קול הסטטיסטיקות

Dawn12

New member
../images/Emo63.gif קול הסטטיסטיקות

מחר בשעה 19:40, ניפרד כולנו מקול הווארד אשר יעזוב את העיר והפעם - לתמיד. קול היווה חלק מהנוף של ג'נואה סיטי במשך למעלה מ-7 שנים, והספיק להתחכך גם בניומנים וגם באבוטים במהלכן. ההישג הזה מרשים במיוחד לנוכח העובדה שקול הוא בסך הכל דמות די רגילה, ממוצעת ובואו נודה בזה – משעממת, ועם זאת הוא הצליח לסחוף אחריו כמה מהנשים היותר שוות של העיר. הסצינה האחרונה של קול תהיה דווקא עם ויקטוריה, ולא עם אשתו, כפי שאולי היינו מצפים. כנראה שזה לא במקרה, שכן מן הרגע שדרכה רגלו בג'נואה סיטי ועד אשר הוא עוזב לאנגליה הרחוקה, חייו היו שזורים בחייה בדרך זו או אחרת. נשאיר את הדיון על סצינת הפרידה למחר, אך עכשיו הוא בדיוק הזמן לסטטיסטיקות. שם מלא: צ'ארלס "קול" הווארד הורים: איב (ז"ל), זהות האב לא ידועה. אחים/אחיות: לא ידוע. ילדים: 1- איב (מתה ימים ספורים לאחר לידתה). נישואין: 3 פעמים - פעמיים לויקטוריה ניומן, ופעם לאשלי אבוט. גירושין/ביטול נישואין: 3 - ביטול מויקטוריה, גירושין מויקטוריה ובקרוב גירושין מאשלי. רומנים: 4 - ניקי, ויקטוריה, נינה, אשלי (ואם חושבים על זה מעט, קול הספיק להיות בקשר עם ויקטוריה, אמה של ויקטוריה ואמה החורגת לשעבר של ויקטוריה) כינויים: 2 - המינגווי, קזנובה (שניהם ע"י ג'ק) חברים טובים: 0 (אלא אם כן ניקולאס נחשב לחבר) עיסוק למחייה: סופר מצליח, בעבר היה נער האורוות בחוות ניומן. מספר ספרים שהוציא לאור: 4 מספר האנשים להם הוא חייב את הקריירה שלו: 3 - ניקי (הכירה אותו למוציא לאור שהסכים לפרסם את ספרו הראשון), ויקטוריה ואשלי (נישאו לו וע"י כך איפשרו לו להעביר את רוב זמנו בעשייה מרוכזת של שום דבר וליהנות מרמת חיים גבוהה) מספר הפעמים בהן לא היתה לו השראה: 26 מספר הפעמים בהן נעזר בנשים שסייעו לו במלאכת הכתיבה: 3 (נינה, ורוניקה, אשלי) מספר הפעמים בהן ניהל רומן עם הנשים שסייעו לו במלאכת הכתיבה: 2. מספר הפעמים בהן היה בקשר עם אם ובת בו זמנית: 1. מספר הפעמים בהן העדיף את האם על פני הבת: 1. מספר הפעמים בהן נאלץ להילחם על אישה עם גבר נוסף: 0. מספר הפעמים בהן שתי נשים נאבקו עליו: 3. מספר הפעמים בהן נחשב לבנו של ויקטור ניומן: 1. מספר הפעמים בהן הכניס לויקטור ניומן אגרוף לפרצוף: 1. משפט בלתי נשכח: קול לויקטור-"Why did you dig up my mother?" מספר הפעמים בהן המשיך לתכנן את חתונתו בזמן שאמו שקועה בתרדמת: 1. מספר הפעמים בהן האמין כי תמונות העירום של ויקי לא יפורסמו בעיתון: 1. מחווה בלתי נשכחת: ריסוס עשן על השמיים של המשפט "Victoria - please phone home. I love you, Cole." מספר הפעמים בהן הכניס אישה להריון בעת שהיה שיכור: 1. מספר הפעמים בהן נשותיו נטשו אותו לנסיעות מתמשכות בחו"ל: 2. מספר הפעמים בהן ראינו את הלפטופ שלו מחובר לאנשהו: 0. מספר הפעמים בהן רציתי שהלפטופ שלו יקרוס ללא כל יכולת שחזור: 999999 ולסיום, הנה השיר שכתב קול לויקטוריה לאחר נישואיהם השניים: This moment frozen in time like a rose Perfect, fragile, still fresh with dew is ours But when it is gone We'll gently tuck away our memories Like rose petals between pages of a book A cherished reminder of all the wonderful moments to come hand in hand we walk through this garden that is life Gathering the most glorious bouquet All my love, Cole (נכתב בהשראת מאמרו המשובח של Jerry יפה ואופה בקהילת אופרות סבון)

ים כחול

New member
../images/Emo5.gifהגיע הזמן

קול היה פעם כזה מתוק שקט יפה ... בעיקר יפיוף אמיתי , אך מאז שאשלי ווקיטוריה החלו לריב עליו האף התרומם אל על והוא הרגיש שיש לו את זה וגם ניצל זאת !!! ומאותו הרגע הפך בעיני בלתי נסבל !!! והפעם גם היופי המתוק שלו כבר לא יעזור לו ... אני מזמן מאסתי בו ואין לי בעייה שיעזוב , וכך המתח באוויר יפסק סוף סוף ... אם ויקטוריה או אשלי או אולי בכל זאת ויקטוריה רגע ננסה שוב עם אשלי ... לך ואל תשוב יותר !!
(שלחתי לו מישהיא שתארוז לו מזוודות מהר) ... ולא ... לא אגיע לשדה התעופה להיפרד !!

Charmed24

New member
אז קול עזב

והבאה בתור לעזוב זו גרייס. ביום שלישי הקרוב יהיה פרק הפרידה שלה. בניגוד לקול, שממנו שמחתי להיפטר, על עזיבתה של גרייס אני מצטער, כי היא bitch מגניבה, מצד שני אני מתנחם בכך, שדרוסילה תחזור אלינו כבר בעוד 3 חודשים

ים כחול

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo9.gif

אני שמחה שבעניין דרוסילה אנחנו מסכימים
בובה אמיתית ותוססת שהכניסה טעם לסדרה ושמחת חיים וכמו שכבר חלמתי וכתבתי אני ממש רוצה שהיא ומלקולם יהיו יחד ושקאלי תעוף לה (שולחת לה רד בול מתנה) ... ובקשר לגרייס , יש בה יופי גמלי משהו .. עם מוח נחשי , שילוב לא הכי מלבב ותסלח לי צ"ארמד על כך
אני רואה שאנחנו בעניין של מזוודות השבוע - נחמד לי
..... שלחתי מכתב לויקטור וביקשתי יפה שייתן לניקולס להרגיש שווה לפחות במקום אחד - בית קפה , שירגיש סוף סוף שיש לו מקום בו הוא זה שנותן את המילה האחרונה . מה רע??
כי בניומן אנטרפרייז אין סיכוי שזה יקרה כל עוד ויקטור חי . ..... איזה חיוך מנצח היה לניל על השפתיים כשאמר למלקולם שאוליביה פנוייה וגם הוא פנוי ושאין לאף אחד זכות להתערב בחייו ... התאפקתי לא לסטור על פניו אחרת הייתי חוטפת מכה מזגוגית המסך .... ...... אהבתי את ניקי היום (נס מצידי לומר זאת) איך היא שאלה בעדינות : שכחת שיש לך זרע מוקפא או שרצית להסתיר אותו ממני ?? טוב לא בדיוק במילים האלו
היא שאלה זאת בכזו מתיקות
..... נינה נטפה ריר על סקוט כשאמר לה שיקרא את ספרה , זה היה פאתטי נאלצתי לנגב את זגוגית הטלויזיה
.... מה יש לי היום מהזגוגית ?? שמישהו ירחיק אותי מהקופסא
פליז....

python 4

New member
לא!!!! קול!!!!!!!!! ../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif

או במילים אחרות - ברוך שפטרנו.

shambi

New member
אני היחידה שכואב לה על קול../images/Emo35.gif

אז כן, הוא היה די משעמם לפעמים אבל אני בכל זאת אהבתי אותו וממש לא היה לי מושג שזה היה פרק אחרון בלעדיו!! אבל לא נורא... עוד מעט יש שידורים חוזרים של כל השבוע שבהם אני יפרד כמו שצריך

alma26

New member
לא את לא היחידה..

אבל אהבתי אותו יותר כשהוא היה עם ויקטוריה ולא עם אשלי שנראית כמו אמא שלו! אגב האם זה נכון שאשלי עברה ניתוח לשינוי מין? מזמן שמעתי על זה שהיא בעבר היתה גבר, ואם חושבים על זה יש לה באמת מראה של דנה אינטרנשיונל..

למעלה