~
פינה חדשה
~

~../images/Emo63.gifפינה חדשה../images/Emo63.gif~

כל שבוע אפתח את הפינה החדשה הזו.. אז בואו אני אסביר לכם את הקטע שלה..
כל שבוע אומר אומן ישראלי אחר, מכל הסגנונות.. ולאחר מכן אקשר את זה לנועם. אדגים לכם,השבוע לצורך העניין: שלמה ארצי. 1. איזה שיר של שלמה הייתם רוצים לשמוע את נועם שר? מה הכי מתאים לו מבחינת האופי? 2.ואיזה שיר של נועם הייתם רוצים לשמוע את שלמה שר? ולמה? אילו,יהיו השאלות הקבועות,אבל כל שבוע אומן מתחלף, מקווה לשיתוף פעולה

בר דותן

New member
תגידי כי כמעט שחכתי מה זה רגש כמו שלימדת אותי

1. איזה שיר של שלמה הייתם רוצים לשמוע את נועם שר? מה הכי מתאים לו מבחינת האופי?תגידי, לא יודע עם זה נועם עם האופי אבל זה שיר שההיתי רוצה לישמוע . 2.ואיזה שיר של נועם הייתם רוצים לשמוע את שלמה שר? ולמה?ההיתי אומר בורח אבל זה לא לשלמה, גם סיפור אהבה ודמעות יבשות , סתם יכול להיות נחמד :) , שמתי לב.

נועם עשה כמה וכמה פעמים

קאבר ל'תגידי' זה היה יפה ומרגש... בעיקר כי הבעלים של הבית השני התפרץ חחחחחחחחחחח איזה ישןןןןן

בר דותן

New member
תשיגי .. כבר אמרו לך את זה ..

את רונן קולר של נועם פנחסוב :p את יכולה הכל !

אני לא בטוחה שאני רוצה לדעת....

סתם.., פעם הבאה שיש הופעה במרכז אני כבר לא אהיה בקורס ואני באמת באה לישון אצלך אז.......

XxXSynergitXxX

New member
../images/Emo23.gif.

1. איזה שיר של שלמה הייתם רוצים לשמוע את נועם שר? מה הכי מתאים לו מבחינת האופי?אני לא יודעת למה,אבל גבר הולך לאיבוד. זה שיר שממש מרגש אותי. חוץ ממנו, תגידי/נבראתי לך/להציל אותך. והכי הכי מכולם - בשקט בשקט. הוא מושלם.
2.ואיזה שיר של נועם הייתם רוצים לשמוע את שלמה שר? ולמה?מממ.. קשה לי להחליט. חח אולי עכשיו את פה..?

'הייתי חלק מהנוף היום אני אורח'

1. איזה שיר של שלמה הייתם רוצים לשמוע את נועם שר? מה הכי מתאים לו מבחינת האופי? זה מה שנשאר,לדעתי. 2.ואיזה שיר של נועם הייתם רוצים לשמוע את שלמה שר? ולמה?מממ....וואי חשבתי על זה הרבה ולדעתי את 'דמעות יבשות'

../images/Emo23.gif

1. איזה שיר של שלמה הייתם רוצים לשמוע את נועם שר? מה הכי מתאים לו מבחינת האופי? "תגידי" - אני ממש אהבתי את הקאבר שנועם היה עושה.... בא לי עוד פעם 2.ואיזה שיר של נועם הייתם רוצים לשמוע את שלמה שר? ולמה? שמתי לב יכול להיות ממש אדיר

למעלה