ספרים מומלצים לגיל 3

../images/Emo63.gifספרים מומלצים לגיל 3../images/Emo35.gif../images/Emo63.gif

לילדה חמודה שבשבת ימלאו לה שלוש שנים
. תודה!

הנה כמה:

הספרים של מרים רות: מעשה בשלושה בלונים, הבית של יעל, תירס חם. הספרים של פאול קור: סדרת כספיון. מיץ פטל של חיה שנהב

mbar30

New member
גנבים../images/Emo70.gif../images/Emo6.gif

אני דווקא התחלתי בגיל הזה לספר גם את האנס כריסטיאן אנדרסן - עם תיקונים קלים של כפה אדומה סינדרלה וגו'. אוהבת גם ספרים על חיות וקולות

../images/Emo6.gifצודק../images/Emo70.gif כנראה ראיתי את ההודעה

שהיה כתוב בה "ספרים לגיל 3" והספרה 3 התפלקה לה גם בהקלדה.

אתמול, בעוד אני כותבת משהו באחד

הפורומים, באמצע משפט, צלצל הטלפון. הייתי אמורה להקליד "הזה", ועניתי בטלפון "שלום הזה" שמח.

ר י J ת

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

mam41

New member
ספרים גיל3

שפת הסימנים של נועה- מלמד את ימות השבוע טרופותי- תוכן מצויין ואיורים מהממים דירה להשכיר

hilalev

New member
בגלל הסימנים של נעה

הילדה שלי רוצה בכל יום צמות לפי אותו יום יום ראשון- צמה אחת יום שני - שתי צמות יום שלישי - שלוש צמות יום רבעי - ארבע צמות יום חמישי - חמש צמות !!! וכן הלאה...

עכשיו קניתי ספר חדש של דבורה עומר

הספר נקרא-"ספורים בחיתולים" ולמרות שמו הוא לדעתי מתאים גם לילדים ולא רק לתינוקות. מדובר על מקבץ של סיפורים קצרים לפעוטות. אני לא יודעת אם בכל סטימצקי יש את אותם מבצעים, אבל במודיעין זה עולה 39 ש"ח במקום 64...

פלג מים1

New member
האריה שאהב תות, תפלילה

האמת 2 ספרים שונים: האריה... - לא מתה על הספר אבל יובל חולה עליו. תפלילה - בדיוק להפך (אני אוהבת יובל משתעמם בשקט).

../images/Emo20.gifתודה רבה!!! עיינתי גם במאמרים

ורשמתי לעצמי עוד כמה שמות של מומלצים. ושאלה אחרת.... ניתאי שלי בן שנה ו(כמעט) ארבעה חודשים ואני מקריאה לו כמעט מאז שנולד סיפור לפני השינה. חלק מהספרים שציינתם כבר יש לי(מעשה בחמישה בלונים, האריה שאהב תות, מיץ פטל, דירה להשכיר ועוד...) זה מוקדם מידי?? הוא מתעניין ומקשיב(אולי הוא כבר גמור מעייפות??
)בקיצור,אני בסדר??? תודה!

את הכי בסדר גמור :)

כשמעין היתה בת שנה בדיוק התחלתי להקריא לה סיפורים. התחלתי אכן עם שלושת המופלאים - חמישה בלונים, תירס חם והבית של יעל.

akavishon

New member
גם אנחנו מקריאים לדנה את הספרים האל

מגיל שנה וחצי. היא מאוד אוהבת אותם. ככל שהיא התקדמה בדיבור, היא גם "עוזרת" להקריא את הסיפורים (משלימה את המשפטים)

למעלה