הסבר למהלך השני של המשחק

שויי

New member
../images/Emo63.gif../images/Emo223.gif הסבר למהלך השני של המשחק

מהלך שני – מגלגלים סיפור בהמשכים.... אתם זוכרים שהיינו מקפלים דף מחברת למניפה וכותבים סיפור שכולם משתתפים בו? אז הרעיון דומה, אלא שבמשחק זה אנחנו משלבים בסיפור את השם החדש שלנו. השחקן הראשון, אני במקרה זה, מתחיל סיפור, ומשלב בו את שמו החדש. השחקן הבא בתור, ימשיך את הסיפור, וישלב בו שני השמות החדשים, שלו ושל הקודם לו. כך ינהגו כל השחקנים, אחד אחרי השני, כל אחד בתורו ישלב בקטע הסיפור שהוא כותב את שמו החדש ואת השם החדש של השחקן שלפניו. חשוב לשמור על סדר המשתתפים כפי שהוא מופיע ברשימה כאן למטה. כל שחקן יכתוב לפחות שני משפטים. מומלץ שלושה ארבעה משפטים. אפיזודה קצרה, דמיונית לחלוטין, או איך שבא... לצורך הסיפור אפתח שרשור חדש שנושאו סיפור מסתורי בפרדס - הסיפור זה הסדר ואלה השמות שכל אחד מאיתנו צריך לשלב בסיפור: שויי - לוטרה סבסבתא – חיפושית + לוטרה ריקי – מכונית + חיפושית יערה – נרקיס + מכונית אידית – דובי + נרקיס קיקה – שוקו + דובי מיקי – כיסא נדנדה + שוקו שלומיתק'ה – רקפת + כיסא נדנדה רונית – פטרייה + רקפת דליה – פייה + פטרייה שחף ים – פרפר + פייה מיצי אביבה – כלנית + פרפר מרים – שבלול + כלנית תדהר – שקדייה + שבלול בתיה – מכשושה + שקדייה שויי – לוטרה + מכשושה אחרי שכל המשתתפים יכתבו את חלקם בסיפור, נעבור למהלך השלישי.

שויי

New member
סבסבתא הרסת אותי מצחוק ../images/Emo6.gif

אני לא נרגעת מהסיפור שלך... עכשיו התור של ריקי לכתוב ואני מניחה שהיא כוססת ציפורניים בבאר שבע, תגיע למחשב רק מחר

שווי שאלה../images/Emo35.gif

מה קורה אם אחת מקודמותי ברשימה לא ממשיכה את הסיפורהוא נותק
תודה על הסבר

שויי

New member
צצצצ שאלה טובה

מה זאת אומרת? מה פתאום לא ימשיכו? אין מצב,
אני כאן שומרת
מרים, כולם יכנסו ויכתבו בתורם, זה יכול להימשך יומיים או יותר. כרגע מחכים לריקי ואחר כך יערה ואחריה אידית וכן הלאה לפי הרשימה. אני מאמינה שהפקק ישתחרר מחר עם חזרתה של ריקי מב"ש, בינתיים יש זמן לשאלות והבהרות.

שויי

New member
ועוד...

במקרה של היתקעות רצינית או כשמישו מהשחקנים מבקש לפרוש, אני, כמנהלת המשחק, ממלאה את תפקידו.

שויי

New member
יותר טוף אמלא פי מים, כמה אני מדברת...

עושה רושם שיש לי לילה ממוקלד ומצ'וקלד

למעלה