ספר במתנה לשנה החדשה

userName14

New member
למה אדם מצפה שתפילתו לרחמים תענה מלמעלה כאשר

"למה אדם מצפה שתפילתו לרחמים תענה מלמעלה כאשר אינו מגלה שום רחמים כלפי אלו שלמטה?" ~פייר טראובצקוי ""טוב אנושי של ממש, על רוח החופש הטהורה הגלומה בו, יכול לבוא לידי ביטוי רק בשעה שהוא מכוון אל המנושלים מכוח. מבחנו המוסרי האמיתי של המין האנושי, המבחן הקודם לכל המבחנים כולם (ומסתתר הרחק מן העין), הוא מנהגו של האדם במי שנתונים לחסדו: בעלי החיים. בזירה הזאת נחל המין האנושי מפלה גמורה; מפלה גמורה כל כך, עד שכל המפלות האחרות אינן אלא נגזרותיה." ~מילן קונדרה, הקלות הבלתי נסבלת של היקום. "כל מה שנדרש לרוע בכדי לנצח הוא אנשים טובים שאינם עושים דבר. " ~אדמונד ברק

ציטוטים לתחרות...

יש כמה ציטוטים שהם ממש בגדר ציטוטי המאה... ואחד מהם הוא של קונפוציוס שנשאל לו "מה מדהים אותך בבני האדם?" והוא אמר: "בני האדם מאבדים את בריאותם כדי לצבור כסף - ואז הם מאבדים את כספם כדי להציל את בריאותם. בשל מחשבותיהם על העתיד הם שוכחים את ההווה - וכך אינם חיים לא למען ההווה ולא למען העתיד. ובה בשעה שהם חיים כאילו לעולם לא ימותו, הם מתים כאילו מעולם לא חיו." ציטוט נוסף הוא מהטלויזיה, מהסדרה "פרנקו וספקטור"... צחי גראד שיחק שם ואמר: "אז מה אם זה מה שהשגתי בחיים? אז אני עורך דין... הנקודה היא שהחיים הם תוצאה של כל מה שלא הצלחתי להשיג ולא להפך" ואחרון חביב... ציטוט חסידי נורא אפטימי לאחרית הימים... "חבר את הטוב שבי, לטוב שבאחר, עד אשר העולם כולו יתהווה מחדש, על ידי כוחה הסוחף של האהבה" מי יתן ושנת 2008 תהיה יותר משחמת ויותר עשירה ויותר משגשגת מקודמה!

Master Stav

New member
משפט שגרם לי לחייך

הכאב שלכם הוא העונג שלנו .... ( בהפרעה ..בHOT)

מאיה28ח

New member
הציטוטים שלי

נוסטלגיה היא התרפקות על העבר, כשם שהתקווה היא התרפקות על העתיד (מתוך הספר "ליוויתי אותה בדרך לביתה" }
אין הרבה הנאה ברפואה, אך יש די והותר רפואה בהנאה.
קבל התנצלות ממי שבא להתנצל לפניך, אם אמת ואם שקר, כי מי שמרצה אותך בגלוי - מוקירך, ומי שממרה אותך בסתר - מכבדך (רבי שלמה אבן גבירול).

Nuevaepoca

New member
הציטוטים שהכי אהבתי השנה וההסבר שמאחוריהם

"מוטב לי להתמודד עם כישלון כשאתה לצדי, מאשר עם הצלחה בחברת כל אחד אחר" (ג'ני דה פריס) "אל תשבו על מסלול ההמראה בתקווה שמישהו יבוא וידחוף את המטוס. זה פשוט לא יקרה... שנו את עמדתכם, והמריאו מעלה!" (דונלד טראמפ) "כולם חולמים לשנות את העולם, בודדים מעזים לשנות תחילה את עצמם" (לב טולסטוי) השנה התגייסתי לצה"ל והשינוי היה מאוד קשה בשבילי.. לכן, הציטוטים הם די אלו שהחזיקו אותי כשהייתי צריכה הכוונה.. שלושת הציטוטים שכתבתי כאן משקפים את מה שעבר עלי בתקופה האחרונה ומה שנתן (ועדיין נותן) את הכוח כדי לא להישבר באמצע הדרך ובשביל להתחיל לפרוח :)

LeAnnDylan

Well-known member
ציטוטים../images/Emo99.gif

Rip your own heart out. Not mine. And while you’re at it, place it where your foot’s been all of this time.
Ain't A Rule That Ain't Worth Breaking

הציטוט שהוא גם הכנוי שלי בבלוג

הכי שווה לי. הכי מעודד אותי ולכן הוא גם השם שלי בבלוג שאני כותבת. והרי הוא לפניכם: "מחר יום חדש".... (סקארלט אוהרה בםפר הבלתי נשכח "חלף עם הרוח".

orly apple

New member
אני אני! ../images/Emo6.gif

כי בני האדם לא חיים.... לא מתים... לשווא Neither do men live nor die in vain -מתוך מלחמת העולמות- When on the ladder of success, don't let boys look up your dress! כשאת על סולם ההצלחה, אל תתני לבנים להסתכל למעלה מתחת לשימלה -לא ידוע- ועוד אחד סתם בשביל הכיף ^^ לפעמים אתה פוגש מישהי ובטוח שהייתם נאהבים בגלגול הקודם. לאחר שבועיים, אתה מבין למה לא שמרת איתה על קשר אלפיים שנה. - אל קלית'ן XD

גמד92

New member
../images/Emo26.gif

אוסף ציטוטים שצברתי עם השנים...
כשאתה תחרבש מספר טלפון - תמיד תגיע לערבי. כשערבי יחרבש טלפון - הוא תמיד יגיע אליך.
המורה: ליסטן! התלמיד: המורה, לא מבטאים את ט'... המורה: איי קנואו.
נתי: מתן, תגיד, למה נסתמות האוזניים בדרך לדימונה? מתן: זה כי יורדים לרמה שלהם. לקחתי את המיטב שבמיטב. שיהיה יום נפלאאא!

דרורי56

New member
הציטוטים שלי

שתיקה - היפה שבקולות.
תחשוב טוב יהיה טוב.
זה לא חובה לחיות, זו זכות להיות חיים.

Duo Maxwell

New member
ציטוטי השנה שלי...

"נו, ככה זה כשאדון דיכאון בא לבקר. יום אחד, אני אשלח אותו על טיל להופעה של טוקיו הוטל. שיהפוך לחירש, עיוור ותתרן." - סוסומן (אנוכי). מתוך הרשומה הזאת. "אם הדף התלכלך בדיו, פתח דף חדש. אם כל הספר התלכלך, כנראה שמלכתחילה לא נועדת להיות סופר." - שוב אני. המצאתי את זה הרגע.
"מה, ישו מת?!" - אחת מחברותיי, מפגינה את חוכמתה.

CrazySheep111

New member
../images/Emo41.gifמתאים לי! ../images/Emo41.gifאני אוספת ציטוטים!! ../images/Emo3.gif

השלישיה שלי: 1. משפט שרשמתי במחשבות על האהוב שלי (מוקדש לצוצי!): "אני חושבת שמי שיהיה איי פעם מאוהב כמוני, ירגיש כאילו בגלגול הקודם הציל את העולם. אחרת איך זה שמגיע לי עכשיו כל העולם? זה מה שאהבה אמיתית גורמת להרגיש." (27.12.07) (והזכויות שמורות
) 2. נאמר באמצע שיחה שלי ושל ידיד: א1:"נראלי אני אעבור בקרוב לגלולות" א2:"איפה זה גלולות?"
3. ומשפט שחברה אמרה לי, שאני תמיד מאמצת קרוב: "חיוך הוא קו עקום שמישר כל דבר" שיהיה לכם המשך יום נפלא

CrazySheep111

New member
אהה יום החמישי שעבר

נו באמת, תורידו את התחרות מהנלהתה
טוב שזה לפחות ישעשע אחרים

למעלה