת אם זה יהיה במתכונת יומ-יומית (העונה תגמר להם מהר מידי) אבל כן, הם אמורים לשדר

אין אפשרות כזו

למה אי אפשר? כי תפוז החליטו שהם לא רוצים ליצור בלבול בין משתתפי הפורום. אם אתה רוצה להחליף כינוי- תצטרך להרשם שוב כמשתמש חדש.

join the club..

אני מנחשת שאתה צופה ביפ, אם כך, על כמה שהאש הוא פרק דגול, שכמעט אף פעם אין סוף להנאה ממנו, עוד פרקים דגולים לפנייך, בדרכים שונות . חכה ותראה- תרתי משמע. ואל.

LordSoth

New member
לצערי אין לי כבלים דיגיטליים

אז אני נאלץ להוריד את הפרקים מהאינטרנט, אבל זה עדיין לא רע ככה, במיוחד שאני רואה את הפרקים מתי שנוח לי... בכל מקרה, הפרק היה מדהים ובכלל העונה הרביעית מגניבה לדעתי

כמו פטריה אחרי הגשם.....

שלום שלום..... טוב זאת הודעת "אני חדשה" אז אני אנסה לעשות רושם ראשוני טוב!! אני שחר אני בת 14 ואני התמכרתי לבאפי כבר מהרגע שהפרק הראשון הגיע לערוץ שתיים.... כשהורידו את הסידרה מערוץ שתיים התחלתי לתכנן את המעבר שלי לארה"ב אבל בסוף זה לא הסתדר אז עשיתי כבלים.... ראיתי באפי בסטאר וורלד ואז הגיע לביפ ובכלל הייתי מאושרת...!!!1 אבל עכשיו הורידו את זה מביפ... ואני בניתי על ביפ כי שבועיים לא הייתי בארץ והפסדתי המון פרקים מהעונה הרביעית (מזל שראיתי אותה בסטאר) אבל יותר נורא זה שלא ראיתי בסטאר את כל העונה החמישית כי בניתי על זה שזה יגיע לביפ:((((( קיצור.... אני חולה על אוז למרות שהוא עזב ואני לא אוהבת את אנג´ל (הסידרה לא הדמות... עם הדמות אין לי בעיה) אבל אין ספק שהכי שווה זה ספייק..... טוב זהו..... אז.... וולקאם טו מיי סלפ

למעלה