מה קראאתם לאחרונה

../images/Emo63.gif מה קראאתם לאחרונה../images/Emo35.gif ../images/Emo63.gif

אני אחרי בערך שנה ללא קריאה אני בשוונג של ספרים על הקיבוץ
"היינו העתיד"
"אלו-הים בחדר האוכל" אגב, יש עכשיו את הסדרה התיעודית "הקיבוץ". מישהו קרא/רואה?
אני לקראת סיומו של הספר הקשה, המצמרר, העוצמתי- "שירת מרים", על מרים פרץ ששני בניה נהרגו- אוריאל ואלירז פרץ הי"ד. קראתם? מה אתם קוראים?

וואוו..האמת שהמון....../images/Emo13.gif

אני תולעת ברמות...ומה שאני מצליחה להשיג אני קוראת... אז במשעול של לאה פריד חילופי זוגות
רחמים (שהפסקתי באמצע) אין כזה דבר ילד רע =של אושי גרוס רודף העפיפונים מאחורי המסיכה חיים ולדר זה בערך מהחודש האחרון..מה היה לפני אני לא זוכרת... באופן כללי אנחנו מנויים למשפחה...... ומי שיש לו להלוות לי ספר לשבת אשמח..

איזה קטע, גם אני קראתי לפני כמה שבועות

את "אין דבר כזה ילד רע" של אושי גרוס. האמת- היה לי מאוד מאוד מאוד קשה לקרוא את זה. אשכרה נפגעתי בשבילו בכל פעם מחדש, גם כאשר הוא לכאורה לא נפגע.... אני כ"כ שמחה שהמורים של הבן שלי שונים בתכלית השינוי, ומקווה שהמורים של הבת יהיו ככה גם כן. כואב, כואב, כואב.

האמת שצחקתי ובכיתי לסירוגין...

ובאופן כללי כא לי על הבת שלי למרות שלא חווה את זה מהצוות...אבל ממני המון..

אלף סודות וסוד=נעמה(חוה רוזנברג)

אחד היפים,קראתי גם בהמשכים וגם בספר. בכלל חוה רוזנברג דיי אהודה אצלי.. ויש הרבה סיפורים בהמשכים שאני קוראת.. אחד עכשיו הסתיים-וכבר יראה אור כספר-מסע כבד של פריידי דביר,השילה חצי ממשקלה...כתוב בהומור..ספר מעולה.. דיי קטליזטור לדיאטה הנוכחית שלי..

שוקו בת

New member
הוא היה כלכך משעמם

שאני אפילו לא זוכרת את שמו.. ממש איכזבה הפעם בפרט שאתה משלם 100 שקל לספר.

פרומית1

New member
מזמן אני לא קוראת ספרים

יש לנו שני מינויים בספריה,אני לא מצליחה לקרוא אפילו לא ספר בחודש משום שאיך שאני שמה את הראש על הכרית אני נרדמת,בשבת קונים עיתון משפחה הילדים גם מנויים על מרוה לצמא,אני קוראת את הסיפורים בהמשכים של העיתון

שוקו בת

New member
אם אני לא יקרא איזה ספר בשבועיים

אני פשוט מרגישה שאני גוססת... קורה לי הרבה שאני קוראת שוב ושוב את אותו הספר .. רק כדי להרגיש שוב שאני חיה.

למעלה