ספרי המעריצים לשחקניות

Liad B

New member
../images/Emo63.gif ספרי המעריצים לשחקניות ../images/Emo63.gif

בתגובות האחרונות בשרשור בקשר לרעיון המעולה של spelling כולם הסכימו שצריך לעבור משלב של הצעת רעיונות לביצוע. אז חשבתי על סדר עבודה, הגיוני, שעובד לפי הרעיון של dandi שנסיים נושא אחד כל פעם. לפי דעתי הסדר ההגיוני של חלוקת העבודה יהיה ככה: (1) קודם כל כדי לוודא שלאחר כל ההשקעה (מבחינת מאמץ וכסף) לא תתבזבז אנחנו חייבים לברר כתובות שיהיה אפשר לשלוח אליהן את הספרים שלנו. זה לדעתי החלק שצריך להתעסק בו ראשון.(נתחיל החיפוש הכתובות של הולי, אליסה ורוז. דיון לגבי "הזכאות" של שאנן ובריאן יתקיים אח"כ) (2) צריך לארגן קבוצה של חברי פורום שטובים בתוכנות עיצוב וגראפיקה (ולפי ההתרשמות שלי מהחודש שאני חבר בפורום הזה, לא חסרים כאן כאלה). לדעתי אנחנו צריכים להכין ספר שהדפים בו אחידים. אחרי שעיצוב הדף הבסיסי יסתיים הוא ישלח באימייל לכל חברי הפורום שירצו לכתוב מכתבים לשחקניות. (זאת רק דעתי בנוגע לעיצוב, כשבאמת נגיע לשלב הזה נרחיב את הדיון בנושא). (3) לכל חברי הפורום שיש להן בעיה בכתיבת המכתבים באנגלית, תופיע רשימה של חברי הפורום ששולטים בשפה ואין להם בעיה לעזור. (4) אחרי יעד שנקבע, כולם יהיו חייבים לשלוח את המכתבים שלהם לקבוצה שתמנה מקסימום חמישה אנשים (אי אפשר שעל הארגון יהיו אחראים הרבה אנשים) והם ימיינו, ידפיסו ויכרכו את הספרים. השלב הבא יהיה כנראה מפגש של כל המשתתפים, גם כדי שנוכל לאסוף את הכסף מכל המשתתפים כדי שהנטל לא ייפול על חמשת האחראיים וגם כדי שכולם יוכלו לראות את התוצאה הסופית. זאת תכנית העבודה שאני חושב שתהיה המועילה ביותר, אם יש לכם הצעות שיפור בבקשה תשרשרו מהר כדי שנוכל להתחיל כמה שיותר מהר בביצוע בינתיים כל מי שיודע מראש שהוא מעוניין להצטרף לצוות כלשהו (אנגלית, עיצוב, חיפוש כתובות, עריכה) שיכתוב לאיזה נושא הוא יכול לתרום ויוסיף כתובת אימייל או מסנג'ר, או מספר איי סי קיו כדי שההתקשרות תהיה נוחה יותר

אני מוכנה לעזור באנגלית

שאני ממש טובה בה. אני די מעדיפה להשאיר את זה בפורום. הערה: אנחנו מתחילים לחלק תפקידים והכל אבל בתכל'ס צריך להתחיל לכתוב דברים ורק אז לתקן את הניסוח ואת האנגלית ואת העיצוב ואת העריכה. חוצמזה אני מסכימה שצריך קודם כל לברר כתובות, אז את של אליסה יש לנו. מה עם הולי ורוז?

R o t e m G

New member
גם אני יכולה לעזור באנגלית

ומה שצריך. אני מוכנה לעשות הכל. בינתיים, עד שנתחיל לבצע, מי שרוצה יכול להתחיל לכתוב.

spelling

New member
אתם שוכחים משהו..

אחרי שנחלק תפקידים והכל צריך לשבת על תוכן הספר עצמו..ועל נושא הכריכה.. ואני אגיד את דעתי.. התוכן צריך להתייחס לשחקניות ולא לדמויות בסדרה! אני מוכן לעזור באנגלית ובעיצוב!

West Doll

New member
רגע רגע....

התוכן זה לא המכתבים?? כמו שעשו אצל קלי קלקרסון?! עכשיו בלבלתם אותי לגמרי! ואם זה כן המכתבים אז ברור שהם צריכים להיות לשחקניות עצמם.....הרי למי יכתבו לפיבי/פייפר/פייג'? ממש לא...

West Doll

New member
אוקיי...

אני מוכנה לעזור באנגלית בתיקון שגיאות ועזרה...בעיצוב אני ממש לא טובה...אבל אם צריכים עוד משו אין לי בעיה לעזור!
מסנג'ר:[email protected] אימייל:[email protected] icq:285360546 -חן-

Break away

New member
היי

אני חדשה כאן.. אשמח להצטרף אם זה אפשרי כמובן ואם כן אז אני יכולה לעזור באנגלית ניקול. אייסיקיו: 336-244-069

../images/Emo9.gif מתנדבת לעזור....

תכלס בכל מה שצריך עזרה... העדפה לאנגלית, אבל באמת שאין לי בעייה גם לארגן, חיפוש וכו'... מה שתגידו

למעלה