קיבלנו ביום שישי את רשימת הספרים והציוד

../images/Emo63.gif קיבלנו ביום שישי את רשימת הספרים והציוד

לכיתה ג' לכבוד הפנינג שיהיה בבי"ס ביום שלישי הקרוב. בהפנינג הזה יהיו נציגי מכירות של חנות ספרים שהתחייבה לתת הנחות למי שיקנה את הספרים בהפנינג. נראה לי שננצל את ההפנינג ונקנה לה את הספרים, כך שבחודש אוגוסט יישאר לקנות רק את מכשירי הכתיבה ולקנות חולצות חדשות לתלבושת אחידה. שמחתי שמארז "שבילים" לא מלווה אותנו גם בכיתה ג'.

מחשבות

New member
נעלם שבילים? סוף סוף יוכלו יוכלו ילדי ישראל

לעולות על דרך המלך, תרתי משמע?

לא מתחייבת בקשר לכל ילדי ישראל, רק לתלמידי

בית הספר של הגדולה. טרם ביררתי אם גם בכיתות א' ו- ב' פטרו אותם מ"שבילים". ב"שבילים" הכמות של החוברות עצבנה אותי. עכשיו יהיו שלוש חוברות (כולל הנדסה) ומארז אחד של אביזרים.

ראשט

New member
בקייץ הקודם לקראת ד'

גם אני שמחתי שנפתרנו משבילים בגלל ה"מאתיים" חוברות שלהם וראיתי שצריכים רק איזה שלוש חוברות, אבל אז.... במשך השנה - עוד אחת ועוד אחת ועוד אחת... הפסקתי לספור!

חני ב

New member
מצד שני מה שאני אוהבת בשבילים

הוא, שלכל נושא יש חוברת. לעומת "פשוט חשבון" איתה אנו עובדים, שיש רק 3 חוברות. מה התבקשתם לקנות?

מחשבות

New member
מה כבר לומדים בכיתה ג' שלכל "נושא"

צריך חוברת? הרי מרוב עצים כרותים וחוסר חמצן תיכף לא נוכל להישאר כאן למרות הבנתנו המושלמת בחשבון.

מירי,

New member
בשביל זה צריך 2 ספרים וחוברת תירגול.

כיתה ג, היתה הכיתה שלמדו בה הכי פחות.... ניראה מה יהיה בשנה הבאה (שוב כיתה ג)

חבל על החוברות, הדפים והעטיפות, שיקצצו קצת

בציורים ובלחזור על כל תרגיל 200 פעמים.

מחשבות

New member
מתחילים בקטן. הרי כנפי הפרפר שרפרפו בסין

עוד מעט גורמות להעפת הצצקע הנקראת יולי תמיר.

חני ב

New member
אצלנו

זו החלטה של בי"ס ומי שמחליט הרבה פעמים הן המורות המלמדות את המקצוע.

אגוזים1

New member
למה?

בדיוק בכיתה ג' הילדה עברה בית ספר ולכן לא למדה ב"שבילים" אלא ב"פשוט חשבון" מה בעצם ההבדל בין החוברות/הגישות? (חוץ מכמות החוברות, את זה הצלחתי להבין לבד
...)

חני ב

New member
שתי שיטות שונות

אני מלמדת עם "פשוט חשבון" כבר שנים, האמת שאני כבר רגילה אליה. (החוכמה כמובן לשלב לימוד הוראת החשבון בכל מיני דרכים ואמצעי המחשה ע"מ שהילד יבין). הבת שלי לומדת כבר 3 שנים עם שבילים, אני לא אוהבת את החוברות, הרבה פעמים לא מובנות, מסורבלות, עמוסות מדי.

למעלה