ספרים מומלצים לגיל 3

סדרת איתמר

דירה להשכיר המפוזר מכפר אזר הדודה שלי מרחוב נביאה ג'ירפה ולישון בעיני, שאר הספרים שהוזכרו פה הם לקטנים יותר.

אלינקה

New member
הוצאה חדשה שלי לאה גולדברג

הילד הרע אילן אוהב אותו אני אוהבת את אלתרמן : זה היה בחנוכה , האפרוח העשירי אבל אולי ליותר גדולים יש את לילה דוב של שניר ספרים של קופר מרק דלעת , שד שדון ספריפ של פניה ברגנשטין בא אלי פרפר נחמד מאוד ממולץ הם מדקלים את זה יופי אני מציאה לך ללכת לספריה להתרשם מהספרים ואפילו להקריא לה אותם ומה שהיא אוהבת לקנות

אלינקה

New member
רק לסבר את האוזן אילן שמע ספרים

מגיל 3 חודשים והיה מאוד נחמד לראות את התגובה שלו כל פעם שהיתי מדקלת בים בם בם תירס חם הוא היה מחיך

ספרים רבותי ספרים

ביגלה שמוליק קיפוד סדרת פרנקלין סיפורי אגדות הצב של אורן הבית של יעל הארנב ממושי בוא אלי פרפר נחמד אליעזר והגזר האריה שאהב תות אני וכל מיני חיות אחרות כל הסדרה של מיריק שניר מומלץ כל ערב להקריא סיפור

שרונית28

New member
אצלנו מככבים

כספיון
האריה שאהב תות הטרקטור בארגז החול לקוף יש בעיה תפילילה
דירה להשכיר

../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gifעדכון ו..תודה לכל הממליצים

קניתי שני ספרים מקסימים: 1. איילת מטיילת 2. חנן הגנן. שניהם חדשים יחסית של רינת הופר מלווים באיורים מקסימים. קניתי אותם במודיעין (משה ספרים בשילת, מי שמכיר). כל הספרים ב30% הנחה. שילמתי כ80 ש"ח לשניהם. עכשיו נשאר רק לקוות שילדת היומולדת תאהב אותם. תודה לכולכם ושבת שלום.

ספרים מקסימים עם איורים משגעים !

יש לנו את שניהם ! הבנות מאד אוהבות ! מזל טוב לילדת יום ההולדת !

../images/Emo20.gifהחנות נמצאת בפסאז' בשילת ליד

השוק , צמוד לדלתא(מאחור) וממול החנות"רוקקו" של הימי הולדת. מקווה שההסבר מספיק ברור, אם לא, אחפש, בטח יש לי טלפון שלהם איפושהו.

מיכי2

New member
אנחנו מתים על ספרים ומנצלים מבצעים

הספרים האחרונים שקניתי היו לפני שלושה שבועות. ממליצה בחום על ספר אחד מהם שנהייה הצלחה מאוד גדולה אצלנו (גם ניר או טו טו שלוש) זה הספר - הכבשה של רחלי. זה תרגום מאנגלית עם איורים מקסימים.. מתאים לקריאה לפני השינה. מקסים ומומלץ

מיכי2

New member
סליחה, ניר כאן משגע אותי אז התבלבלת

קוראים לספר - הכבשה רחלי... עוד ספרים שהם להיט אצלנו - טרופותי הבת, דובון לא לא, תפילילה, האריה שאהב תות... ויש לו עוד מלא ספרים אבל אלה שרשמתי הם הכי להיט אצלו עכשיו.

kalah

New member
"איילת מטיילת"-של רינת הופר,ועוד:

מה אפשר לעשות בעלה לקוף יש בעיה הצב של אורן שמוליקיפוד בוא הנה הולך לאיבוד

למעלה