בתי ספר,מכללות ואוני' להוראת מחול וספורט

הוראת מחול

היי :) אני בת 21, שתי שניות לפני שחרורי מצה"ל (קבע...) ומעוניינת להתחיל ללמוד הוראת מחול (ג'אז). הבנתי שיש שני מוסדות עיקריים בארץ: וינגייט וסטודיו B. רציתי לשאול אם מישהו יכול להמליץ לי על אחד מהמקומות האלה ולהסביר מה ההבדלים. תודה רבה!

../images/Emo124.gif יום פתוח לקורס מדריכי ג'אז בסטודיו B

אתם רוקדים שנים ורוצים להפוך את התחביב הזה למקצוע רווחי
B. Education, ביה"ס להכשרת מדריכים בספורט ובמחול בסטודיו B מציע מסלולי הכשרת למדריכים בתחומי המחול והתנועה. מיטב המורים והמרצים, תוכניות לימוד עדכניות והתנסות מעשית בשיעורי ריקוד בסטודיו B. ביום שישי 11.9.09 נקיים יום פתוח לקראת הקורסים הנפתחים באוקטובר 09 (קורס מדריכי ג'אז). מעוניינים להשתתף? הרימו טלפון ושריינו מקום
03.5237026 (שלוחה 3)

היי דומדומית

קודם כל יש לעשות הבחנה: ישנם לימודי תעודה (לימודים של שנה בד"כ ביום/יומיים מרוכזים) וישנם לימודים לתואר הוראת מחול(שבוע לימודים מלא בין 3-4 שנים ומוציאים גם תעודת הוראה). בוינגייט וסטודיו בי אלו הם בתי ספר ללימודי תעודה כך שאם את מעוניינת בתואר ראשון בהוראת המחול תפני לסמינר הקיבוצים או לאקדמיה למוסיקה ולמחול. לגבי סטודיו B אני לא מכירה, נשמח אם מי שמכיר יוכל להמליץ/לא. לגבי מכון וינגייט: המכון מחולק להרבה מאוד מוסדות: יש את הבית ספר למדריכים ומאמנים ויש את בית הספר להשתלמויות ע"ש דוד אלדר במסגרת המכללה. שני המסלולים שהם מציעים פחות או יותר חופפים, התעודה שמקבלים מבית הספר להשתלמויות היא בשיתוף עם מחולה. אני מציעה שתבקשי סיליבוס מכל המוסדות ותבחרי לפי מה שנוח לך-יום הקורס, שעות וכו'... מאחלת לך הרבה בהצלחה,
מקוה שתחזרי ותשתפי אותנו בבחירותייך, ניבי

הקורס בסטודיו B

B. Education, ביה"ס להכשרת מדריכים בספורט ובמחול מכשיר למעלה מ - 10 שנים מורים בין השאר בתחום המחול. ביה"ס מציע שתי מסגרות לימוד: קורס מדריכי ג'אז קורס מדריכי היפ הופ בחודש אוקטובר אנו פותחים סמסטר לימודים ובמסגרתו יפתח קורס מדריגי ג'אז. הקורס בניהול מקצועי של הגב' רותי פורברג, מנהלת סטודיו B ומהמורות לג'אז המוערכות ביותר בישראל. רכזת הקורס היר שרית שצקי, רקדנית ומוסיקאית שרקדה בעבר בלהקת מיומנה, מגנוליה וכן בעבודות של יוצרים רבים כמו יוסי תמים ועוד. פרטים נוספים על הקורס ניתן לראות באתר ביה"ס (בקישורים לאורך ההודעה) או להתקשר ל: 03.5237026 ( שלוחה 3). ביום שישי 11.9.09 אנו מקיימים יום פתוח לקראת קורסי אוקטובר 09 ובין השאר נציע שיעור התנסות של ג'אז עם שרית שצקי רכזת הקורס. יואב

../images/Emo63.gifבתי ספר,מכללות ואוני' להוראת מחול וספורט

לקראת הימים הפתוחים והרישום לשנה"ל הבאה, נא לשרשר כאן המלצות ופרסומים.

למעלה