סיפור פשוט....

חיפאית34

New member
../images/Emo63.gif סיפור פשוט....

היום החלטתי ללכת להסתפר זה לא עניין של מה בכך..דחיתי זאת הרבה זמן. מכיון שאני עצלנית.....החלטתי להזמין מונית
בצומת הרמזורים עמדו מתנגדי התנתקות עם שלטים ואני הפטרתי לעבר נהג המונית: "אני בעד ההתנתקות, אבל אני מזדהה עם הכאב האנושי שלהם" והוא ענה: "כן, זה לא קל" הוריד אותי ליד המספרה...והלכתי לי לדרכי. כשסיימתי...החלטתי לבקר את סבתא שלי גם זה לא עניין של מה בכך...וגם את זה דחיתי הרבה זמן ומכיון שאני עצלנית........החלטתי להזמין שוב מונית
המונית נעצרת לידי...אני מציצה פנימה...ומה אני רואה? זה אותו הנהג שלקח אותי למספרה... "לאן נוסעים?" הוא שואל....."לסבתא שלי" אני עונה. התחלנו שוב לפטפט ורק אז הבחנתי במבטא הערבי שלו. זה המקום לציין...שאני גרה בקריות...קרוב מאוד לשפרעם המקום בו התרחש אירוע הטרור ההוא לפני כשבוע. והנהג...גם הוא מאחד הכפרים הערביים בסביבה. דיברנו על המצב הפוליטי... על תחושות הערבים בכפרים לאחר הפיגוע ההוא... על הרצון שיהיה פה שלום... וניסינו לאמוד את הסיכויים לדו-קיום. סיימנו בנימה אופטימית והכי חשוב...הגעתי לסבתא שלי. אני מוציאה שטר של 50 ש"ח והוא מחזיר לי עודף של 20 "זה 35 ש"ח החזרת לי 20" אמרתי לו "שטויות" הוא עונה לי בחיוך "היתה שיחה טובה" אותי זה עודד לחשוב שיהיה טוב.

חיפאית34

New member
../images/Emo63.gif סיפור יותר פשוט...

הרגתי ג'וק מעופף...איכס!!! (ב- K-300 ...חומר טוב!!!)

חיפאית34

New member
../images/Emo63.gif סיפור לפני השינה

לילה טוב לכולכם..... לתומכי ההתנתקות ......ולאלו המתנגדים לה לאוהבי הדת .....ולאלו המתעבים אותה לאלו הבוחרים להיפגש בים.... ולאלו המעדיפים את הדשא לאלו שמצאו את ההודעה הראשונה שלהם... ולאלו שניסו לאלו שעדי אשכנזי מצחיקה אותם.... ולאלו שהיא לא לאלו שהגיעו לטיש.... ולאלו שנאלצו להישאר בבסיס או במשפט אחד, לילה טוב לכל הקהילה ההומוגנית.

eoli

New member
גמני רוצה לאחל לילה טוב

לכל הקהילה ההומוגנית. נחמד היה לשמוע על נהג המונית.

eoli

New member
לילה טוב לכל התפזורת היהודית.

מרוצה מהפינוי?

uri80

New member
הסיפור הראשון לא רע. מקווה שעוד

תהיה לנו תקווה. עבור הסיפור השני עדיפה נעל.

מחממנוע

New member
בולשיט

הוא התכוון לדו קיום בין המינים. כן גם אני אחרי תימניות התחלתי לחשוב להתקדם לערביות.

איולי24

New member
למה זה לא מפליא אותי,

שאתה משתמש בהערות גזעניות בנימה צינית?! <איולי, האגודה לעידוד השוקו בע"מ>

כולם גזענים בכל נושא

הוא "אוהב" שחורות.וההוא אוהב "לבנות". כל אחד והאהבות שלו שנקראות גזעניות בעיני מאן דהו.

מחממנוע

New member
אני אוהב שוקו חם

ובירה קרה! ומיץ תפוזים! ואתמול , הלכתי לראות את הדמדומים בים, אח"כ חשבתי לסוע לי-ם לארוחת שבת ובדרך נכנסתי לקנות מיץ תפוזים. ו... אין! הכל נעלם, ושניה לפני זה עוד הוצאתי מהבנק כסף. בקיצור אין לך הרגשה זיפת כמו זו, גם לבד, גם אין אוכל והכל הלך כל הכרטיסים שנותנים תחושת בטחון מזוייפת. הכל הלך. במקום לשתות נמצאתי אוכל חרא. בנוסף ההרגשה של "אני לוזר" ומזל רע במיוחד. הלכתי את כל התואי הלוך חזור ולא מצאתי. ליד הכספומט ישבו 3 הומלסים... בקיצור מסה של דיכאון ביום אחד. מצד שני שמעתי אחד מספר משהו בסגנון שחברה שלו עזבה אותו הבחור נראה שבוז ושפוך לחלוטין. אני כבר לא יודע מה יותר גרוע. בקיצור הוצאת תסיפור למרות שחשבתי להמנע ממנו. המסקנה, לפעמים אתה בטוח שעוד רגע תשתה מיץ תפוזים, אבל בסוף אתה אוכל חרא

אתמול הייתי בטסט לאוטו

נכנסתי בבטחון שאני עובר חלק בלי בעיות. התור היה ארוך העצבים היו רופפים. הייתי מת להשתין אבל דקה אני לא באוטו אני בחזקת פושע מועד. ההוא מאחורי חייב להתקדם מטר אחרת הוא משתגע. וככה הגעתי לבוחנים ואז... שתי מנורות שרופות זיהום אויר.לך תעשה עוד סיבוב כזה שהתור גדל בצורה משמעותית.הטירוף השתלט עלי גמרתי חצי קופסת סיגריות.אחרי שעתיים וחצי של קריזה וזיעה עברתי ומיד רצתי כמובן לקבל את שבת המלכה.

מחממנוע

New member
../images/Emo73.gifשישי יום של מוסכים

צרת רבים נחמת שוטים, ומיעוט רבים שניים, מה שחשוב שהמלכה הגיעה, וכרגע אתה יכול לנוח על זרי הדפנה, ולהתכונן לצרות הבאות גוט שבעס

eoli

New member
למה ללכת לערביות? היה יותר

הולם ללכת לאתיופיות. לא ככה? גם יהודיות, וגם שחורות,

למעלה